Šta je novo?

Comander Keen

urban

Slavan
Učlanjen(a)
24.08.2004
Poruke
219
Poena
316
Sigurno ste igrali bar neku igricu iz keen serijala...koji vam je omiljen...meni je 3 i 6...znaci igra je bas strava...znam da nije bas "nova" ali sta ima veze...nego ako neko ima delove 4,5 i 7 nek mi posalje na mail...pozz...
 
thanks...nesto mi baguje oko skidanja keena ali ima dosta drugih zanimljivih naslova...
 
Poslednja izmena:
Uuuuuuu... kako je to bila dobra i legendarna igra... samo se uopste ne secam koji mi je deo bio najbolji ali cim sam video tu igru odmah sam kupio svoj prvi PC...

A bila je tu jos jedna igra, zaboravio sam kako se zove - ide pecinski covek za mocugom i tako ubija protivnike....... znas na sta mislim?
 
A, da Keen. To su bila vremena... :smoke:
 
Ogi. je napisao(la):
Uuuuuuu... kako je to bila dobra i legendarna igra... samo se uopste ne secam koji mi je deo bio najbolji ali cim sam video tu igru odmah sam kupio svoj prvi PC...

A bila je tu jos jedna igra, zaboravio sam kako se zove - ide pecinski covek za mocugom i tako ubija protivnike....... znas na sta mislim?

Mislim da se igra zvala Prehistoric ima 1 i 2 deo i mnogo je jaka :)
 
Ogi. je napisao(la):
Uuuuuuu... kako je to bila dobra i legendarna igra... samo se uopste ne secam koji mi je deo bio najbolji ali cim sam video tu igru odmah sam kupio svoj prvi PC...

A bila je tu jos jedna igra, zaboravio sam kako se zove - ide pecinski covek za mocugom i tako ubija protivnike....... znas na sta mislim?

prehistorik...znaci prehistorik 1 je najludja igra za pc koju sam igrao ubedljivo...znaci lupas palicom i ispada ti pivo , pomfrit itd...pa onda oni istripovani pauci...a i drugi deo je dobar...mada mi se nesto tripovao zvook pa nisam mogao ad se uzivim kako treba...:)
 
Poslednja izmena:
Daaaaaaaaaaa!!!!!!! Prehistorik!!! Ahhh..... those were the days... :)
 
E jel ste izvalili kako svi imamo jake makine a skidamo emulatore za amigu,segu ili igramo keen-a? :D
 
Ma znas sta... mogu oni da prave DOOM 6 i HL8 i sta ti ja znam jos sta, bazirano na najnovijoj tehnologiji ali meni je mnooogo lepo bilo kada sam igrao sve te igre... kada sam imao 386 i mogao sam da igram SVE bez bojazni sta ce mi raditi a sta NE...
 
e tu si upravu...tada nista nije seckalo...:)))
 
LaKosta je napisao(la):
E jel ste izvalili kako svi imamo jake makine a skidamo emulatore za amigu,segu ili igramo keen-a? :D

Jok, nego cemo da igramo Hitmena 3 i Need For Speed 157: Nikad Kraja :d
 
ajde da se dogovorimo da igramo keena u mrezi...:)))
 
Seca li se neko platforme PP Hammer sa Amige
 
o chemu se radi u toj igri...posto cudno nisam cuo za nju...?...
 
Platforma sa preko 80-90 nivoa, ne secam se tacno vise. Nesto kao Rick Dangerous, ides po piramidama i busis prolaze do sledecih nivoa, usput skupljajuci razne dodatke i nailazeci na razne prepreke, vrlo lepo.
 
Eh, a Dig-Dug sa C64, ili eventualno Wizards of War. ;)
 
mmmmm moram .... mmmo mmoram, da vas podsetim na legendu sa amige "Rick Dangerous".

Izvinjavam se neverovatan napad nostalgije!
 
jedna od najboljih starih igara u kojoj sam stvarno svojevremeno bio najbolji je The Lost Vikings...:))))
 
meni se cini da u novim igricama nema vise drazi kao pre, da se igre vise ne prave radi zadovoljstva nego zbog para, i tu uvek fali onog shmeka koji je pre bio...
 
Rick Dangerous...... PP Hammer........ LOST VIKINGS........ SMRC, SMRC..... ljudi, nemojte vise, rasplakacu se....
 
e znas koja je jos dobra igra...scorshead earth...prva igra sa tenkicima...odredjujes ugao jacinu...i sve...e da najjaca stvar je to sto posle svake partije svako moze da kupuje naoruzanje koga ima mnogo...i sve to sa samo 256 boja...znaci igra je konza samo tako...ortak i ja smo znali da igramo 2-3 puta po 50 dobijenih partija...:)))
 
urban je napisao(la):
e znas koja je jos dobra igra...scorshead earth...
Nesto mi se ne razbija koncept ove nostalgicarske teme :D al' ajde da pitam kad si vec spomenuo. Jesi igrao scorched 3D?
 
Kako ste mogli da zaboravite i jednu od najboljih platforma na komodoru, bubble bobble?Eh to su bila vremena kada su muskarci bili pravi muskarci,zene prave zene a igre pune duha
 
k240 za amigu preterana igra za ono vreme cudno da nije dozivela remix bila bi preterana u mrezi
 
urban je napisao(la):
Sigurno ste igrali bar neku igricu iz keen serijala...koji vam je omiljen...meni je 3 i 6...znaci igra je bas strava...znam da nije bas "nova" ali sta ima veze...nego ako neko ima delove 4,5 i 7 nek mi posalje na mail...pozz...
Omiljeni deo mi je 4ti, najverovatnije zbog raznovrsnosti nivoa. 6ti deo mi je nekako previse saren, a 5ti je bese pun robota pa je monoton...

Inace, zanimljivo je sto je Keen prilikom startovanja ispisivao EGA/VGA. Ja nikad nisam video VGA verziju Keen-a, a vi ?
 
e daaaa...golden axe...isao je na starim disketama...igra je velika negde oko 600 kb...ali strasna je...
 
Vrh Dno