Šta je novo?

Devil May Cry 4

shema 13
dodjem do onog totema sa 3 puta , koji god put da probam vraca ne na pocetak, da li je neko presao ovaj deo ?
pomoc
poz

Pa prati svetlo !
Lepo ti kaze da pratis svetlo, dakle uvek prati put prema suncu, skontaces ga po senkama, logicno zar ne ? :smoke:
 
probao ali me vraca.....
ajde jos jednom ....
hvala za javljanje !
poz

da, reseno,posle 5og puta me pustio !!
 
Poslednja izmena:
@Adanos, windows XP SP2...
@Rajke, meni nema CAPCOM u app data..
 
Kad prvi put prodjes kroz dobar prolaz, racuna se i onaj odakle si dosao...
 
sta tacno treba da uradis ? Sta treba da se desi ? Ja sam re-bindovo kontrole na joypad-u tako da odgovaraju onima sa slike, ne obaziruci se na slova, tako sam se veoma brzo navikao. Igra ume nekad da kaze press B for devil bringer, a u stvari je A isl. Probaj drugu dugmad.

Bas to sto sam rekao: RB + LS + MELEE, to je valjda onaj tutorial. Problem je u tome sto NEMAM gde da na joypad-u da namestim taj LS taster jer onaj na slici ima dva tastera vise nego moj. Kada rekonfigurisem nemam LS i ne mogu da napravim taj combo da bih mogao da nastavim dalje!
 
Mislim da postoji lek i za to: kupi nov dzojstik ali sa PS2 dizajnom. Ima jeftinih modela 500-600 dinara, a rade poso savrseno ;)
 
Poslednja izmena:
Ja imam vec vise od 2 godine Logitech Dual Action , radi savrseno nikad nisam imao nikakvih problema a ima PS2 layout ( raspored kao kod playstation joypada ) , ima isti broj dugmica i 2 analogna thumbsticka (koji su precizniji od PS joypada).

Zasto kupiti nesto od 500 dinara i polomiti za 2 nivoa DMC kada za malo vise para mozete da uzivate kako bog zapoveda i da pritom ne mislite na `vek lomljave`... :)
 
Poslednja izmena:
@Kuzma Pa ako je to lek onda radije necu da igram igru... svasta... inace imam Logitech precision... uninstall...
 
Ja imam vec vise od 2 godine Logitech Dual Action , radi savrseno nikad nisam imao nikakvih problema a ima PS2 layout ( raspored kao kod playstation joypada ) , ima isti broj dugmica i 2 analogna thumbsticka (koji su precizniji od PS joypada).

Zasto kupiti nesto od 500 dinara i polomiti za 2 nivoa DMC kada za malo vise para mozete da uzivate kako bog zapoveda i da pritom ne mislite na `vek lomljave`... :)

Ima isti layout ko moj logi rumble, a to nije isti layout kao PS2/PS3 gamepad, tj, na oko jeste, ali su dugmici (ona 4, tj 1234) zarotirani u odnosu na PS2/XBOX360 kontroler, na PS2 je 1 tamo gde je tebi 4, 2 je tamo gde je tebi 3 itd.

@Civil: Igraj na tastaturi. Veruj mi, zaista ti trebaju svi tasteri koje igra trazi.

PS. sad gledam taj tvoj gamepad, pa to je za fifu i EA games u najboljem slucaju, neces se time naigrati. Prodaj to za 300-400 din, uzmi makar dual action, a preporucujem rumble. Neces propasti za 1000din valjda ;) Veliki je plus sto ces sa dual action ili rumble-om dobiti analogiju pa ces i voznje moci lepo da igras, lepo u smislu bolje nego na tastaturi kad se malo priviknes. Neces ni pomisljati da vozis arkade na tast.
 
Poslednja izmena:
Au izgleda niko nezna kako da popravim *ebeni directx error koji mi izbacuje!
 
Ja imam vec vise od 2 godine Logitech Dual Action , radi savrseno nikad nisam imao nikakvih problema a ima PS2 layout ( raspored kao kod playstation joypada ) , ima isti broj dugmica i 2 analogna thumbsticka (koji su precizniji od PS joypada).

Zasto kupiti nesto od 500 dinara i polomiti za 2 nivoa DMC kada za malo vise para mozete da uzivate kako bog zapoveda i da pritom ne mislite na `vek lomljave`... :)

Video sam kod drugara nekoliko komada PS2 referentih modela, i deluju mi prilicno jako. Skuplji modeli imaju udobnije tastere, da ne skripe i da se ne cuje klik. Ja inace koristim orginalni PS2 kontroler, tako da ja nemam problem sa kontrolama.

Pa dobro neznam koliko kosta ali imaju oni analogni kontroleri Max Gear, nisu skupi a svi tvrde da su odlicni. Bas mislim da su oko 500-600 dinara, a tesko da ce bas da se slome. Pa PS2 kopije su oko 400 dinara, a ljudima u igraonici traju i po nekoliko godina, jedino sto nemaju analogne tastere ( yes , za one koji neznaju orginalni PS2 kontroler ima sve tastere osetljive na dodir) . Dobro , ne moze da se koristi ta analogija za PC igre jer one to ne podrzavaju, ali gomila PS2 igara ima sve analogne komande ( MGS3 ), zbog toga PC kontroler moze da bude jeftiniji i da bude dobar u isto vreme. Odo ja debelo u offf.... :)
 
Poslednja izmena:
Ma prebacim ja i nista.. Rezolucija 1680x1050 @ 60Hz i u igri stavim istu rez i isto osvezavanje ekrana i isto..
 
Dobra igra skroz, podseca me na princa samo bez vesanja po zidovima.
Neego, jesam ja jedini koji ovo igra na tastaturi :D
 
Dobra igra skroz, podseca me na princa samo bez vesanja po zidovima.
Neego, jesam ja jedini koji ovo igra na tastaturi :D


Nisi. Josh sam krenuo da igram sa default mapiranim kontrolama, izgleda kao da sviram klavir dok radim komboe.
 
Nisi jedini koji igra na tastaturi...Ima nas jos...Al dobro,nije komplikovano uopste..
 
Da li neko zna sta treba raditi u 13 nivou u onoj sumi?Igram je lepo i kad odjedanput nemam pojma sta treba raditi,prvi put sa Nerom bilo je lako jer nije bilo one ljubicaste senke koje me teleportiraju na neko 5 mesto i pogubim se ,ako je neko stigao dotle molim vas da mi javi kako to treba uraditi?
Hvala!
 
znam ja, ides nazad onamo odakle je Nero dosao...
 
Pa da ali kako da ode tamo kad ima onih ljubicastih oblacica sto ga teleportuju na drukcije delove staze?

Ja sam to preso tako sto sam izbegavao te ljubicaste oblacice kad god sam mogao. I da razmisljaj tako da se sa Danteom vracas skoro sve vreme, kroz ono sto si pesao sa Nerom.
 
znam da nije popularno .... ali jednostavno ukucaj u youtube.com devil may cry 4 .... dobijes svih 20 shema video zapisa pa vidi sta te muchi ......
 
Ljudi, ja imam problema sa ovom igricom... Prakticno u svakoj fazi na jednom delu postoji lokacija, gde me iz cista mira zafrljaci na desktop. U 3-coj fazi, to je tamo gde ona zenska sa belom kosom krece da kida one lutke. I tako svaki put; krenem, dodjem dotle i igra me baci na desk... Imam ustisak da je ovo do lekica "ponovo-napunjenih", ali nisam siguran... Da li se ovo jos kome dogadjalo, ili ako postoji neko resenje sa boljim "lekicem", moze i na pp. ;)
 
Pa da ali kako da ode tamo kad ima onih ljubicastih oblacica sto ga teleportuju na drukcije delove staze?

Ja sam to preso tako sto sam izbegavao te ljubicaste oblacice kad god sam mogao. I da razmisljaj tako da se sa Danteom vracas skoro sve vreme, kroz ono sto si pesao sa Nerom.

ok, cim se piojavi na pocetku tog nivoa, ide napred, prodje prva vrata, tj "sekciju" u sledecoj sekciji prodje onaj prvi deo mosta i kad dodje do prosirenja skoci dole, pobije gamad, ide severno, tj. gore i dalje samo prati taj put i krece se u pravcu odakle je dolazio sa nerom, ubije na istom mestu onu crvoliku zivuljku i dalje nastavi u pravcu odakle je NEro dosao...Prosto ko pasulj. :p

@Vuk Gamer,

ne valja ti overklok. Meni nista nije iskakalo cak ni na moja 4GHz :p Ako mislis da nije OC onda skini crap cleaner, pokreni ga, ocisti komp, defragmentuj diskove (sve), ponovo CCleaner, pa onda igraj, ako i dalje ispada - vrati se na pocetak mog odgovora tebi :)
 
Poslednja izmena:
@Vuk Gamer,

ne valja ti overklok. Meni nista nije iskakalo cak ni na moja 4GHz :p Ako mislis da nije OC onda skini crap cleaner, pokreni ga, ocisti komp, defragmentuj diskove (sve), ponovo CCleaner, pa onda igraj, ako i dalje ispada - vrati se na pocetak mog odgovora tebi :)

Kako mislis? Graficka ili proc? Ovaj combo mi radi skoro dve godine i nisam imao nikakvih problema do sada... Zar nebi trebalo, ukoliko je OC problem, da mi zakuca ceo komp, a ne samo da iskace na desk? krastavac, E8500 i ATI 4870 ce morati da sacekaju septembar, jer dotle necu imati dovoljno novca, a za sada; ovo kakvo je takvo je, mora izdrzati... :(

Inace, pogledao sam onu foru sa SLI-jem na off i za sada u 4-toj fazi nisam imao nikakva iskakanja. :) Iskreno se nadam da ce potrajati...
 
naravno da ne mora da zapuca ceo komp :) To je bas kad ultra nestabilan OC, ovo sto se tebi desava je ili do windowsa/drajvera ili necemu fali malko napona. Graficka nije krivac sigurno.
 
Par komentara o igri.Malo sam razocaran igra je previse laka pogotovo kada krene da se igra sa Danteom nivoi su kratki i bukvalno da nepostoji ona crvena zavesa koja te obavezuje da pobijes demoncice mislim da bi mogla da se pretrci za sat dva.Trenutno sam stigao do 18 nivoa treba da roknem The Saiviora pretpostavljam da je tu kraj, da cini mi se da su inspiraciju za poslednju kraljicu dobili iz God of War 2.
 
Molim... Laka... Probaj Heaven or Hell mode, ili Hell or Hell... Pa ces da vidis sta je tesko...

Crvenih zavesa ima...
 
Par komentara o igri.Malo sam razocaran igra je previse laka pogotovo kada krene da se igra sa Danteom nivoi su kratki i bukvalno da nepostoji ona crvena zavesa koja te obavezuje da pobijes demoncice mislim da bi mogla da se pretrci za sat dva.Trenutno sam stigao do 18 nivoa treba da roknem The Saiviora pretpostavljam da je tu kraj, da cini mi se da su inspiraciju za poslednju kraljicu dobili iz God of War 2.

to sam i ja mislio oko 00:00 pa sam zavrsio igru 4 ujutro...jeste savior poslednji ali ima da se otelish sa njim...
 
Nazad
Vrh Dno