Šta je novo?

Comander Keen

Commander Keen,
Black throne,
Vinil,
Lost Vikings 1 i 2- probajte,
Fury of the furries- fenomenalna platforma sa 4 različite lopte za tenis,
Supaplex
Pushover - femnomenalna logičko-platformska igrica sa mravom i dominama
One step Beyond
Manic miner- za nostalgičare Spectruma Zx81

Samo sam ovo izdvojio, jer su remek dela.
 
Ja sad aktivno igram Moonstone preko DOSBox-a (igra je inace sa AMIGE),a u listu legendi bih ubacio i Gobliiins i Incredible Machine.
 
Mister_D je napisao(la):
Ja sad aktivno igram Moonstone preko DOSBox-a (igra je inace sa AMIGE),a u listu legendi bih ubacio i Gobliiins i Incredible Machine.

Moonstone... ja sam igrao ovo jos na amigi 500 i to nas cetvorica u isto vreme, igra ispred svog vremena...
 
Borab, ne pise se Black Throne, nego Black Thorne ;)
a taj Vinil, nikad video/cuo. 'Ajd baci neki link ili ovde ili na PM, da ga nadjem negde na netu. Na underdogs-u ga nema :(

A Moonstone je zaista igra-i-po. I dan danas ga igram ponekad na Dosboxu... A igrao sam ga svojevremeno na 386-ici DX 20Mhz i nekoj ranoj 486-ici na 66Mhz.
 
Da nije neko mozda od vas igrao star control 2... http://sc2.sourceforge.net/ je stanica port team-a koji je ovu 13 godina staru igru doneo u malo poboljsanom ruhu... Po meni najbolja igra svih vremena, jednostavno igrajuci je i u danasnje vreme imas utisak kako je igra skoro ispred svega sto se danas moze videti...
 
ali definitivno najbolja logicka igra svih vremena na mojoj top listi je the lost vikings...znaci dajte neki link za download...[naravno pod uslovom da mogu da je pokrenem na xp-u]...:)
 
ATI FAN je napisao(la):
Da nije neko mozda od vas igrao star control 2... http://sc2.sourceforge.net/ je stanica port team-a koji je ovu 13 godina staru igru doneo u malo poboljsanom ruhu... Po meni najbolja igra svih vremena, jednostavno igrajuci je i u danasnje vreme imas utisak kako je igra skoro ispred svega sto se danas moze videti...
Slazem se potpuno. Pre nekih godinu dana sam je bas slatko odigrao ponovo.
 
Vrh Dno