Šta je novo?

Call Of Duty: World at War

bash je dobra igra... jeste ww2 ali je sve nekako zivlje i dinamicnije nego pre... bash je legla lepo :)
 
Evo i ja konačno završih. Kao što reče G!!! baš je igra legla. Taman da se napravi pauza od tumaranja Wasteland-om. Ni preterano dugačka a ni preterano kratka. Taman jedno popodne.
P.S. Kakve su ludake napravili od Rusa pa to je šou (mislim u pozitivnom smislu)
 
e ja upravo zavrsih s cod-om 5,ali ne na slavan nacin,igra mi je iz cista mira obrisala sve sto sam presao takod a ce sad da leti iz kompijutera ,glupi activison i njihovo kacenej na net svaki put kad se pokrene igra...
 
Evo i ja sam završio igru i baš mi se dopala. Osim uobičajenih COD gluposti (pre svega mislim na totalnu linearnost) sama igra je skroz OK. Najzanimljivija mi je ona prva ruska misija, mada je i ona misija sa roštiljanjem iz aviona takođe izuzetna.
 
e ja upravo zavrsih s cod-om 5,ali ne na slavan nacin,igra mi je iz cista mira obrisala sve sto sam presao takod a ce sad da leti iz kompijutera ,glupi activison i njihovo kacenej na net svaki put kad se pokrene igra...

imas neke profile koji su predefinisani, i pogledaj u application data ... tu su sigurno!
 
@mmarkovic-HVALA covece,nakon brisanja tone profila iz pomenutog foldera ostao je samo moj i radi ok(nisma ni razmiljao da su sada tu stavili save pogotovo sto sam danas moraod a vadim zub pa mi ni mozak ne radi:()

@filipos-Kako si uspeo da igras online molim te reci mi jer bi i ja da opicim online:D
 
Ljudi ovo je dosta zahtevnije od cod 4,meni se igra na 1440x900 high,aa off,af off,bas vuce :(
 
I meni radi odlično, nešto nije u redu kod tebe...
 
Kod mene radi u rangu cod4, mozda cak par frejmova bolje nego cetvorka u multiplayu ;)
 
ja sam to ovako odokativno,kad sam ukljucio graps ipak sve izgleda mnogo bolje,ne znam zasto sam imao osecaj da se igra vuce.
 
U coop-u je dojaja! Inache, u poznatoj apAteci mozhete natji sirup (nije pravi lek). :)
 

Prilozi

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    210.4 KB · Pregleda: 209
Call of Duty: World at War PC Patch 1.1

* Mods are now enabled in Co-op, Single Player, and Multiplayer.
* Players will now be notified when a new patch is available.
* Improvements for SLI support.
* G_Spawn: no free entities crash has been fixed.
* Server no longer runs out of script variables.
* License key is no longer required to run a Dedicated Server.
* A Dedicated Server can now be started from the Command Line via Remote Desktop Connection.
* Various fixes in Server Browser.
* Players will no longer see multiple friend invites from the same friends.
* When a player calls in a recon plane in a Hardcore match, the HUD will properly appear.
* Clan Tags will now display in game where appropriate.
* Map holes fixed
* Spawn improvements and weapon balancing

download

Rijeseno ono ludilo sa spawn pointima :)
 
samo ono klanje rusa mi je bas ono....jos da su dodali alah akbar...mislim da su malo preterali!
 
Error during initialization:
Unhandled exception caught :(((
ima li ko ideju kako ovo da prevazidjem???
koristim xp, probao sam sa onim desable-ovanjem unimodem half-duplex bla bla, stavljao nove drajvere za plocu, onaj directx iz avgusta koji preporucuju po netu i opet isto o_O
vec sam se smorio, a da reinstaliram os ili stavljam novi ne pada mi na pamet zbog igrice...
any ideas?
 
Imam i ja taj error na drugoj masini, na kojoj radi COD4 sa med detaljima bez ikakvih problema (60+FPS).
Sempron 2000+ (singlecore :p)
GF7600GT
1GB RAM
nForce2 chipset..
Dok na masini iz potpisa radi ok.

Singleplayer je ok, pun akcije, malo originalnosti su uveli sa flamethrowerom i malo vece brutalnosti (krv, otpadanje delova tela itd...) Ima i preforsiranih i glupih scena (kad onaj jedan Japanac ubije vaseg teammatea na kraju jedne od pocetnih misija npr.) Sve ostalo je vec vidjeno. Nije lose, ali je moglo i bolje. Sto je jos bitnije, moze da se odigra JEDNOM i to je to.

Multiplayer je za klasu nizi od COD4. Oruzje je totalno neizbalansirano. Snajper se cudno ponasa, pod artiljerijskom paljbom (koja predugo traje) je tesko nisaniti, a i nepotreban postaje pored onih automatskih pusaka koje shiju i na blizinu i na daljnu. Neko oruzje skoro da nema recoil i zvuk je tragikomican. Artiljerijska paljba zvuci, kao sto je neko vec spomenuo, ko napad duhova :p

Sve u svemu, precicu ga, ali verovatno ostajem pri cod4 multiju.

BTW Patch je tricavih 317MB!
 
Kod mene sve radi za sad, instalirao i probao, kazite mi samo rez mi je 800x600 sam je tako odredio.
Al moze da se menja rezolucija ili ne, masina je iz potpisa.( graficka stize nova ovih dana 4850 ili 4870) dotle mora ova 8600 GTS.
 
Error during initialization:
Unhandled exception caught :(((
ima li ko ideju kako ovo da prevazidjem???
koristim xp, probao sam sa onim desable-ovanjem unimodem half-duplex bla bla, stavljao nove drajvere za plocu, onaj directx iz avgusta koji preporucuju po netu i opet isto o_O
vec sam se smorio, a da reinstaliram os ili stavljam novi ne pada mi na pamet zbog igrice...
any ideas?

Neki su imali problem sa time, ovako su resili ( vecina )

1- Go to Control Panel
2- The click on "Hardware and Sound"
3- Click on "Sound"
4- Doble click on "speakers"
5- go to the Advanced tab
6- Set the default format to "24 Bit, 48000 Hz (Studio Quality)"
7- Thats it!
 
Neki su imali problem sa time, ovako su resili ( vecina )

1- Go to Control Panel
2- The click on "Hardware and Sound"
3- Click on "Sound"
4- Doble click on "speakers"
5- go to the Advanced tab
6- Set the default format to "24 Bit, 48000 Hz (Studio Quality)"
7- Thats it!

znam, ali to je za vistu :S hvala u svakom slucaju...

odustajem... glupavi aktivizhn arghhhhhhhhhh
 
Poslednja izmena od urednika:
Meni dobra igra, igram na 1280x1024 sve full 4xaa 16xaf i ima od 50-85 fps-a.Jedino šta me smeta je nekakvo zacukavanje koje nije često, a fraps ne pokazuje nekakav pad fps-a.
 
Neki su imali problem sa time, ovako su resili ( vecina )

1- Go to Control Panel
2- The click on "Hardware and Sound"
3- Click on "Sound"
4- Doble click on "speakers"
5- go to the Advanced tab
6- Set the default format to "24 Bit, 48000 Hz (Studio Quality)"
7- Thats it!

Ja sam kod ortaka ovako resio:
Go into My Computer...View System Info...Hardware....Device Manager...select Sound, Video, Game Controllers....then DISABLE Unimodem Half-Duplex Audio device....
IT WORKS !!!!
 
Poslednja izmena:
Ja sam kod ortaka ovako resio:
Go into My Computer...View System Info...Hardware....Device Manager...select Sound, Video, Game Controllers....then DISABLE Unimodem Half-Duplex Audio device....
IT WORKS !!!!

pokusavao i to :( jedino mozda nisam restartovao komp posle disable-a al kontam da nije od nekog znacaja? daj boze da gresim :D
 
joj kakva igra :smoke: Quake3 engine u pravom svetlu :wall:
 
Zaebite grafiku, nego jel su proradili neki domacinski serveri ?

Krenuo sam server svoj, cisto da vidim kakvi su mp nivoi, ono je komedija, doduse nisam sve probao.
Mislim da ce se CoD4 MP jos dugo igrati...

Ja sam kod ortaka ovako resio:
Go into My Computer...View System Info...Hardware....Device Manager...select Sound, Video, Game Controllers....then DISABLE Unimodem Half-Duplex Audio device....
IT WORKS !!!!

I kod mene radi ovako :).
 
Poslednja izmena:
znam, ali to je za vistu :S hvala u svakom slucaju...

odustajem... glupavi aktivizhn arghhhhhhhhhh

Ljudi zaboravite na te fore sa disable-ovanjem unimodem device.Ja sam probao sve od drajvera za zvuk pa do toga sa "ubijanjem" u device manager-u i ne radi(unhandled exception error je konstantno izlazio).Imam i poslednji DirectX update iz avgusta.

Ah da ,da ne zaboravim sta je upalilo :D :
StarfirePP wrote:This is for the posts by "Hmmbier" and for "Cloud Spartan"....try what fixed mine....Control Panel->Phone and Modem Options->hit the Modem tab and delete all the modems listed, reboot and try the game.
Link:
http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=52&t=48355


Ovo je kod mene jedino resilo stvar.Sound acceleration sam vratio na full u control panelu i sve radi extra.Inace racunar je [email protected],2GB DDR2,3850 OCed.
 
imam jednu zamerku ispod zadnjeg dela kamion na moze da se puca a ima rupa da bi mogla i zolja da prodje ima propusta nista nije savrseno ali me to bas iritira
 
Nazad
Vrh Dno