Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

izgleda da je game over (kraj narucivanja) za mene sa shopto.net-a
DELIVERY OPTION je sad samo sa opcijom FIRST CLASS WITH TRACKING od 7.5 funti
ostali su ZAVVI & BASE :)
 
Sendit se takođe izbezobrazio. Stalno nude neke popuste (danas je bilo 10 funti popusta na 2 stavke i dodatnih 10% od vaučera koji šalju mailom stalno) ali je poštarina 4,5 GBP po artiklu. Isti ti naslovi na thehut koštaju malo više ali je tamo poštarina 0,95GBP.
 
Skupa je poštarina na sendit.com, ali sam od njih upravo morao naručiti Castlevania: Lords of Shadow.Kupujem 10-12 igara godišnje, nekako nisam raspoložen da se registrujem na svakom sajtu, držaću se pomenutog i dvd.co.uk gdje zbog broja nabavljenih igara valjda imam neki status pouzdanog mušterije da bi mi više vjerovali ako budem morao javiti da pošiljka nije stigla...
Usput, nešto i nisam zadovoljan sa dvd.co.uk....Stalno neke alternativne ponude za kupovinu, Castlevaniu naručih i dok je kartica obrađivana potpuno je ukloniše sa sajta (otkazah kupovinu), razmišljao sam da možda kupim Black Ops da vidim kako će mi ''leći'', cijenu sa 25 vratiše na 33 funte, Socom: Special Forces (za koji sam bio pomalo zainteresovan) nigdje na horizontu...
 
Sve te postarine su bas osetne. S te strane gledano zavvi je stvarno OK i ne bi trebalo toliko da zazires, ali kako god. Doduse, vremenom se mozda i oni izbezobraze. Par funti pa i OK, ali vise od dve, tri ne bi smelo da bude. Pogotovo kad covek vec za osam, a nekad i manje moze da naruci pristojan samo stariji film, igru ili tome slicno.

Uzgred, kako ti se ocitava taj status na njihovom sajtu ili, preciznije receno, gde ?

Ni mene dvd.co.uk ne moze da odusevi, ali s njima otprilike imam maksimalno neutralno, a ipak pozitivno iskustvo. Cini mi se da se valjda jedino s njihovom servisnom podrskom nikad nisam dopisivao, jer nije bilo potrebe. Uvek je sve stiglo i to je to. Ovako, nisu narocito aktuelni i uopste uzevsi u odnosu prema igrama - ako gledamo samo tu kategoriju - prednjaci ShopTo, ali dzabe sto se vecine nas tice.

Znaci i ti si zapazio da su neke igre otisle pomalo gore... u odnosu na praznicni period i Zavvi je lepo dodao na neke iznose... donekle ocekivano, nije praznik svaki dan, ali nisu u pitanju neki narociti hit naslovi i nisam se nadao da ce im cena ici gore.
 
Ne postoji taj status zvanično, već je samo moj osjećaj/mišljenje da će, ukoliko dođe do situacije ''nije mi stiglo, upomoć'', biti otvoreniji prema meni koji od njih kupujem igre od sredine 2009.-e nego prema nekome kome je to prva/druga kupovina...
 
Ista stvar sa mnom na zavvi, poslali su mi 3 diska kao replacement jer mi nije stiglo, bilo je dovoljno samo da ih kontaktiram na fejsbuku. Nisam potpisivao nikakve papire, niti su mi slali išta.

"Diskovi ti i ti nisu stigli"
"Ok, I have arranged a replacement for you. You will get a mail once they are sent. Thank you."
 
Ja ****no ne verujem da mi se igra prodala ispred nosa!!! Znači neverovatno... a gledam je danima!
 
Army of Two za xbox360. Bila je 9 funti used, i samo da kliknem na complete i nestaje mi sa liste i više ne mogu da je nađem!

Ima na Shopto ali ja nemam karticu sa 3d verifikaciju. Da li bi neko mogao da mi učini i da mi naruči, bio bih mu jako zahvalan a novac bih uplatio naravno odmah preko ebanking-a?
 
Stigao mi je danas Mortal Kombat sa zavvi-a koji je dispatched 9. Januara
 
Poslednja izmena:
Moze li preporuka gde da narucim Top Spin 4?

Koliko ce da me cepe za postarinu na zavvi pored igre?
 
Sonic Generations poslat 12.Januara stigao danas, nisam mogao da verujem :D
 
Za prijatelja je igra, tako da ne mogu da je probam. I jos je za PS3, a ja isti nemam :D
 
@Marko.M.
I naruci u funtama. Od svih znanih sajtova Zavvi u svakom slucaju ima najnizu postarinu. E sad, sta je na lageru, a cega nema, to je drugo.
 
@Simke1984 i Liverpul22

Hvala na odgovoru i savetima! Trebalo bi da imaju, nije Out of Stock, sutra cu proveriti da li je proslo kada dodam kes na karticu.
 
@Simke1984 i Liverpul22

Hvala na odgovoru i savetima! Trebalo bi da imaju, nije Out of Stock, sutra cu proveriti da li je proslo kada dodam kes na karticu.
Top spin 4 - Availability: Usually dispatched within a month Sto znaci da ce ti poslati igru u roku od mesec dana,pa ako ti nije frka da toliko cekas....inace,cena je vrhunska 15.45e :eyebrows:
 
Top spin 4 - Availability: Usually dispatched within a month Sto znaci da ce ti poslati igru u roku od mesec dana,pa ako ti nije frka da toliko cekas....inace,cena je vrhunska 15.45e :eyebrows:

Nisam znao za ovo, znaci da gledam samo gde pise 24 hours, ccc, gde sada da nadjem Top Spin 4... A taman dodah pare na karticu... :zgran:

dvd.co.uk 21.06€
shopto.net 21.99€
 
Poslednja izmena:
Nisam znao za ovo, znaci da gledam samo gde pise 24 hours, ccc, gde sada da nadjem Top Spin 4... A taman dodah pare na karticu... :zgran:

dvd.co.uk 21.06€
shopto.net 21.99€

Shopto nemoj ni da gledaš jer je shiping 7,5f :) pa ne znam koliko ti se isplati.Ja na zaviju uzimam kad je na stanju ili ako šalju najviše u roku od nedelju dana.Proveri cenu na base-u.Ja kad poručujem preko njih,umanje mi cenu skoro na sve par eura.Registruj se tamo i ubaci ts4 u korpu pa idi na čekiranje i videćeš da li će i tebi umanjiti cenu pa javi..
 
Zna li neko odakle da narucim Heavy Rain za neku pristojnu cenu a da ne moram da cekam mesec dana da mi isporuce? Na zavviju pise " usually dispatched within one month" na Sendit.com takodje, thehut takodje.
Nema na base.com, ni dvd.co.uk, Na playasi je 40$.
 
Zna li neko odakle da narucim Heavy Rain za neku pristojnu cenu a da ne moram da cekam mesec dana da mi isporuce? Na zavviju pise " usually dispatched within one month" na Sendit.com takodje, thehut takodje.
Nema na base.com, ni dvd.co.uk, Na playasi je 40$.

Pogledaj na axel-u,ako nema ni tamo...onda poruči i nadaj se da će ti poslati u roku od mesec dana.Mada zadnji put kad sam poručivao preko axel-a neke stalke za sony,poslali su mi istog dana ali mi je stiglo posle 25 dana i još sam popio carinu jer na pošiljke ne pišu cenu pa naši stručnjaci na carini odredjuju cenu :) inače stalak je koštao 11e a oni su procenili da vredi 40e :) pa me je izašao oko 2000 na kraju dok sam sve poplaćao.
 
@John Cena
Ja bih se ipak strpio još nekoliko dana, bilo bi čudno da nijedan od tih sajtova ne vrati Heavy Rain u ponudu, a donedavno si imali Platinum izdanje po povoljnim cijenama.
Ili jednostavno na ovom i drugim forumima daj oglas da kupuješ HR, neko će je valjda imati na prodaju.
Takođe da li je neko koristio alternativne ponudu za kupovinu koje ima dvd.co.uk.Tim načinom (koji je i bio jedini u ovom slučaju) naručih Socom: Special Forces, nemam blagu ideju odakle je igra poslata, niti su okvirno naveli kada bi mogla stići...
Ja i moja sklonost prema igrama-autsajderima:p:S:....
 
To "usually dispatched within one month" NE znači da će poslati za mesec dana, već maksimalno toliko, ja sam najduže čekao nekih 8-10 kad je tako pisalo.
 
To "usually dispatched within one month" NE znači da će poslati za mesec dana, već maksimalno toliko, ja sam najduže čekao nekih 8-10 kad je tako pisalo.
Ja sam najduže cekao 20ak dana i onda su mi poslali mail u kome su se izvinuli i rekli da nisu u mogućnosti da mi pošalju u navedenom roku i poslali su mi kod za 10% popusta na kupovinu,što i nije tako loše :)
 
Nazad
Vrh Dno