Šta je novo?

Call of Juarez: Bound in Blood

nex999

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
20.10.2004
Poruke
9,158
Poena
685
Moja oprema  
CPU & Cooler
Threadripper 1950X_Noctua NH-U12S
Matična ploča
MSI X399 Aorus
RAM
32GB GSkill
GPU
EVGA RTX3090
PSU
Corsair AX1000
Kućište
NZXT H710i
Monitor
2xLG 4K, LG CX
Nastavak (tj. prequel) Techlandove igre nam dolazi u toku ove godine? :)


Ubisoft announces Call of Juarez: Bound in Blood, a prequel to the western-themed shooter Call of Juarez, is under development at Techland. The game will be released for Windows, Xbox 360, and PlayStation 3 later this year, and here is a brief description: "Call of Juarez: Bound in Blood transports players from a ravaged Civil War-era Georgia to the Aztec ruins of Mexico. In the wildest West ever depicted, players can embody both McCall brothers in an intense Wild West storyline full of greed, lust and lawlessness that takes place during a legendary period of American history." They promise more details on the Call of Juarez Website, but it has not been updated yet.

http://www.bluesnews.com/cgi-bin/board.pl?action=viewstory&threadid=94777
 
Uf bilo bi lepo da dodje do kraja godine .
Call of Juarez mi je bas fino legao posto obozavam taj svet-kaubojci, indijanci, za saku dolara :D
 
Poslednja izmena:
Odlicno!
Kako je samo imao dobar smek CoJ...bas mi se svidela ta igra. Cant wait.:smoke:
Pretpostavljam da ce ovo, iako nastavak, biti sasvim nova igra, tj. samostalna(tj. ne-expanzija)?;)
 
Prvi trejler!

http://ve3d.ign.com/articles/news/45058/Call-of-Juarez-Bound-In-Blood-Screenshots-Trailer

Call of Juarez had some mixed reviews. What are you doing to ensure the sequel is top notch?

Everyone is going to be pleasantly surprised as we've made huge improvements. We spent a significant amount of time reviewing the feedback and making sure the sequel emphasizes the many positives the first game delivered, while addressing and improving upon its minor flaws. Equipped with this feedback, the sequel is essentially a brand new game, as it is being built from the ground up to ensure a truly original gaming experience!

From a technical point of view, the Chrome Engine is now in its fourth version and we've managed to achieve increased performance allowing for even more polygons on screen and advanced special effects. While we focused on the game's core strength, its shooting mechanics, we're also very proud of the enhanced wide open environments and natural wildlife. Additionally, we stayed true to the two character dynamic and even added the ability to choose between the McCall Brothers before almost every mission.


Flash HD (60MB)
Flash SD (18MB)
 
Poslednja izmena:
Deluje obećavajuće! Očekujem vrhunsko napucavanje.
 
Ako uspeju da mu dodaju te specijalne efekte i optimizuju josh tako da bude na nivou od prvog dela ili daj boze bolje od njega ja im skidam kapu, mada znajuci koliko su se potrudili da optimizuju prvi deo teshko je biti optimistichan po tom pitanju.
 
First Look Preview

call_of_juarez_bound_in_blood_1.jpg

call_of_juarez_bound_in_blood_2.jpg

call_of_juarez_bound_in_blood_3.jpg
 
Ali ubacujun nove efekte, mada ipak, prvi deo je bio zahtevan tek posle DirectX 10 patcha,nadam se da su sada izuchili zanat.
 
Call of Juarez (sad već prvi deo),mi je jedna od omiljenih igara,a osećam (kao i za Dead Space svojevremeno) da će Bound in Blood biti naslov vredan pažnje...uh,kako bih ovo rado zaigrao već sada,al do 9. juna kad kažu da će izaći ćemo istrpeti
 
Poslednja izmena:
Svidja mi se shto drugi brat moze da koristi laso da se penje.
 
Jos jedno multiplatform napucavanje i grafika! I cemu ono oznacavanje protivnika?
 
Bez veze! Jos su trebali ubaciti nano-suit?
 
Gun je imao mod gde vi pretiskate levo desno i on sam centrira protivnike, a na vama je samo da pucate. U svakom sluchaju i obelezavanje protivnika je bolje od nekog kill screen napada.
 
To je divlji zapad, ne 2050 godina. Doduse taj feature se pretpostavljam ne mora koristiti, ali mu definitivno nije mjesto u ovoj igri.
 
Pa kod onog revolverasha i nije toliko loshe, ali kod onog drugog lika, mislim on treba da bude pribrani intelektualac pobogu.
 
Kako je dobar bio prvi deo, kad se samo setim sunjanja kroz one kanjone i rostiljanja sa indijancima i banditima po pustinjama texasa...jedva cekam...

EDIT: ali tek sam sad pogledao gameplay video i vise mi se ne svidja nego sto mi se svidja :( Negde oko 2:23 kad ih on kao markira pa onda isprangija, ja nesto onako glupo u zivotu nisam video, zaista ne zelim da igram ovakve igre u buducnosti!

EDIT2: i naravno tek sam onda skapirao Dzijev post i OW :wall:
 
Poslednja izmena:
Uf bilo bi lepo da dodje do kraja godine .
Call of Juarez mi je bas fino legao posto obozavam taj svet-kaubojci, indijanci, za saku dolara :D

Za saku dolara kazes? Ja bi pre rekao za dobru kamaru zlatnika i koje kakvih drangulija!;)
 
Kako je dobar bio prvi deo, kad se samo setim sunjanja kroz one kanjone i rostiljanja sa indijancima i banditima po pustinjama texasa...jedva cekam...

EDIT: ali tek sam sad pogledao gameplay video i vise mi se ne svidja nego sto mi se svidja :( Negde oko 2:23 kad ih on kao markira pa onda isprangija, ja nesto onako glupo u zivotu nisam video, zaista ne zelim da igram ovakve igre u buducnosti!

EDIT2: i naravno tek sam onda skapirao Dzijev post i OW :wall:

ovaj forum ne trpi bash mnogo kreativnost ;)

jao sto ce ovo biti lepa igrica jedva cekam da je igram sa drugarima i da jedemo eurokrem blok i pijemo limunadu :D

anyway igra ima filmski shmek, a inache volim vestern filmove, ali onaj "feature" (zbog kojeg sam dobio opomenu jer sam ga slikovito komentarisao) je fleshbek 20 godina u nazad, u negativnom smislu naravno
 
Ako se ne varam, gameplay koji kruzi netom je sa xboxa, tj konzola...ne verujem da ce nesto menjati u PC verziji u odnosu na prvi deo.
 
^Voleo bih da si u pravu ali ne verujem da ce menjati gameplay specijalno za PC, iz aviona se vidi da su kontrole prilagodjene igranju joypad-om.
 
Shot, neki su se domogli preview kopije, pa igraju trenutno...

cojbibgamex862009041201.jpg

cojbibgamex862009041118d.jpg

Kaze

Performance is really good on my system - an E6600,4GB, HD4870 512MB all @ Stock. Getting between 45-60 fps, stays mostly in the 50 fps range.Also the game doesn't feature Dx 10.0.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno