Šta je novo?

Deezer premium

Nekako sam uspeo da mi pokaže turske lire, ali mi javlja grešku kada hoću da kupim pretplatu.
 
Javlja grešku da kartica (srpska) nije iz zemlje na koju je nalog (turska), upaljen VPN. Možda je do VPN-na?
 
Uspeo sam, problem je bio zato što sam bio povezan preko mobilnog interneta. Kada sam došao kući i probao preko wifi prošlo je iz prve.
 
Nisam našao prigodnu temu, ali tiče se i dizera. Skoro mi FB prijavi login attempt sa sumnjive lokacije, i to tipa u 02h noću. Zamenim šifru, ali počnu čudne stvari da se dešavaju i sa drugim nalozima, očigledno je neko došao do šifre vezane za sve naloge gde sam ulogovan sa gmailom. Ne znam kako sve to funkcioniše i kako je uspeo-la da mi ukrade login podatke, ali vidim u deezeru počeli da mi se pojavljuju rezultati pretrage Weeknd i Lana del Ray 😆 Juče zamenim šifru i na deezeru, ali danas usred nekog rada na računaru i slušanja muzike, prekine se stream i poruka kako sam ulogovan sam sa drugog uređaja. Odem na listu uređaja, i vidim neki iphone, a na connected apps nađem silne neke aplikacije. Takođe, i fb nalog mi je bio povezan sa deezerom iako to nikad nisam radio. Pobrisao sve te stvari i opet promenio šifru, ali me buni kako neko može da mi skonta šifru ako sam promenio? Da nemam neki maliciozni softver na laptopu? Nemam iskustva sa ovakvim stvarima jer mi se nije do sad dešavalo, a laptop koristim za školu i torentovanje na private trackerima.
 
Nesto su zeznuli naplacen nalog preko app store i radilo mi danas i samo odjednom vidim vratili na free nalog a na apple store pise placeno do 17.6.Cekam podrsku da vidim sta ce da rese pa da vidim da nema neko slican problem.
Pozdrav
 
Kolege, ima li neka fora oko prijavljivanja drugog uređaja na A1 Deezer premium? Na drugom telefonu prijavljuje da pass nije dobar a sigurno jeste. Kako dodati drugi i treći uređaj?
 
Meni je prijavljen na više uređaja bez problema. Mob, tablet, desktop, TV....
 
1688688224801.png
Opet imaju bagove.Da dodam nekoga na family nalog i dobijam ovako blank napisao sam post na forumu pa cekam odgovor.Reko samo da proverim jer se desilo ovako nekome jos nesto.
 
Da li ako se uzme deezer preko yettela moze da se strimuje HIFI? Ne mogu da pronadjem nigde info
 
da li vam radi deezer od jutros (android app)? sad vec pola sata pokusavam da pustim nesto, ne radi nista, jedva pocetnu stranicu ucita i ne pusta ni jednu numeru. probao sam mobilni net (yettel) i wifi (mts vdsl) i isto je stanje, nista ne ucitava.. probao sam i restart aplikacije i restart telefona. 🤔
 
Meni hoće ali me lepo zeza unazad više dana, a danas izgleda najviše! Android app na Pixel 6 telefonu (A14)
 
Sad radi i kod mene ali iako je Yettel Deezer premium u pitanju i dalje mi ne skida od onih 10GB koje imam za Deezer već od regularnog neta.
 

Prilozi

  • SmartSelect_20231022_150707_Deezer.jpg
    SmartSelect_20231022_150707_Deezer.jpg
    23.1 KB · Pregleda: 49
Позови Кол центар, па питај шта је у питању.
 
Da li postoji mogućnost da muziku preuzetu na deezer aplikaciju nekako pronađem i prebacim bas komp ili usb pošto se nalazi u skrivenom folderu?
 
Deezer je uradio rebranding i promenio logo, koji je meni užas, i kao što je već primećeno više liči na neku dating app nego na muzički servis...ima primedbi i na font ali meni je to manje bitno...

Osim toga, ima i nekih pozitivnih promena, pre svega favorites albumi mogu da se hronološki sortiraju, i kao default je recently added...to mi je bila velika zamerka ranije...

Kod mene na androidu sada imam problem da stavim neki album u favorites jer playing now pokriva taj deo...
 
Jel uspeo neko da aktivira Deezer preko mts-a ? Ne mogu nikako da dobijem aktivacioni kod, samo stoji da je aktivirano.
Naravno ovi iz kol centra ne znaju..
 
Jel uspeo neko da aktivira Deezer preko mts-a ? Ne mogu nikako da dobijem aktivacioni kod, samo stoji da je aktivirano.
Naravno ovi iz kol centra ne znaju..

Uspeo sam bez ikakvih problema jutros.
Moraš da se prijaviš putem mejla na mojmts portal, a ne putem broja telefona.
Ne stiže ti kod nego mejl sa linkom preko koga aktiviraš. Ja sam već imao Deezer u Telenoru, ulogovao sam se istim nalogom i potom kada sam kliknuo na link otvorio mi se Deezer i pisalo je da je moj nalog premium preko MTS-a i da potvrdim to :D
 

Prilozi

  • deezer.png
    deezer.png
    21 KB · Pregleda: 29
  • deezermts.png
    deezermts.png
    17 KB · Pregleda: 29
Nazad
Vrh Dno