Šta je novo?

Deezer premium

Jel hoce neko Deezer Family ? Planiram napravim nalog.Koliko vidim 6 korisnika moze i 13 uredjaja,admin dobija 3 uredjaja ostalih 5 naloga dobijaju mogucnost po 2 uredjaja(pc i telefon).
Vec placam Spotify ali hocu da predjem na Deezer
Izadje mesecno 7.49 podeljeno na nas 6 je 1.25 eur mesecno ili 147 dinara :)
Ako ima clanova ja sam odmah za,samo ako ima neko ko hoce na 6 meseci bar napravimo dil.
Ne mogu se igram svaki mesec da proveravam da li je 5 ljudi uplatilo po 147 dinara :p
Ako hocete da delimi posaljite mi pm,pa cu ja kreiram nalog
 
Nisam koristio Deezer možda i mesec dana. Danas pokrenem, nudi mi log out i exit.
Exit ne rešava ništa. Probam update aplikacije, ništa. Probam logout, dobijem unable to load page.
Resetujem telefon, sada mi nakon upisivanja passworda samo vrati na logovanje.

Da li je problem da mog uredjaja/naloga ili do Deezera?

Update: evo sad se ulogovah. Posle 20+ pokušaja u prethodnih sat vremena.
 
Ako se odlučim da se pretplatim na Deezer da li ću morati da platim u evrima kao što piše na sajtu ili ipak postoji mogućnost plaćanja u dinarima?
 

Prilozi

  • DeepinScreenshot_select-area_20220124004608.png
    DeepinScreenshot_select-area_20220124004608.png
    146 KB · Pregleda: 32
@David.1992 zavisi od kartice kojom plaćaš. ako je vezana za dinarski račun, biće preračunato u dinare po kursu banke.
 
Posle update aplikacije kvalitet je "skočio" na HIFI. Op op 💪Screenshot_20220316_101954_deezer.android.app.jpg
 
Imam Deezer premium preko Yettela (ex-Telenor), registrovan i cini se da sve radi OK osim jedne mala sitnice - ne skida mi net iz onih 10 GB koji su dodeljeni za Deezer vec skida iz regularnog neta koji imam u okviru paketa.

Naravno da sam uneo onaj kod (iskopirao sa My Telenor i pasteovao u Enter a code), u okviru Account management/My Subscription plan pod Subscription pise Deezer Premium, u Moj Telenor/Usluge pod Deezer Muzika/Premium stoji Aktivna usluga, ali net i dalje ne ide iz besplatnog dodatka za 10 GB vec skida net iz paketa.

Jel imao neko ovakav problem ili zna li bar neko resenje za isti.

Naravno izmedju Yettela (Telenora) i Deezer Srbija prebacaju lopticu jedni na druge...
 
Jedino, mada ja Deezer najčešće koristim uz Android Auto kada pustim neku listu...
 
Ali ne i nacin kako da resimo isti...

Ne znam koji mi djavo i dodeljuju tih 10GB ako mi ne skidaju od njih nego od one crkavice iz paketa... Dok recimo Viber i Instagram ferceraju bez problema po pitanju dodeljenih GB tako da pocinjem da verujem da ipak nije problem u Yettelu kao operateru vec u Deezer Srbija
 
A da probaš onaj srpski fazon... Obriši aplikaciju pa ponovo instaliraj?
 
Kod mene i Deezer I HBO skidaju sa svojih kvota.
E sad, nisam siguran da li nekada skidaju i mimo toga, ali definitivno mi se troši i taj namenski protok.
 
Deezer poskupeo na 6.49 evra (765 dinara) za Premium i 8.99 evra (1060 dinara) za Family. Sa ovim poskupljenjem skuplji je od Spotifaja i ne isplati se uzimati, osim ako nije preko operatera
 
Ja danas primetio opciju hi-fi, mada pise da skida 1411 kbps, a to onda nije flac, nego full wav, flac ima uvek manji protok, 700, 800, 900 kbps, jer koja je onda poenta kompresije ako skida ko nekompresovani wav?
 
Meni i pored aktivacije ponude na Yettelu piše u Deezeru da je subscription "Deezer Free" i sile nema da to sredim. U meniju postoji opcija "Yettel korisnik? Aktiviraj promociju" ili tako nešto, ali klikom na to dobijam samo prozor "Welcome!" i ispod Close dugme koje ne radi.
 
Probaj da uradiš na računaru. Kad odeš na Dizerov sajt, na stranici gde gledaš cene paketa, nudi ti opciju aktivacije usluge preko nekog od partnera. To kad otvoriš, izabereš Yettel i to vodi na stranicu za unos koda koji uzimaš iz Yettel aplikacije.
 
Riješio sam, bio sam ulogovan u neki stari free nalog, ulogovao sam se drugim mailom i sad radi sve normalno.
 
Deezer poskupeo na 6.49 evra (765 dinara) za Premium i 8.99 evra (1060 dinara) za Family. Sa ovim poskupljenjem skuplji je od Spotifaja i ne isplati se uzimati, osim ako nije preko operatera
Eee ali dobijaš bolji kvalitet zvuka (kao Tidal što ima) dok je Spotify još uvek na 320 kbps 😆
 
Deezer poskupeo na 6.49 evra (765 dinara) za Premium i 8.99 evra (1060 dinara) za Family. Sa ovim poskupljenjem skuplji je od Spotifaja i ne isplati se uzimati, osim ako nije preko operatera
1648213803279.png
U Srbiji ste jos i dobro prosli :) Nijesu normalni majke mi. Na nas standard u Crnoj Gori ove cijene, pa ko ce to da im uzme. Ako prodje turska varijanta dobro jeste u protivnom otkazujem.
 
Auuu vas u Cg baš deru... Brate onda bolje razmotri TIDAL.
 
Jel imao neko ovaj slucaj aktiviran family preko A1 nikako da stigne sms sa linkom kako bi mogao uslugu da vezem za nalog.
Edit:stiglo posle par minuta.
 
Poslednja izmena:
Trazim jednog clana za Deezer Family nalog na godinu dana, cena je 2200 jer je i Deezer poskupeo. Zainteresovani javite mi se u inbox :cool:
 
Nudim 3 mesta na family nalogu 150din/Mesecno.Najbolje bi bilo uplata za 6 meseci unapred pa da posle produzuje se dalje po potrebi.
Pozdrav
 
Ako ima neko jedno slobodno mesto za Deezer porodicu neka mi se javi na PM.
 
Pogledajte prilog 339085
U Srbiji ste jos i dobro prosli :) Nijesu normalni majke mi. Na nas standard u Crnoj Gori ove cijene, pa ko ce to da im uzme. Ako prodje turska varijanta dobro jeste u protivnom otkazujem.
Ne znam zašto bi iko plaćao ove cijene, kada preko operatera ima za 5€
Deezer aplikacija dostupna je za sve postpejd i pripejd korisnike i kao tarifni dodatak, putem naše aplikacije, po cijeni od 4.99 eura mjesečno (sa porezom).

Uzmeš pripaid, dopuniš za 5€ i imaš za mjesec dana.
 
Nazad
Vrh Dno