Šta je novo?

Call of Juarez: Bound in Blood

ni u prosloj nije bila tako strasna grafika
 
Po ovom screenu, ovo kamenje je fantasticno, ko u crysisu...vrh...dok tekstura ruke i oruzja i nisu bas nesto ...
 
Ubisoft today revealed that Call of Juarez: Bound in Blood will be released in Europe on July 3 for Xbox 360, PS3 and PC.

Call of Juarez: Bound in Blood is a prequel to the first game and sees players transported from a ravaged civil war-era Georgia to the Aztec ruins of Mexico. Players will take control of both McCall brothers (Reverend Ray McCall was a playable character in the first game) in a story full of greed, lust and lawlessness.

Check back tomorrow morning for updated hands-on impressions.
http://www.videogamer.com/news/call_of_juarez_bound_in_blood_on_july_3.html
sto mu gromova, hiljadu mi retorti,tako mi bubnjeva Darkvuda, svih mi dabrova sa Ontarija...mnooogo mi daleko:p
 
Uh pa i nije toliko...cirka 2 meseca. :)
Jel razvijaju odvojeno pc verziju ili nas ocekuje port, nisam bas pratio?
 
PCGH: You announced that your game will be released for the Xbox 360 and PS3 too. Can we speak of a pure cross platform development or do you heavily adjust your base technology for each platform?

Techland: Our production pipeline is based on cross platform development; we try to have as few differences between platforms as possible. This includes most assets with the only exception being the shader code which obviously needs some tweaking specific to each platform.

I mnogo je brate... kad cekas:) Licno ovaj zanr mi je toliko osvezavajuc i pun potencijala, da ga ne bih ga menjao ni za jednu vrstu FPS-a.
 
Kada izlazi ovo cudo za PC? Prvi deo mi se extra svideo presao sam ga par puta. Neko rece u junu jel?
 
Meni je ovde prejaka samo muzika i indijanka u koznim pantalonama, sve ostalo mi je nekako...pffff...nadam se da gresim.
 
auuuu ala ovo dobro izgleda, kec mi je bio do dzadza, kanda ce i dvojka :)
 
ne moze da omane. can't wait!
 
Vidim ja przice se i drugi deo par puta...
 
ako je ovo tacno igra nece uopste biti zahtevna :)
 
Zaboravili ste da se to radi za konzole, a? Izasla je btw... samo da proverim komentare...
 
Nema "d" od dx10 ;) zato i nije puno zahtevan :)
 
Zasto mislis da DX10 mora da znaci nize performanse? Ima par igara gde je DX10 doneo boost (kao sto i treba),primer je Far Cry 2.
 
Zasto mislis da DX10 mora da znaci nize performanse? Ima par igara gde je DX10 doneo boost (kao sto i treba),primer je Far Cry 2.

Gde ja rekoh "mora da znaci nize performanse" ?
Ako si probao coj sa i bez dx10 patcha znaces na sta mislim ;)
Bound in blood nema "dx10 path" pa je zato jelte i manje zahtevan ;)
U slucaju coj-a: dx10 = losije performanse ;)
 
Gde ja rekoh "mora da znaci nize performanse" ?
Ako si probao coj sa i bez dx10 patcha znaces na sta mislim ;)
Bound in blood nema "dx10 path" pa je zato jelte i manje zahtevan ;)
U slucaju coj-a: dx10 = losije performanse ;)

Igre koje su krpljene da bi imale DX10 podrsku ne racunam u DX10 naslove i ne cude me lose perfomanse tih igara u DX10 modu. Skoro isto vazi i za igre koje se prave i za DX9 i za DX10. Kada se pojavi igra pisana iskljucivo za DX10 (i ako sumnjam da ce je biti jer je DX11 vec tu), e onda cu da komentarisem performanse. :)
 
Znaci DX10 je uzas, nijedna jedina igra nije bila full DX10. A to sto ovaj Call Of Juarez nije DX10 uopste me ne dotice, igra graficki izgleda fantasticno to mi je bitno.
 
Vrh Dno