Šta je novo?

Company Of Heroes Opposing Fronts!

Napravio sam jedan nalog i koliko vidim oba kljuca su vezana za njega :S: E gluposti boze, i sad praktično imam dve igre i nijednu nemogu da poklonim nekom jer cu ostanem bez naloga :wall:

E, a sta bi bilo kada bi obrisao ceo akaunt i napravio 2 nova...jedan sa serijalom za Coh a drugi sa serijalom za Coh OF?!
 
Poslednja izmena:
Napravio sam jedan nalog i koliko vidim oba kljuca su vezana za njega :S: E gluposti boze, i sad praktično imam dve igre i nijednu nemogu da poklonim nekom jer cu ostanem bez naloga :wall:

E, a sta bi bilo kada bi obrisao ceo akaunt i napravio 2 nova...jedan sa serijalom za Coh a drugi sa serijalom za Coh OF?!

Е то већ не знам.
 
Za igranje mozete ici politikom ili ili. Tu mislim na CoH posebno - CoH: OF posebno. Kada tako igrate onda su na raspolaganju samo dve armije (ovo znam iz licnog iskustva :) ), dakle ne mozete igrati s armijama za koje nemate CD (CoH ne moze sa Britancima i Panzer Elite, a CoH: OF ne moze s Amerima i Wehrmacht jedinicama). Naravno protiv doticnih jedinica mozete igrati :).

Ako imate obe igre onda se instalira samo CoH: OF sa svim patch-evima. Kliknete na misiju koja je inace CoH recice vam da ukucate CoH serijski. Tada se "otkljucavaju" i ostale jedinice.
Ovako sam barem ja radio, a naravno dobio sam mail da je moj nalog koristio taj i taj serijski.

Tako da posebno CoH i CoH:OF ne mogu biti na jednom kompu.

Inace ja imam EUnetov adsl i mogu reci da mi ok radi... osim kada mi komp zabaguje i izbaci me iz igre :-D.
 
Ја имам посебно COH, и посебно COH OF, само овај други ми је народни па га не стартујем онлајн , иначе и један и други вуку сетовања и save-game из истог директоријума.

Ја имам неке грдне првоблеме са лагом у COH-u, и ухватио сам се у коштац са њима, а богами и са техничком подршком :D
 
Poslednja izmena:
Решио сам проблем и кривац је био ни мање ни више него Комодо фајервол :wall:, значи ко било шта он лајн пика треба да се отараси Комода.

Како сам у тест партији одрао неке ликове са вермахтом, чим сам увео Тигра у партију све лађе су им потонуле :D

ЕДИТ: Препорука за Sunbelt Personal Firewall, ради одличо са COH-om.
 
Poslednja izmena:
Po meni najbolja taktika je taktika navlacenja :). Na kraju izlozis tigrica plus par pantercica pa ima sve da se pusi. A Tigar je jako jak, cak i obican, da ne kazem King Tigar. Uz redovno servisiranje moze da opstane do kraja meca, a iz iskustva moj Tigar je u jednom mecu bez servisiranja "sredio" par sermana (5-6). Samo ih treba postaviti okrenute prema neprijateljskom topu. :)

A da... poceo sam i SP da igram malo... ali MP je mnoooogo bolji.
 
колико је игра само веродостојано направљена. тигар је у другом светском рату би један од најоклопљенијих тенкова као и тенк са једним од најубојитих топова у то време, а то је цев са противавионске 88. проблем му је био мотор. морали су да смањују степен преноса на мењачу да би исти мотор као из пантера могао потера тигра. резултат је био максимална брзина око 40 км/х. није имао довољну брзину да постане прави јуришни тенк, али зато се у одбрани показао невероватно. постао је страх и трепет за савезничке оклопњаке, колико је имао ватрене моћи толико је и психолошки утицао на непријатељске трупе, где се појави тигар, ту је морал падао далеко више него што је тигар ефективно имао моћи. постоје војни рапорти који говоре о тигру који је у одбрани уништио 25 шермана.

да не дужим у угри је улога тигра тотално пресликана из реалности. непобедив у одбрани, али зато рањив у нападу збој своје спорости, у ком случају га не треба слати у напад бар без два одреда пешадије који би решавали највећу претњу за њега а то су противтенковски топови. два искусна ат-топа или три обична могу релативно брзо да поцепају тигра у случају да упадне у заседу.

што се тиче оклопа морали су мало да му смање издржљивост у игри јер да је био реалистичан био би једноставно прејак за конкуранцију, на страну што је и сада покретна тврђава :d

SP не треба пропустити никако.
 
Poslednja izmena:
Evo i ja trenutno skidam ovaj patch od 1.7GB :mad:, pa kad dodjem kuci vidjet cu da sve to podesim, i malo udjem u fazon.
Nego , zaintrigirali ste me sa mp-om :smoke: Hajde da se nekako organizujemo, pa da igramo malo.

PS. Ja se duboko protivim njihovim serverima :d
 
Poslednja izmena:
Kod mene je patch 450MB, sa 2.100 na 2.301. Hm... moze biti da je taj patch onaj dodatak za podrsku DX10 sto sam ja dobio uz CD.

Za Tigra je istina da ga ne treba slati u napad, ja ga efektivno koristim za odbranu Victory Point, plus malo pesadije sa bacacima plamena, malo stormtrupe sa mitraljezima, a iz pozadine neprijatelja zezam sa halftrack + dodat bacac raketa (mnogo efektivniji nego sama jedinica bacaca raketa).

Bilo bi jos extra da se mogu zarobljavati i neprijateljski tenkovi :), no i uzeti naoruzanje, topove, AT topove nije lose ;).
 
последња верзија печа за основну верзију је 2101???? зар не. ја сам ставио да се скида.
 
Последњи печ је 2.303 и он иде на ванила везију, уствари после тог печа сви клијенти су исти и разликује их само кључ који по потреби отвара одговарајућу верзију.

Опет ми неки проблеми са лагом испливали :mad:
 
Dule13 gde nedje tu 2.303 verziju?!

A za lag...da li koristis nod32? Jel si ubio onaj proces?
 
Poslednja izmena:
Упс, пардон 2.301.

Дошао сам до закључка да игра лагује због количине графичких детаља укључених у игри :wall:. Када ставим скоро све на максимум игра ми и даље иде одлично, али јавља се проблем у мултију. Осталим јавља како имам превише јака сетовања и да зато лагује, иако ја у сваком тренутку имам 50 фрејмова !?!

Смањим све на минимум, кад оно ради све у 16 :wall: тја.

Сад морам да нађем неку средину.

Немам нод, користим авг.
 
zero: stisneš Alt i vrtis misem kud hoćeš. Vraćanje na osnovni položaj 2xBackspace! :wave:
 
Остављајте никове па да знамо ко је ко. Треба само додати све у пријатеље и одатле све може да се ради, и позивање у партије и провера онлајн статуса.

Чет иде тако сто се само сви прикључимо на исти канал.

Ја сам делимично решио проблем тако што сам форсирао Vsinc, фрејм рејт има неке везе са лагом...
 
Sto se laga tice, kako mi igra javlja - uglavnom drugi imaju, nikada mene ne upozorava.

Setovanja su onako onako - dosta ultra high ali neke stvari sam stavio na medium cisto da mi lakse ide, jer ipak kada mi je sva nabudzeno malo koci... Iskreno se ne secam, kada ukljucim igru provericu ;). Mada mislim da mi je dosta stvari na maximumu.
 
Vidim na Steamu CoH i CoH:OF, obe po 20$, ili u paketu za 30$. Ako se uzima samo jedna, koju je bolje uzeti?
 
Све зависи од личног опредељења, Coh има једну врсту армије а OF друге. Ако ниси никад играо, крени од првог дела, али пошто је цена 1600 динара за обе то је супер цена. Код нас је само први део 1400 дин али на диску.

Питање је шта се дешава после реинсталције виндозе са стем верзијом, јел игра оде низ воду или може са се сачува у неком инсталационом облику?
 
Не могу да инсталирам patch 2.101 јер када да не може да лоцира валидну копију игре???? Не контам???
 
Питање је шта се дешава после реинсталције виндозе са стем верзијом, јел игра оде низ воду или може са се сачува у неком инсталационом облику?

Može da se napravi backup DVD, a i uvek možeš da je download-uješ preko steam-a, pošto je igra vezana za tvoj steam id...
 
Poslednja izmena:
@rAMA

Ок хвала, баш ме је интересовало како то ради.

Не могу да инсталирам patch 2.101 јер када да не може да лоцира валидну копију игре???? Не контам???

Печуј увек без икаквих лекова, ако то није у питању, маунтуј имиџ уз YASU.

Мени се народна печовала без проблема.
 
Ja sam skinuo patch na disk i tako sam sve pecirao. Dakle offline. I ako nista drugo imas NoCD crack za svaki patch koji stavis i igra siba bez frke. :)
 
:wall::wall::wall:Ма када покушам да инсталирам печ почне све нормално а онда избаци нешто као "фајл већ постоји тако да није могућа инсталација итд" онда ми сви фајлови добију екстензију темп тако да игру после не могу покренути????:wall:

Aj нека неко пошаље на ПМ редослијед процеса приликом инсталације игре и patchovanja.
 
Poslednja izmena:
Колико ни се чини такве поруке инсталер избације када налети на RelicCOH.exe који не одговара стању које 2.101 печ очекује.
 
NikolaT ja sam pre par dana imao problem kada sam instalirao Coh OF, pokusao sam manualno da stavljam paceve koje sam imao od ranije ali nije htela. Pustio sam igru da skida sama paceve jedan po jedan i instalirao svaki odma posle skidanja i tako je dosla do poslednje verzije i radi bez problema. Inace na predhodnoj strani imas redosled i sve paceve koji su izasli.

Dule13: moj nick Proday83 samo bi bilo pozeljno da se navatamo negde u isto vreme da mozemo da se ubacimo u friends!
 
Ево ја ћу бити вечерас на Релику. Једном кад се убацимо у пријатеље онда је проблем решен...

Ајде да се прикључимо увек на чет канал на коме им најмање људи, нпр. Relic news.
 
Nazad
Vrh Dno