Šta je novo?

DeathSpank

Wahad

Slavan
Učlanjen(a)
22.09.2005
Poruke
3,995
Poena
410
20080901_deathspank.jpg


Charming. Intelligent. Enigmatic. These are just a few words that nobody ever uses when describing DeathSpank. He doesn't shoot first and ask questions later. He doesn't even realize there are questions.

Described by top scientists as Monkey Island meets Diablo, DeathSpank's gameplay is divided between uncovering the epic story via conversations, solving complex puzzles, equipping your character to maximize his dispensing of justice, not to mention his charming good looks, plus battling just about anything that moves. As DeathSpank vanquishes evil and heroes the downtrodden, he will collect loot, level up, collect loot, acquire new abilities and of course, collect loot.

DeathSpank features witty dialog, improbable scenarios, unexpected villains, and a robust collecting system for weapons, armor, items, and abilities. The action is easily accessible for short bursts of unsupervised fun, but the story is revealed over 15+ hours of gameplay. In addition, you can choose to search out rare items and tackle DeathSpank’s many side quests.


Massive seamless world with no load screens!
Hundreds of pieces of Armor!
Hundreds of weapons!
A real story...not a crappy video game story!
Mind numbing - yet completely fair - adventure game puzzles!
A mysterious thing called The Artifact!
A beautifully hand crafted Quest Log to keep track of Important and Unimportant things to do!
Stuff that blows up!
Stuff that doesn't blow up!
The most interesting and eccentric cast you've ever seen!

Sajt
Genre: Adventure/RPG
Trejler

http://img13.imageshack.us/i/deathspank2010102607584.jpg
http://img190.imageshack.us/i/deathspank2010102608021.jpg
http://img36.imageshack.us/i/deathspank2010102607592.jpg
http://img38.imageshack.us/i/deathspank2010102608035.jpg


Pojavilo se! Nešto ispod 1gb

(nisam našao temu u searchu, ukoliko ima, merge-ujte ili brišite ovu)
 
Video sam, otpočeo nabavku jutros. Ovo je igra Rona Gilberta, tvorca "Monkey Island"-a i ako je upola smešna i uvrnuta kao njegove originalne kreacije, biće ovo lepa zabava. Mada me čude tako mali gabariti igre...
 
Zabavna je i uvrnuta skroz,ima smesne dijaloge koji su bas dobro odradjeni ...nisam mnogo odmakao,ali obecava;)
 
Linux port pred izlazak igre ipak otkazan, tuga.
 
Ovo mi je bolje nego Shank,ali i on je extra otkacena igra!
 
Odlicna igra sa uvrnutim dijalozima. Ali najjaci su mi glasovi u igri :laugh:
 
Hehehehe zanimljiv naziv, ovo je neka parodija na Diabla ili ... ?
 
Jedan od dijaloga iz igre. :Klanjanje

DeathSpank: "Greetings man in the forest"
Man: "Have you talked to the Gravedigger yet?"
DeathSpank: "Not yet, but it's in my Quest Log."
Man: "Side Quest or Main Quest?" ...
DeathSpank: "Side Quest, I'm afraid."
Man: "Oh ..."
:D
 
kako je mocna igra!

dijalozi su vrh!
 
Blah nece da radi na x1300pro :d moram uzeti neku bolju za ovo i shank.
 
Fenomenalna igra. Dugo se nisam zabavio ovoliko. Uravo sam komentarisao kako je Shank dosta losiji iako se stalno pominju zajedno iz nekog razloga.
Svi dijalozi su bili odlicni, kompletna atmosfera je fenomenalna, svi aspekti igre su raznovrsni...

Samo mi nije jasno cemu sluze neki itemi koje sam nasao. Npr nakovanj. Nasao sam 2 komada i nista nisam mogao da uradim sa njima.
 
Dajte neke screenshotove ljudi.
Hocu da vidim kako izgleda.
 
Dajte neke screenshotove ljudi.
Hocu da vidim kako izgleda.

Screen-ove imaš na početku posta.
Mnogo je bolje videti igru kroz sam gameplay.

Tipa:
[YOUTUBE]jKcJJQz53aI[/YOUTUBE]
 
Joj :d
deathspankmasseffectcov.jpg
dsdau.jpg
 
pokusao sam da je instaliram , ali ....... ne
imam zvuk a nema slike , odnosno pojavi se crn ekran , sta mislite sta bi to moglo da bude ?
da tokom instalacije mi je trazio da dodam neke .dll sto sam skinuo i ubaciio u instalacioni folder
ali opet nema slike
 
jeli skidrow? jesi stavio sve iz lekic foldera u folder igre?
 
Vrlo zarazna igra. Pravi lajt H & S sa obiljem humora, odlicna igra za ubijanje praznog vremena. Meni se cak vise i svidja od Torchlight-a.
 
Resenje za crn ekran je update directx-a. June 2010 verzija prema komentarima nekih ljudi.
 
Odlicna igra. Igram preko gamepad-a i mnogo je zabavna. Imam samo problem sto nikako da mi upamti rezoluciju 1680x1050 nego kad god udjem u igru vrati na 1440x900 pa moram da podesavam.
 
Jel ovo CO OP ili mi se cini ? Ov aj mali sto vas prati i baca vatru ???
 
Nazad
Vrh Dno