Šta je novo?

Crysis 2 [pc only]

hoce ovo imati ded. servere ?? i u kom obliku, ovom savremenom (iznajmljeni od strane ea) ili onom old skul :)
 
Niko ne komentarishe muziku? Ono je remek delo, savrhseno ukomponovano, ja ost'o bez texta. :zgran:
 
Muziku sam isključio o'ma', da ne liči igra na "Labudovo Jezero", ali ni to nije pomoglo da mi se dopadne. Dosadno, ne pomaze ni graficki kvalitet, ni efekti, ništa. Ogroman potencijal stopio se sa gomilom igara iste, stotinu puta prežvakane teme. Umesto da su otišli u sasvim suprotnom smeru, ovo će polako postati "mini Transformers VS Other Spieces".
 
Dobra ideja.



Haha
Radi sta ti je volja, ipak ti je kako rece "na downloadu, samo 9GB", ali ovde se nece tolerisati prica o radnji igre i gameplayu, utiske o tome zadrzi za sebe, dok igra ne izadje, kapish? Treba imati makar malo obzira prema drugima koji cekaju izlazak igre, cisto da ne idemo dotle da se tema zakljucava na mesec dana.

Nisam komentarisao ni radnju ni frame rate, nista.
Samo sam dao info.
Ostali komentarisu i komentarisace i dalje.
Slazem se da komentare treba za sebe zadrzati.
 
Hoce biti modova za ovu igru?
 
Muziku sam isključio o'ma', da ne liči igra na "Labudovo Jezero", ali ni to nije pomoglo da mi se dopadne. Dosadno, ne pomaze ni graficki kvalitet, ni efekti, ništa. Ogroman potencijal stopio se sa gomilom igara iste, stotinu puta prežvakane teme. Umesto da su otišli u sasvim suprotnom smeru, ovo će polako postati "mini Transformers VS Other Spieces".

Ili si ti omatorio :trust:? Ima Kriza da sabija :).
 
nex je sada u fazi hibernativne apstinencije , a ti ga navlacis da igra ruski rulet sa 6 metaka u burencetu...:D

Iliti da igram isti sa tetejcem:p

Samo sam ucitao jedan nivo cisto da vidim kako izgleda i to je bio drugi, kad si na ulici. Au, ala je zvuk dobar, prava akustika praznih ulica, ovo mi po kvalitetu pucnjave, kvaliteta samplova i zvucnog pozicioniranja ide ispred Bad Company-ja. Mislim, kvalitet grafike i zvuka je stvarno za medalju, pogotovo sto ce uz optimizaciju da sije sve moguce naslove uzduz i popreko. Cak i sama mehanika napucavanja je vrhunska, cini mi se bolja nego prvi deo.

Moje misljenje je da je trebalo samo ubaciti jedan nivo iz ove bete cisto raja da vidi kako izgleda, mislim da bi im skocila prodaja sigurno. :D I ovako kukaju kako ce da im ovo osteti prodaju sto je bezveze, jer svako ko je zeleo da kupi igru kupice je celu "ispravnu", a ovako ce samo imati razlog da vidi na sta daje pare. A to na sta daje je sigurno vrhunska igra.

@nex999

Ne izmisljaj nego probaj bar jedan nivo da vidis kako izgleda, da te mine skrivena zelja, ionako neces nista da spoilerujes sam sebi, ukoliko se pravilno suzdrzis :D

Ne i ne...:p

hoce ovo imati ded. servere ?? i u kom obliku, ovom savremenom (iznajmljeni od strane ea) ili onom old skul :)

Da, imace. Ali ne i old skul.

Nisam komentarisao ni radnju ni frame rate, nista.
Samo sam dao info.
Ostali komentarisu i komentarisace i dalje.
Slazem se da komentare treba za sebe zadrzati.

Ok, ali taj info je bio... malo suvisan. Za ostalo se koliko vidim, slazemo. Ok.

Hoce biti modova za ovu igru?

Hoce.
 
Poslednja izmena:
Ili si ti omatorio :trust:? Ima Kriza da sabija :).

Starim iz dana u dan, to je nezaustavljiv proces :). Ali tako postajem i zahtevniji, odnosno sve manje tolerišem loš kvalitet jer ne želim da gubim vreme na kopanje po deponiji ne bi li našao nešto kvalitetno na istoj :).
 
Koju grafiku uzeti za ovu igru, 570 ili 6970, crk'o HD 5870? :S:
 
Ma crkla, ko covek sto crkne. :D

Znaci 570.
 
Pa sta si joj radio ? Pitao sam te jel od ludackog napona ili nesto drugo ?
 
ako imas para ti uzmi 570, ali mozes i 560 ti bez problema sa ustedom od 10.000. ili 6950 pa da je otkljucas.
 
meni radi super sve ali ne uspevam da se konektujem ni na hamachi ni na tunngle.
btw u singlu zapuca na izlasku iz podzemlja kad odvrti filmić za sledeći nivo, samo crn ekran i prc ništa se ne dešava
 
meni radi super sve ali ne uspevam da se konektujem ni na hamachi ni na tunngle.
btw u singlu zapuca na izlasku iz podzemlja kad odvrti filmić za sledeći nivo, samo crn ekran i prc ništa se ne dešava

Idi u folder gde je igra,pa GameCrysis2 pa izbrisi Videos.pak ili ga iskopiraj negde dalje,i nece vise da ti zapucava.
 
Gamer -> Advanced -> Hardcore

EDIT: Ipak nije tako. Izgleda da igra nema opciju za low grafička podešavanja. U configu je hardcore sys_spec 3, gamer sys_spec 2, a advanced je za pojedinačno podešavanje opcija... ali to izgleda nije ubačeno u ovaj build.
 
Poslednja izmena:
Da se iznajme? Sta kao, kupim igru i jos moram da placam server mesecno da bi igrao multi ?
 
Igra zesce koristi quad core... sva cetriri jezgra na ~90%
 
Probao na masini iz potpisa i fps ne prelazi 20 koje god graficke opcije izabrao. Ne znam da li je do Radeon grafike, tj ne optimizovanosti za iste.
 
E ovako moji utisci, igrao sam nekih sat vremena i mogu vam reci da sam ocekivao mnogo vise, grafika i nije nista posebno, ma za sada sam se blago razocaro, igru sam pokrenuo sa procesorom core2duo 7300 klokovan na 3.6 a grafikom asus hd6850, fps je prosecno 40, kod originalnog crysisa 30, toliko od mene
 
Probao na masini iz potpisa i fps ne prelazi 20 koje god graficke opcije izabrao. Ne znam da li je do Radeon grafike, tj ne optimizovanosti za iste.

Treba quad da bi igra lepo radila,i ja se mucim sa ovim mojim x2 :wall:
 
Nazad
Vrh Dno