Šta je novo?

Dark Sector

Gdin_M

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
8,209
Poena
605
Konacno i za PC:

developer: Digital Extremes
publisher: Noviy Disk
genre: action
platform: PC / Windows
release date: World: 22 January 2009
Official website: http://www.darksector.com/

play modes: single / multiplayer
multiplayer: LAN / Internet
age requirements: 16+

Minimum system requirements:
Windows XP SP2 / Vista Operating system: Windows XP SP2 / Vista
Processor: Pentium IV 2.4 GHz
Memory: 1 GB
(GeForce 6600 Radeon X1300) Video Card: 3D-graphics adapter with 256 MB memory, compatible with DirectX 9.0c shaders version 3.0 (GeForce 6600 or Radeon X1300)
Audiokarta: Direct-X compatible
 

Prilozi

  • dark sector1.jpg
    dark sector1.jpg
    382.4 KB · Pregleda: 185
  • dark sector2.jpg
    dark sector2.jpg
    356.9 KB · Pregleda: 243
  • dark sector3.jpg
    dark sector3.jpg
    181.8 KB · Pregleda: 237
Bice ovo Super,dobro pocela godina sa igrama ne zalim se:banana::banana::banana::banana:
 
Poslednja izmena:
Igra je na ruskom mada ima fora da se glasovi promene u engleski..Vec moze da se kupi...Licno bi voleo da ceo meni bude na engleskom,valjda ce i to popraviti...Igra za sad uliva poverenje..
 
Ovo je jedno od većih razočarenja koja sam igrao na konzolama, verovatno najveće od svega što sam probao na PS3. Osim par poteza diskom i specijalnih ubistava, igra je jedna obična nula. Nema priču, radnju, ništa. Običan je klon Gears of war-a, ali na 10x nižem nivou. Topla preporuka za zaobići.
 
Ovo je jedno od većih razočarenja koja sam igrao na konzolama, verovatno najveće od svega što sam probao na PS3. Osim par poteza diskom i specijalnih ubistava, igra je jedna obična nula. Nema priču, radnju, ništa. Običan je klon Gears of war-a, ali na 10x nižem nivou. Topla preporuka za zaobići.

Hvala, ustedecu 8GB downloada.
 
Danas sam skinuo i instalirao igricu. Sto se tice same igrice - meni se dopada. Probao sam je jos pre 6 meseci na PS3 ali samo kao demo verziju, tako da sam veoma raspolozen da je isprobam u celosti. Ne treba mnogo mozganja, oruzje u ruke i samo napred. Medjutim, odmah i prvi problemi. Nisam uspeo da promenim rezoluciju igrice. Cim pomerim sa default-nih 800x600 igrica me izbacuje nazad u win, kada je ponovo pokrenem naravno sve je ostalo kako je i bilo pre mog podesavanja. Kada sam odustao od podesavanja krenuo sam sa igricom, na zalost vec nakon 10-15 minuta igranja, na vrhu nekih stepenica kroz prozor vidim da se pojavio helikopter i igrica puca. Bez obzira sto me je uredno obavestavala da radi snimanje pozicije, posle ponovnog pokretanja vraca me na pocetak. I tako 3 puta, posle cega sam odradio kompletnu reinstalaciju igrice ali problemi su ostali identicni. Pretpostavljam da moramo sacekati neki malo bolji cr..k. Ako neko resi problem neka nabaci ovde. Inace graficka mi je 3870x2, ne znam mozda ce oni sa nVidia karticama biti bolje srece...
 
Poslednja izmena:
znaci da ne samo sto lici nego i radi kao Gears Of War :d
 
Ovo je jedno od većih razočarenja koja sam igrao na konzolama, verovatno najveće od svega što sam probao na PS3. Osim par poteza diskom i specijalnih ubistava, igra je jedna obična nula. Nema priču, radnju, ništa. Običan je klon Gears of war-a, ali na 10x nižem nivou. Topla preporuka za zaobići.

Imam tu igricu presao sam je dva puta,nije tolko losa kolko si je sad ti ispljuvao :)
Ali u svakom pogledu je bolja od dead space:)
 
Cinjenica je da se ne mogu svakome dopadati iste igrice, kad bi mene pitali osim FPS i simulacija voznji ne bi morali praviti nista drugo, ali "srecom" nije tako. Rano je da na osnovu PS3 demoa sa 20-tak minuta igre i 15-tak minuta na PC-u (predjenih 4 puta) ocenim igricu, ali ono sto sam video nije bilo tako lose. Jos samo i da radi...
 
Ne deluje igra toliko loše u početku. Problem je što, čim se odmakne par nivoa, čovek shvata da se apsolutno ništa ne objašnjava šta se dešava, a da stalno idu manje-više isti okršaji i tako do kraja.
 
Ne deluje igra toliko loše u početku. Problem je što, čim se odmakne par nivoa, čovek shvata da se apsolutno ništa ne objašnjava šta se dešava, a da stalno idu manje-više isti okršaji i tako do kraja.

Ovo je moguce, ja sam probao samo pocetak i nije lose... Ajde sad je malo pohvali pa da se sami razocaramo kasnije...
 
Nema sta da je hvali, covek je u pravu. Cela igra je jedno-pa-isto uz bzvz pricu.
 
Nema sta da je hvali, covek je u pravu. Cela igra je jedno-pa-isto uz bzvz pricu.

To stoji da je jedno te isto u igrici i da je malo monotona zbog toga,ali su prostorije extra osmisljene (bar po meni)
A kraj je glupav do bola i pogotovo poslednji boss prvih 60% igrice je lepo uradjeno a ostalo mi je nekako zbrzano :)
 
Ne deluje igra toliko loše u početku. Problem je što, čim se odmakne par nivoa, čovek shvata da se apsolutno ništa ne objašnjava šta se dešava, a da stalno idu manje-više isti okršaji i tako do kraja.

Upravo si opisao F.E.A.R. :d :smash:
 
U Fear-u je AI vrh i okršaji su ekstra zanimljivi. Ovde je drugačija situacija, okršaji nisu zanimljivi osim kada bacaš svoj bumerang (što dosadi nakon određenog broja ponavljanja) i AI je nikakav :)
 
Pobrisao sam gomilu gluposti, a svaka sledeca ce doneti kaznene poencice.
 
Brate, daj mi kaznene poene, ali onome ko se hvali da je kupio N64 kazneni poeni su ko da ga prskas fajtalicom za peglanje :d (pri tom ne smislim na sebe, ja sam i kao klinac provalio da je to crap)
 
Poslednja izmena:
znash kako kome je bitan samo gfx eto mu svih dzhi forsova i radeta ovog sveta. dusha je bitna, 'besh eye candy
 
eye candy? Ja pricam o recmio FinalFight na amigi i o tome da nes 64 nikada nije bila tako dobra igra. Zarazniji i bolji je bio rucni tetris. Hah, eto ti, to nije eye-candy , a najprodavanija je stvar na svetu. SVE OSTALO se kupovalo prvenstveno zbog toga stoje je LEPSE IZGLEDALO, to je guralo industriju. Danas, ko god da mi kaze da izgled ne gura industriju napred - neuk je. Mislite da se nove graficke karte i igre, i nove konzole poput PS3 prodaju zato sto ce imati bolji GAMEPLAY?! Daaaaj.... Nemojte mi vredjati inteligenciju....
 
Poslednja izmena:
Pa uporedi najbolje igre sa najboljim igrama prethodne generacije. Ako ne vidiš razliku u gejmpleju, onda stvarno...GT5p je bolji od GT2/3/4, MGS4 je bolji od MGS2/3 i tako dalje. Naravno, mnogi timovi se drže proverenih formula i guraju prevashodno grafiku, ali pomaka u gejmpleju uvek ima. Druga je stvar što on nije proporcionalan hardveru i drugim mogućnostima koje donose nove konzole. Dodao bih i konačno ljudski online, za razliku od svih ranijih generacija konzola...:) Pomaka ima itekako. Ne podnosim te priče kako je sve bilo strava kada smo bili mladi, da smo mi više ka*ali i pili u proseku 7 krigli piva više, a slična je priča i na PCju...Ne moramo ići toliko u prošlost - npr. uz Crysis sam instalirao Far Cry, duhovnog pretka, čisto da se podsetim. Razlika ogromna u svemu, naravno - najviše u grafici, ali itekako i u gejmpleju, AI-ju i svim drugim parametrima. Pomaka ima, sem što nije uvek evidentan i nije u svim žanrovima, pa ga onaj ko igra sve živo i neživo teže uočava jer mu je uvek u glavi prosek onoga što igra kada se priseća nedavnih stvari jer je više toga urezano u pamćenje, a kada se priseća ranijih vremena onda ostaje u sećanju samo ono najbolje.
 
Pa uporedi najbolje igre sa najboljim igrama prethodne generacije. Ako ne vidiš razliku u gejmpleju, onda stvarno...GT5p je bolji od GT2/3/4, MGS4 je bolji od MGS2/3 i tako dalje. Naravno, mnogi timovi se drže proverenih formula i guraju prevashodno grafiku, ali pomaka u gejmpleju uvek ima. Druga je stvar što on nije proporcionalan hardveru i drugim mogućnostima koje donose nove konzole. Dodao bih i konačno ljudski online, za razliku od svih ranijih generacija konzola...:) Pomaka ima itekako. Ne podnosim te priče kako je sve bilo strava kada smo bili mladi, da smo mi više ka*ali i pili u proseku 7 krigli piva više, a slična je priča i na PCju...Ne moramo ići toliko u prošlost - npr. uz Crysis sam instalirao Far Cry, duhovnog pretka, čisto da se podsetim. Razlika ogromna u svemu, naravno - najviše u grafici, ali itekako i u gejmpleju, AI-ju i svim drugim parametrima. Pomaka ima, sem što nije uvek evidentan i nije u svim žanrovima, pa ga onaj ko igra sve živo i neživo teže uočava jer mu je uvek u glavi prosek onoga što igra kada se priseća nedavnih stvari jer je više toga urezano u pamćenje, a kada se priseća ranijih vremena onda ostaje u sećanju samo ono najbolje.

E za ovaj post alar ti vera:)
 
loshi su primeri, mislim da je gx vishe mislio na samo evoluiranje zhanrova shto jelte fizika nije (uglavnom je to poboljshano u odnosu na pre par godina, naravno i ai da ne greshim dushu ali i dalje protivnici iz fear-a su "pametniji" od ovih iz krize). opet oftopikujemo ali koliko se odlichnih igara koje nisu deo franshize pojavilo u ovoj generaciji konzola (na pc-u uvek ima bisera kao king's bounty, naravno ima ih i na konzolama ali uporedjivanje broja nastavaka recimo gothica i ff-a govori gde nastavci bolje prolaze)? stvarno nisam video nishta shto bi moglo da bude zachetnik neke recimo rpg franshize. taj problem sezhe daleko u proshlost, sad sam bash bacio pogled na ps2 igre i jasno mi je da je problem vetj tu bio izrazhen. dq viii, ff xii i arc the lad 400 ( :) ), naravno to su igre chijih se sequela uvek dosta potrudi.


eye candy? Ja pricam o recmio FinalFight na amigi i o tome da nes 64 nikada nije bila tako dobra igra. Zarazniji i bolji je bio rucni tetris. Hah, eto ti, to nije eye-candy , a najprodavanija je stvar na svetu. SVE OSTALO se kupovalo prvenstveno zbog toga stoje je LEPSE IZGLEDALO, to je guralo industriju. Danas, ko god da mi kaze da izgled ne gura industriju napred - neuk je. Mislite da se nove graficke karte i igre, i nove konzole poput PS3 prodaju zato sto ce imati bolji GAMEPLAY?! Daaaaj.... Nemojte mi vredjati inteligenciju....
sa tobom se ne slazhem jer je u to vreme zhelja za inovacijom bila itekako izrazhena. mozhemo sad do sutra da nabrajamo neke igre ali dzhabe ako ih nisi igrao. ja npr final fight jesam i to sve delove ali to nije bitno. ovaj komentar za tetris ne bih komentarisao jer je i tebi jasno shta si napisao. josh jednom preporuka: probaj conkera. :)
 
Poslednja izmena:
Ljudi, a zasto lepo ne otvorite novu temu pod nekim nazivom tipa "savremena dostignuca u video igricama" pa tamo da svi natenane pricamo o svemu ovome, a ovde ostavimo prostora nekome ko je mozda uspesno instalirao i pokrenuo ovu igricu pa da to zadovoljstvo podeli sa nama koji bi eventualno ipak probali da igramo ovaj naslov. Dakle, vidim vec na nekoliko razlicitih foruma da vecina korisnika PC verzije ove igrice ima probleme pri instaliranju i igranju ove igrice, medju tim ne-sretnicima sam i ja jer mi igrica koju sam probao na dve razlicite konfiguracije puca na istom mestu, koje sam opisao nesto ranije dok smo jos pricali o ovoj temi. Na jednoj konfiguraciji imam nesto stariju grafiku nVidia 7300 a na drugoj nesto malo noviju ATI 3870x2. Problem je isti, znaci pucanje igrice i izbacivanje u win. bez snimaljene prethodne pozicije. Moguce da je los image koji sam skinuo, pa bi lepo bilo da mi kaze neko ko je igricu skinuo ovih dana, instalirao i uspesno presao neki njen znacajniji deo, koju verziju da jurim i sta je od lekova korisceno. Hvala...
 
Poslednja izmena:
Ovo je jedno od većih razočarenja koja sam igrao na konzolama, verovatno najveće od svega što sam probao na PS3. Osim par poteza diskom i specijalnih ubistava, igra je jedna obična nula. Nema priču, radnju, ništa. Običan je klon Gears of war-a, ali na 10x nižem nivou. Topla preporuka za zaobići.

+1.
 
Pa sigurno onda ti nije dobra instalacija. Nema tu shta da se razmishlja. Prvo sam pomislio da poshto je X2 u pitanju i svi ti bagovi koji dolaze uz njega, ali sada sam siguran da to nije problem. Inache moj prijatelj ju je odigrao na Box-u, i kaze da uopshte nije losha.
 
Pa sigurno onda ti nije dobra instalacija. Nema tu shta da se razmishlja. Prvo sam pomislio da poshto je X2 u pitanju i svi ti bagovi koji dolaze uz njega, ali sada sam siguran da to nije problem. Inache moj prijatelj ju je odigrao na Box-u, i kaze da uopshte nije losha.

Ja je imam za ps3 i odigrao sam je i stvarno nije losa ali je pri kraju malo sve monotono:(
 
Nazad
Vrh Dno