Šta je novo?

CF (2 x 7950) na vodi

Uh, uh, slabo poznaješ platformu pa pravo na 5,4GHz :d

Šta si na kraju stavio na CPU, EK ili Koolance? :D
 
Mislim da ce moci i 5.5ghz za testove ali to ce biti max. EK :) Samo na ovim naponima i frekvencijama kompnente postaju prave peci :D 2-3c se podigne temp vode od pocetka do kraja testa....Inace za svaki dan moze 5ghz u kucnim uslovima :)
 
Poslednja izmena:
Aj sto ide lepo, nego sto je on taj koji je uzeo onaj 2x9 eksterni radijator sa oglasa.. grrr :) Ja se premisljao danima bio. :D Neka, da te lepo sluzi, ubo si jakoo dobar primerak cpu-a. To + takvo vodeno = uzivanje. ;)
Samo rokaj! ;)
 
Nemam reci! :D

Sto se tice testova (iako nije vezano za CF) na kojim max klokovima prolazi Prime, RealBench i tako to ?
 
911e6f73d5c84534bc745b8acbced0d3918d0dd8.png
 
Nemam reci! :D

Sto se tice testova (iako nije vezano za CF) na kojim max klokovima prolazi Prime, RealBench i tako to ?

Prolazi na 5ghz, na 1.48. 30 min testiranja. Nisam ni imao vise vremena. Ali na 1.42 vrti sve na 4.9ghz, tako da mi je to zlatna sredina :) Slikao sam taj rez sa 4.9. Ambijentalna 22c

ScreenShot473.jpg
 
Sa tim radijatorima voltaza ne predstavlja nikakav problem :) Kad bi mogao da probam na mom Procu bilo bi fino :p
 
4.9ghz pri 1.42v sve na 75c max? Ma daj bre.. :) :) :)
Oduseveljen sam :) Bravo! ;)
Jel to sve u sobi ili si otvarao prozor/turio napolju? Koliko greje sobu taj radijator? :(
 
Tesko da je sad napolju 22c :p . Sto se radijatora tice nemoj da budes u nekoj zabludi. Ako hladis samo cpu sa njim rezlutat bi bio isti kako i ga da haldis nekim 240mm radijatorem. Ovaj radijator tek dolazi do izrazaja sa minimum tri "grejan tela" u racunaru zestoko overklokovana :) a idelana je za cetiri graficke :)
 
Tesko da je sad napolju 22c :p . Sto se radijatora tice nemoj da budes u nekoj zabludi. Ako hladis samo cpu sa njim rezlutat bi bio isti kako i ga da haldis nekim 240mm radijatorem. Ovaj radijator tek dolazi do izrazaja sa minimum tri "grejan tela" u racunaru zestoko overklokovana :) a idelana je za cetiri graficke :)

Upravo tako, sve to ima smisla ako hladis vise uredjaja, za ostalo je ne potrebno...
 
Novogodisnji rez 5.5ghz

Screen_Shot487.jpg
 
Poslednja izmena:
Vantage na 5.5ghz jedna kartica. Fali mi 2500 za prvo mesto....:mad: Tesko je stici 5960x :D

attachment.php


ScreenShot493.jpg
 
Pretpostavljam da si i ti iskoristio ove "lepe" temperature oko nove godine za potrebe testiranja? :D
 
Sunce ti poljubim, imas azdaju od memorije na tim cudima :) A tek procesor :D Stvarno masina, jede malu djecu :d
 
Sunce ti poljubim, imas azdaju od memorije na tim cudima :) A tek procesor :D Stvarno masina, jede malu djecu :d

Procesor je azdaja, ali je memorija je prosecna ;) Nazalost moram da obustavim dalja testiranja jer je ploca felericna. Imam problema sa naponskom jedicom. Posto sam je odmah nagazio , mislio sam da je zbog klokovanja. Medjutim kada sam testrao 24/7 setovanja problem se nastavio, tako da poloca ide na reklamaciju posle praznika...
 
Nemas srece, kako djavo ga odneo ? :(
 
Nagazio si lep napon na procesoru ;)
 
Steta :(
 
Nazad
Vrh Dno