Šta je novo?

Company Of Heroes Opposing Fronts!

Da li bi neko mogao da mi pomogne da pokrenem svoju legalnu kopiju Opposing Fronts-a?
Ne kapiram gde gresim, instalirao sam igru i pecovao na ver 2.101, zatim kopirao rs.dll i reliccoh.exe i pokrenuo. Nece. Da li smem da budem online kada pokrecem igru? Hvala unapred.

Iako si sve uradio kako treba opet pise da nije ok ali ti klikni na ok i prolazi. patch mora da bude za 2.101. Mozes da budes online.
 
Poslednja izmena:
Da li bi neko mogao da mi pomogne da pokrenem svoju legalnu kopiju Opposing Fronts-a?
Ne kapiram gde gresim, instalirao sam igru i pecovao na ver 2.101, zatim kopirao rs.dll i reliccoh.exe i pokrenuo. Nece. Da li smem da budem online kada pokrecem igru? Hvala unapred.

Isti problem kod mene, jos pre nedelju dana probao da pokrenem igru i nista. Svi patch-evi sve kako treba ali nece. "Validating Media" i nista dalje od toga, kliknem "Ok" i opet u krug...u cemu je fora?
 
Znaci skoro me nije ovako iznervirala neka glupost, disk je izleteo kroz prozor :mad::smash:...j****a ih media valdation :trust:
 
Company Of Heores Opposing Fronts

Interesuje me da li je neko igra MP, i kakva su iskustva.
Takodje me zanima sta znace, tj. koji su bonusi rankova - ako ih ima.

Ja inace igram, skoro da sam se navukao - al bas bas. :)
 
Ја сам био у бета-тесту OF-a, и могу рећи да је апсолутно сјајан.
Бољи мулти нисам видео у ни једној игри. Сад сам набавио орегиналну ванила верзију па ћу да покушам мало поново.

Сјајна фора је то што и OF и ванила играчи играју на истом месту и што Британци и елитна оклопна бригада нису сами по себи бољи од првобитне две армије, Американаца и Вермахта.
 
Ja igram po malo kad stignem. Nisam nikad uspeo da nadjem nekoga za mp, a tako mi se igrala ova prejaka igra!
 
имали смо раније једну мрежу на хамачију за фанове са бенча и временом се попунила толико да је увек било пуно свако вече.

ако за неку игру вреди дати кеш због мп-а онда је то ова.
 
а пошто је и гдје има да се купи? стварно је игра за коју вриједи дати паре. шта је са те хамачи мреже? играло се једно вријеме и било је пуно али не знам да ли и даље шта функционише?
 
па мала је та бесплатна хамачи мрежа са 16 (?) људи, и чим пар престане да долази полако се сви разбеже...

има нека домаћа фирма, гугл је избаци одмах при претрази, а мислим да је код њих цена 1200-1400 ванила верзија. мислим да има и неки начин да се скине директно на хард.

сад скидам 2.101 печ тежак 1.8 гигабајта за ванила верзију :s:
 
имали смо раније једну мрежу на хамачију за фанове са бенча и временом се попунила толико да је увек било пуно свако вече.

ако за неку игру вреди дати кеш због мп-а онда је то ова.

Davno to bese, mogli bi da se okupimo ponovo. :)
 
сто се мене тиче можемо, али је далеко лакше лепо купити ванилу или купити од неког коме је дошла уз графику и лепо наћи се на официјалном серверу, избегне се се сва она мука око хамачија, а на серверима се добијају и чинови :d
 
Poslednja izmena:
сто се мене тиче можемо, али је далеко лакше лепо купити ванилу или купити од неког коме је дошла уз графику и лепо наћи се на официјалном серверу, избегне се се сва она мука око хамачија, а на серверима се добијају и чинови :d

Skuplja se kinta, pasce original za koji dan.
 
одлично... ја сам набавио орегинал али не знам још да ли је валидан, ако није купујем ванилу из радње.
 
Britance i Panzer Elite sam dobio uz grafiku, a Amere i Wermacht sam kupio u lokalnoj radnji za 1200 nasih para (posto sam uzeo nedavno cak je bio i dodatni CD sa DX10 patch-em).

Redovno igram na netu i to ranked meceve... Zna se desiti cak i da pobedim ;), ali nevezano ono sto me odusevljava je detaljnost jedinica, jako jako lepa grafika. Vidi se da je sistem Warhammera, jer se i tamo jedinica moze uvecati maximalno - da se jako lepo vidi preko celog ekrana. S obzirom da je ovo RTS mislim da je extra brutalnija ova cinjenica. A da ne spomenem prelepe poglede kamerom, koja se stvarno moze postaviti u maximalan broj pogleda!

Ako se organizujete za hamachi LAN party count me in :).

Jedino sto me stvarno "muci" jeste sta mi donose cinovi, iliti nivoi. Da li ima neki bonusi u izgradnji, prikupljanju resursa ili nesto drugo? To jos da saznam sa vecom mirnocom bi se jos vise latio igre :D.
 
Чак и када се на страну стави одлична графика, COH има тактику развијену на толико нивоа да човек не поверује. Могла би се саставитити мала књижица о тактици борбе. Свака армија има своју оптималну тактику за одбрану, за напад, па посебну тактику зависно од специјализације, а као врхунац заједнички рад две специјализације код два различита играча које допуњују једна другу, на пример авијација и оклопна бригада.

Мислим да чинови немају неку специјалну улогу осим што показују искуство играча, што је у "дружини" поприлично тачан показатељ. Мени се уопште не исплати да играм са неким ко је зарадио макар два чина јер ће ме одрати проверено.

Ево листе свих чинова:
http://www.emacke.com/coh/ranks.html

Иначе потврђено, имам орегинал. После 35 печева (има сигурно ~ 2гб :d) све је прорадило лепо.

Налог ми је Dule13, мрзело ме да смишљам нека конспиративна имена :d, а и лако се нађе.

@Jovyland & NikolaT

Ај нађите те орегинале па да запуцамо једни на друге, ко сав нормалан народ :d
 
Moze mi neko reci kako da pustim replay meceva odnosno one REC file?
 
Moze mi neko reci kako da pustim replay meceva odnosno one REC file?

Kopiraj replayeve u my documents\my games\company of heroes\playback i onda ces moci da ih pustas iz igre. E sad ranije su mogli da se pustaju samo replayevi sa istom verzijom igre,neznam da li je to sredjeno! :wave:
 
Kopirao sam kao sto si rekao ali ne vidim u igri load playback ili tako nesto?
 
Налог ми је Dule13, мрзело ме да смишљам нека конспиративна имена :d, а и лако се нађе.

@Jovyland & NikolaT

Ај нађите те орегинале па да запуцамо једни на друге, ко сав нормалан народ :d
Cim dodjem kuci za komp gde mi je COH potrazicu te :)

A za rankove - i mislio sam da ne donose bonuse, samo mi se desilo da odmah po pocetku igre igraci sa jacim rankovima vec pocinju koristiti specijale, za koje trebaju poeni... no manje vise - ja sam se zarazio :).

Da ne kazem ako je ravnopravan mec meni partija zna da traje i po 45 min :).
 
Cek, kako original moze da ne bude validan ? :)

Ево овако, неко инсталира и направи свој налог са одеђеним кључем и заборави шта је радио и да неком другом. Када овај други покуша да направи свој налог са већ искоришћеним кључем и кључ и налог бивају бановани.
 
договорено.

хехе нама су раније трајале партије по 3 сата без фрке :d

To jeste kada se igra annihilate :) i verujem da je zanimljivo, no ja igram ranked meceve i oni su uglavnom na Vitory Point control... tako da je malo teze igrati duze, pogotovo ako naidje neki freak koji rastura igru pa me u 5 min razbuca :-D (a ja se nikada ne setim da snimim igru i da je izanaliziram).

Mada sto se igranja tice i frakcija - u svima mi jednako ide, tj. jednako sam dobar (ili los :D) mada Wermacht nudi najvise opcija - u smislu tenkova, artiljerije (bacaci raketa i gusenicari koji se mogu nadograditi u bacace raketa), takodje gusenicari kada se nadograde s bacacem plamena... A Britanci imaju po meni najbolji "head start" - mogu da grade mitraljeska gnjezda i minobacace od pocetka i to za relativno malo resursa... Protivoklopna borba je malo slabija - kosta dosta, a i minobacaci imaju mali domet tako da ih wermachtovski minobacaci lako srede van dometa....

No kako je pre Dule13 rekao za taktiku se moze napisati poopsezna knjiga, studirati, stavise ima kada na youtube odgledam neki video zapis iz igre... Za sada mi je ovo najjaca strategija...

Jedino sto mi fali jesu avioni, tj. da ih gradimo u aerodromu, to bi bilo extra, da ne kazem koliko lepo ako se uzme u obzir dosadasnja grafika, a isto tako bi donelo i razvilo mnoge taktike.

Mozda u nastavku budu i rusi? Cak i Japanci? Sto da ne? :) Dakle po meni ima materijala za nastavke, ekspanzije i sl...
 
Пробао сам синоћ пар партија и дошао до закључка да сам позаборављао и оно мало што сам знао :d, мораћу да одгледам пар окршаја да мало изградим тактику.

Успем ја да се одупрем у почетној прешадијској фази али никако да стигнем да убацим оклопне једнице у игру. Нисам још изверзиран, немам тај унапред припремљен одговор на различите ствари... Зато су чинови супер , игра се са неким ко је исти ниво искуства и партија буде одмерена.

Још ме нешто адсл зеза, па ми игра кочи...

Има авиона у облику подршке али пошто су све једнице у реалној размери у односу на људе и сценарио авиони би једноставно били превелики за кадар.

Ако убаце Русе купујем игру у првом издању :D
 
Ево овако, неко инсталира и направи свој налог са одеђеним кључем и заборави шта је радио и да неком другом. Када овај други покуша да направи свој налог са већ искоришћеним кључем и кључ и налог бивају бановани.

Ček, jel to znači ako sam napravio online nalog sa Coh osnovnom verzijom, i sada igram Coh OF sa tim nalogom, nemogu da dam osnovnu verziju Coh-a nikome?

Btw Dule i ja sam ispao jako iz forme, ali stvarno bi bilo lepo da se nadjemo o5 nekada da zaigramo malo da se podsetimo?!
 
јој људи како ми се игра... једино што за сада имам је основна верзија са 1.71 печом, па ако је неко заинтересован за један окршај нека ми се јави. волио бих да купим оригинал али за сада немам ни за двд (немам у шта ни двд да убацим) :( најјача стратегија свих времена!
 
Колико сам прочитао при прављењу налога, ако укуцаш кључ који је већ везан за налог добија се бан како год окренеш. Е сад ако си прво направио COH налог па онда откључао COH OF кроз исти налог мислим да су оба кључа везана за налог, али нисам сигуран.


Баш би било добро да се скупимо сви па опалимо једау 3вс3 анихилацију :)

Proday договорено, пошто имаш орегинал можемо увече да се нађемо без фрке само треба видети како функсионише онај чет систем и систем пријатеља...

Ваљда треба да се приступи одеђеном каналу (који су предстаљени иманима градова, али наравно ништа у Србији нема) па морамо неки да изаберемо.

Е када се једном нађемо онда би требало да може да се дода у листу пријатеља.

@NokolaT

Е хебига ја имам само последњи печ, али може и преко хамачија нешто да организујемо само кад би набавио све печеве, а од 1.71 има 2 гигабајта до последње верзије.
 
@Dule13 & Proday

Narode, jel ste kupili COH ili COH: OF, jer ja planiram da kupim samo COH?
 
Proday договорено, пошто имаш орегинал можемо увече да се нађемо без фрке само треба видети како функсионише онај чет систем и систем пријатеља...

Da..ni ja nisam imao priliku probati! Nista, cicemo se od cetvrtka posto u sredu imam zadnji ispit. Pisi na msn ([email protected]) pa ce se dogovorimo oko "tabanja".

Inače sto se akaunta tiče, prvo sam nabavio orginal coh i koliko me sećanje služi tamo napravio account, a potom uzeo Coh OF posebno! :wave:
 
@Dule13 & Proday

Narode, jel ste kupili COH ili COH: OF, jer ja planiram da kupim samo COH?

Ја сам само COH uzeo. Уосталом није ни важно пошто сви могу да играју зајдно само са различитим армијама.

@Proday

Важи.

Мсн не користим, ај најлакше на PM на бенчу.

Ако си направио два одвојена налога са два одвојена кључа онда можеш неком дати ванилу али мора да користи тај први налог.
 
Nazad
Vrh Dno