Šta je novo?

Devil May Cry 4

Sto se mene tice, DMC4 je prelaka igra, posle DMC3 koji je bas bio OK. DMC je bas zbog svoje tezine i izazova bio popularna igra, a sada se to pomalo izgubilo.

A ova je popularna zbog kick-ass grafike price i Nera... Ma igrica je ubica...
 
anybody...heeelp...to je minut ako je neko ima instaliranu...

edit: Upravo me je ufonjalo da nabodem sam naslepo i vratim frekvenciju i rezoluciju gde treba, yessssssss !!!
 
Poslednja izmena:
imam jednu ne doumicu jel moze da se namesti nekako da moze da si igra i na misa a ne sve sa tastaturom?
 
imam jednu ne doumicu jel moze da se namesti nekako da moze da si igra i na misa a ne sve sa tastaturom?

kupi joypad... kosta ~700 dinara ovaj sto ja imam , odlican je a ne mogu ti opisati KOLIKO se igrivost povecava i to ne samo u ovoj igri ...
 
Zamolio bih nekog ko ima skullptura verziju da mi se javi na pm.:wave:
 
Svi koji misle da je DMC4 prelaka igra, neka predju igru na tezini "Son of Sparda" pa nek onda kazu to isto. :S:
 
ja sam se spucao na delu kad se kao Dante vracam kroz onaj dzungla/kanjon/lavirint/mansion nivo, trcim unaokolo i ne mogu da nadjem prolaz za dalje, stalno se vracam na istih 5-6 ekrana...
Jel moze neko da me uputi dje sam shupalj ? :d
 
Svi koji misle da je DMC4 prelaka igra, neka predju igru na tezini "Son of Sparda" pa nek onda kazu to isto. :S:

Been there, done that. Predji ti na heaven and hell. Ubijaju te iz jednog, a i ti njih!

@epidemick

Gledas senku. Ako je senka iza tebe tu ides. Na lakim nivoima tezine imas samo tri puta, a na tezim i onaj odakle si dosao.
 
Фантастично!

По мени, кандидат за игру године. До сада што сам играо за ових 9 месеци, најбоље!

Прешао сам игру на нормал тежини за око 16 сати :). Играм на џојпеду (нека Gigatech 100% копија PS2 џојпеда :D). Одушевљен сам! Јааако давно сам играо кеца на PS-у. На мом лаптопу игра ради у 1280*800, све ја на најнижим подешавањима, а фпс је углавном на 25 закуцан што је сасвим довољно за нормално играње :smash:. Игра је и као таква прелепа.

Сад играм Legendary Dark Knight. Нема шансе да победим Berial-а на крају другог нивоа! Максимално му скинем 4 црте... :( Најлепше је када уђем у луку у кућу где треба притиснути прекидач. Ту се појави на десетине оних најслабијих демона. Која је то макљажа на малом простору! :banana: SS ранк се лако достигне с толико непријатеља :whip:.

Од краљица ми је најзанимљивији за макљажу "пчелица" Агнус. Њега без проблема увек ухватим у комбо машину :banana:.

Мане:
- фрустрирајући скокови на неколико нивоа - највише сам покидао живце на 10. нивоу када се успори време, поготово сцена када се скаче по ротирајућим сечивима, глава ме болела од сивила :S: - скриншот с ИГН-а:
dmc4_m10_350.jpg


- камера је кретенски позиционирана у бар 25% сцена

- игра ради на џојпеду, али да би све команде радиле, треба копија 360 џојпеда
 
Poslednja izmena:
da li igra podrzava vibracije za joypad, nikako da proradi.:wall:
 
@CooLa - Viele danke, evo presao nivo danas i zavrsio igru o istom trosku, napokon...
Al' je sekla kod borbe sa onom statuom,majku joj...:d
 
Kako bre sekla sa tom karticom majku mu? Nikako ne bi smela da sece!
 
Samo na 19tom nivou, ostalo sve shljaka bez stucanja (>100fps),mozda mu je malo graficke memorije za oudo ? (to mi jedino pada na pamet, i ja sam se iznenadio)
inace igram na 1440x900 sa svim na max...
 
Ja igram na PS2 kontroleru i sve radi bez problema.
Ради и на мом џојпеду без проблема, али не могу да мењам камеру и стилове код Дантеа или ја не знам да подесим контроле :S:.
 
1 deo je bio strava 2 nas je izneverio 3 je vratio veru u nama a 4 je...neam texta :d
4 je u sushtini najbolji dosad chak i 3 je jedan od boljih moram priznati :)
(ja sam preshao 3 deo 7 puta i dalje mi nije dosadan nznm kako to xD )
 
Ради и на мом џојпеду без проблема, али не могу да мењам камеру и стилове код Дантеа или ја не знам да подесим контроле :S:.

Ja sam namestio kameru na drugu palicu, isto kao sto mi je na DMC3 bila za PS2. Imas opcije da namestis kontole za kameru.
 
Treba mi pomoc poceo sam igrati od 3 dela igre na PC-u prosao i 4,a da li se jos negde moze nabaviti 1 i 2 deo igre za PS2 naravno!
 
Pa naravno, imash internet, nego kako funkcionishe onaj Royal Guard ili tako neshto stil u DMC 3?
 
Koja je fora sa brzinom igre?
Jest da imam losu grafu ali spustim detalje i sve i opet je sporo. Nije da secka ni da pada frame rate nego je sporo kao da ide na x0.80 brzine ;/

Takodje kako sejvovi funkcionisu, zasto mi doda vreme na stari save (koji je ista misija) ako uvek moram misiju iz pocetka da igram?
 
Ako si na mene mislio ja Royal Guard i ne koristim mnogo posto je jedan od tezih stilova vise koristim Swordmaster ili Trickster.Nego ja sam na jednom sajtu procitao da se kec moze igrati i kompu cisto sumnjam ali da li je to istina ili cista laz?Drugi deo sam i nameravao da preskocim posto sam i u novinama procitao da je dosta losa igra a i na internetu!
 
Probaj sa emulatorom
 
Jos samo jedno pitanje.Da li neko zna sajt gde mogu da skinem keca,upravo nesto skidam ali mi je sumnjivo i mislim da nece ici?!
 
Nema sta da ti bude sumnjivo, narezi na DVD i ubaci u konzolu i ako ide to je to. Ako nece, i nisi se mnogo istrosio, samo za disk.

A za emulator imas temu, pa mozes da postavis pitanje.
 
Poslednja izmena:
Koja je fora sa brzinom igre?
Jest da imam losu grafu ali spustim detalje i sve i opet je sporo. Nije da secka ni da pada frame rate nego je sporo kao da ide na x0.80 brzine ;/

Takodje kako sejvovi funkcionisu, zasto mi doda vreme na stari save (koji je ista misija) ako uvek moram misiju iz pocetka da igram?

otidi na options i pogledaj da li ti je nastimano framereat na avarage ne na max 60fps... za to ti je usporeno bilo je i kod mene...:whip:
 
Probao sam to i nista se ne menja.
Nemam avrage opciju, samo max i 60fps.

Jel ima veze ako igram na DX10 ili 9?
 
mora biti ta opcija kod mene je barem tako...
to je zbog toga 100% max 60 fps
moras moci da zamjenis na avrage:wave:
probaj odigrati na dx 9 pa vidi...
 
Nazad
Vrh Dno