Šta je novo?

Dark Sector

To mi je i on rekao. Rekao mi je i da ima verzija za PC ali na ruskom, a ja mu nisam verovao do sad. Inache jel planirano da se izbaci za englesko govorno podruchje ili ne?
 
To mi je i on rekao. Rekao mi je i da ima verzija za PC ali na ruskom, a ja mu nisam verovao do sad. Inache jel planirano da se izbaci za englesko govorno podruchje ili ne?

Pa ja slabo pratim sta se desava na pc gejming sceni ali sam cuo da ima pec za engleski jezik:)
 
To mi je i on rekao. Rekao mi je i da ima verzija za PC ali na ruskom, a ja mu nisam verovao do sad. Inache jel planirano da se izbaci za englesko govorno podruchje ili ne?

Default language: Russian

Change the =ru option in the DS.cfg to =en the voices become English
 
pozdrav!
da li je neko pokrenuo igru na visti 64?
 
Igra je odlicna..Toatalno opustencija i osvezenje..Ko voli serial Gears Of War ovo ce ga na to podsetiti..Inace ima dosta fora iz mnostvo igara tako da te odredjeni detalji podsecaju na dosta igrica ..Grafika je korektna,meni je sasvim ok,moze se reci cak i odlicna.Sve u svemu lepo je zamisljeno i sklopljeno..
Igru sam presao sa zadovoljstvom!Svaka preporuka..
 
Meni se malopre skinula, mozda je probam za vikend.
 
Igra je odlicna..Toatalno opustencija i osvezenje..Ko voli serial Gears Of War ovo ce ga na to podsetiti..Inace ima dosta fora iz mnostvo igara tako da te odredjeni detalji podsecaju na dosta igrica ..Grafika je korektna,meni je sasvim ok,moze se reci cak i odlicna.Sve u svemu lepo je zamisljeno i sklopljeno..
Igru sam presao sa zadovoljstvom!Svaka preporuka..

Kako si igrao, sa onim zvezdicama umesto slova ili...? Ja sam poceo ali me izludjuje sto su slova onakva.
 
molio bih nekog ko ume/zna da napise neke komboe/poteze ili sta vec. Znam samo da kad drzim RMB i C onda mogu da bacim ono djubre jako (kad pozuti nisan) i normalno. Nemam pojma nista drugo, vidim da protivnici nekad pocrvene kad ih pogodim, ali ne znam sta treba raditi tada, a sva obajasnjenja su znate vec kakva "******* *****, [C] *****" bla bla....

Vidim u config fajlu da ima dodatnih bindova: T=Uber attack, E=power attack, SHIFT=sprint ali nista od ova tri ne radi kod mene, mozda jos nisam dobio te magije ili sta vec...
 
Mene je odusevila igra instalirao sam je veceras jos sam oklevao posto su je tu neki napljuvali eh sta ti je sugestija.Prava stvar za ove zimske dane.
 
Pa eto sta se radi kad se nekome ne svidja igra. Napljuje je da je drugi ne bi probali...;) Salim se, ali opet zestok kriticizam necega dovodi do toga da se to zaobilazi u sirokom luku iako se i nema predstava kako izgleda i kako funkcionise. Inace i meni je igra super, mozda je kasnije smor ali to opet ne znaci da je igra nula kao sto je filipenko izricito naglasio.:)
 
pa filipenko je to reko jer je igrao geow, ciji je dark sector klon, i to los. ja sam ga probao i slazem se sa filipenkom. mozda je tebi dobar jer nisi igrao geow :) .. a i nararno™, ukusi su razliciti uvek bili i uvek bice :)
 
pa filipenko je to reko jer je igrao geow, ciji je dark sector klon, i to los. ja sam ga probao i slazem se sa filipenkom. mozda je tebi dobar jer nisi igrao geow :) .. a i nararno™, ukusi su razliciti uvek bili i uvek bice :)

Naravno da sam igrao GOW, prvo na Xbox-u pa zatim na PC-u. Ali da budemo realni ni Gears nije mnogima ispunio ocekivanja i cak po meni uopste nije impresivna igra ni za PC ni za Xbox. Xbox je imao dosta boljih igara ali nijedna nije imala takav marketing kao Gears. A za ukuse da kazem da nisam mislio da su nam razliciti, naprotiv, meni se svideo i Gears i Dark, ali opet samo sam bio naglasio da je malo vise downgreade-ovao igru. NIsta za ljutnju...:)
 
alo ljudi, dajte napisite kako se sta radi sa onim secivom :p
 
A jel moguce da se glasovi prebace u engleski a da tekst ostane ruski a ne zvezdice, ja ne mogu da igram sa onim zvezdicama mesto slova ?
I naravno da je bolji Gears of War od ovoga, ali nije ni ova igra losa kad nema sta drugo da se igra.
 
pa glasovi se prebace na engleski u onom config fajlu promenis =ru u =en, to je lako. Zvezdice se verovatno zato sto nemamo odgovarajuci font i keyboard layout.
edit: config fajl je u folderu od igre/configs/DS.cfg
 
Poslednja izmena:
Znam za to, to sam prebacio, ali kako da mi ne pokazuje zvezdice nego ruska slova da bar znam sta podesavam, probacu da stavim u lanuage bar ruski pa cu videti...
 
javi ako uspes. Svakako mi je razumljiviji ruski od zvezdica :)
 
Jel ima jos neki link da skinem to, nece sa rapida da skine>
 
Skinuo muno u dir igre radi ali sad su mi nestala slova u meniju nevidljiva su.Ali u igri mi je english nisu vise zvezde samo jos da potrefim na slepo continue.
 
Nazad
Vrh Dno