Šta je novo?

Carina na posiljke [FAQ u prvom postu]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dajte i link tog threada za bubice , ne mogu da nadjem :S:
 
ma onaj jedan jedini bubice se zove, tesko se snalazim na ovom benchu pa sve ove jace threadove samo googlam pa izadje.

u svakom slucaju narucio sam i ja tako da ehhh, samo da traju duze od 2 nedelje.
 
Knowledge Zenith

Ne može te naći najčitaniju temu, a u samom vrhu na svom podforumu :).

Ne znam zašto ne bi trajale duže od dve nedelje, kad je KZ proveren. Ja sam ih i naručio na osnovu te teme, i da, skoro sam je celu pročitao. Na žalost, ne prodaju više gk-lps :wall:. Isto tako su još ranije povukli iz prodaje čuveni micro ring model. KZ izbacuje modele generacijski. ed8 je prvi model iz treće, najnovije generacije. Od ostalih su preporuke za ed se i dt3.
 
Pa ja sam tako čekajući jedan paket vreme utrošio računajući kolika carina mi igra da prihvatim a kolika ne.Tako da sam se naoštrio da odbijem da primim paket kad ono ništa za plaćanje!

Za razliku od tebe mene su naplatili pdv, ali koliko je trebalo, tako da sam se i ja džabe oštrio da odbijem paket. :smoke:
 
Da li je neko narucivao suplemente konkretno proteine sa iHerb-a? :)
 
Dokle stigose danas? Imal ko info?
 
Koliko vremena treba odprilike da stigne paket iz US, konkretno sa Floride? U pitanju su tastatura, miš i podloga?
 
Znači da dodam još 20+ dana zbog naših i to je to :) Hvala na odgovoru.
 
Težina je ograničavajući faktor kod proteina, tj ne isplate se uglavnom.
 
Preko jednog sajta kupio bih 2 prizvoda kostaju 56.5$ i salju preko DHL.Preko nekog onlajn kalkulatora moneta to je oko 49 evra.Da li je isto kao kod sportdirecta da kada se salje DHL-om ako je ispod 50 evra ne placa se ni carina ni pdv.
 
Stigao Meizu MX4, poslat 30. Decembra 2014, Stigao danas na kucnu adresu. Platio sam samo pdv 1054din. ne i carinu, procenuli ga na 50dolara.
Ne mogu da verujem :)
 
Kako 250$? Zar nije oko 350$?
 
Ne znam, ja sam ga kupio po toj ceni. Model je m461 ali je unicom, sad ne znam da li je to internacionalna verzija
 
@slavisaj
Ha-ha-ha... Da su samo ukucali na google prva cena koja izađe je $449.00 ($379.00 na akciji).
 
To se i ja pitam, kako su uspeli da procene na 50dolara. Vidim da je paket otvaran. Al dobro necu da se bunim :)
Za sad mi se cini da ovaj moj model nije internacionalna verzija, iako je m461
 
Zanima me jel neko do sad narucivao, ili zna nekoga ko je narucivao katane od preko ( Kina-Japan )? Porucio bi jednu, eventualno dve, e sad zanima me jel bi to uopste proslo? Da ne porucujem bzv ako ovde na carini okarakterisu da sam narucio oruzje pa vrate ili mi jos traze neke papire itd... I jel se to carini kao i drugi paketi ili?
 
To se i ja pitam, kako su uspeli da procene na 50dolara. Vidim da je paket otvaran. Al dobro necu da se bunim :)
Za sad mi se cini da ovaj moj model nije internacionalna verzija, iako je m461

Ja narucio xiaomi redminote 4g stigao mi skoro placen 150 evra, procenjen 50$ bas kao kod tebe u dinar :) Razmisljam se celo vreme o cemu se radi i kako su uspeli da dodju do te vrednosti u svakom slucaju hvala im! Na paketu stajala cena 53$ cak smanjeno za 3$ ali moram da naglasim da je povratna adresa bila Holandija EU a ne Kina odakle je i poslato :) Preko NL post isao paket :)
 
Hmm. To nije lose,koje prodavnice mobova salju preko NL poste ?
 
Hmm. To nije lose,koje prodavnice mobova salju preko NL poste ?

Ja kupujem na aliexspressu za druge sajtove nemam iskustva,u principu salju svi samo predhodno moras da ih zamolis da salju preko NL post....Iskreno ne znam ni sam da li je uzrok nize carine bas to mada ne bi testirao ponovo! :) Ne bi bilo lose da se javi neko ko je imao paket ,mobilni telefon preko NL poste da malo sumiramo utiske :)
 
A koja je cena slanja preko nl poste? Tracking sigurno imaju.
Ista stvar narucio preko china post airmail ili preko NL poste...Da tracking imaju ali se mnogo sporo apdejtuje....Ali jedno sam proverio u vezi sa tim. Od pojave na trackingu paket je za max 10 dana u Srbiji... Oko 8 dana stoji status item is pre-advised to znaci da putuje iz Kine do Holandije kad stigne status se apdejtuje i tako dalje....
 
I meni je pisala povratna adresa u Holandiju, ne u Kinu. Ova prodavnica 234.buy šalje holandskom. Proslo par dana dok nije krenula iz kineski, posle za dva dana stigla u Holandiju i onda za dva dana kod nas. Na carini bio 10 dana
 
Meni je stihao THL T6s preko Nl poste. Procenjen na 100 usd i naplaceno 3100 din.
 
Da li je neko narucivao suplemente konkretno proteine sa iHerb-a? :)

Ne proteine sa iHerba, oni vec ispadaju skuplji nego i kod nas :( (sitna razlika ako mozes da iskoristis onaj free shipping koji nije za bilo koje ozbiljno pakovanje, cak je cesto i kod nas stvarno jeftinije)
Bb.com ima dobre cene, jedini je problem sto im je shipping veci, ali ako uzmes 3-4 (nemoj vise..) pakovanja (razlicite stvari ili 2+2 tipa), moze da ispadne OK.

Ali nije isplativo kao sto je bilo, nekad je BB.com imao skoro free shipping!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno