Šta je novo?

ByteCent (BYC)

pa da prestigne LTC? :p

mnogo mi je to para na dnevnom nivou, po 100$ - valja to potrositi :D

salu na stranu, cini mi se da je ovo previse dobro da bi trajalo dugo. Neka mi ispravi neko od starijih rudara, ali ja mislim da je sada isplatljivost kopanja i menjanja za btc previse dobra :)
 
Diff non-stop skace. Ako je cena coina oko 1/3$, jedan moj i7 kopa 10-ak komada - to je oko ~3$ dnevno.
A kad bude mora captcha, pa ne stignes da ukucas na vreme, pa kad skoci diff... Kao i svaki normalan coin, u pocetku ko kopao...

Poenta je takodje da farme, serveri nisu ukljuceni u igru (osim mige-a :D). tako da znatno bolji profit.
Za nedelju dana bit ce coin dnevno a mozda i manje. Tako da gruvajte dok moze.
 
Poslednja izmena:
Iz nekog razloga ne mogu da editujem vise prvi post. Mozda sam ja nesto z**..Jel ima neko ideju sta da radim ili kome da se obratim.. ?
 
od 9 jutros ni jedan coin??? WTF????
 
ja na jednoj masini od juce od 17h ni jedan. Nema pravila
 
ja od jutros na 5 masina 7 coina i to ne na i5 ili i7 nego na 550,530
 
Probajte kada tako dugo nema bloka da zaustavite pa ponovo pokrenete kopanje...:) mozda vam pomogne
 
Probajte kada tako dugo nema bloka da zaustavite pa ponovo pokrenete kopanje...:) mozda vam pomogne

sad sam ja to uradeo i odmah se pojavio 1 BYC... tako isto i juce u jednom ternutku , mozda nije lose da se povremeno gasi i pali wallet ...
 
Pazi ovako, ako ja dobro kontam kako funkcionise ovo solo kopanje, onda bi ova metoda trebala da "pali"...po meni ako za dva sata ne otvori blok, odradis ovo i ocekuj uskoro novcic sem ako nisi teeeezak maler, ali sa ovim diffom sumnjam da neces otvoriti blok uskoro...:)
 
Poslednja izmena:
To sa restartovanjem walleta radi, i trebalo bi da se povremeno radi, bar dok ne izadje novi wallet.
Razlog za to je sto nodovi imaju malo tvrdji zastitu za DDoS i ponekad smatraju wallet za ddos. A takodje kad naidje taj DDoS ponekad se i ne okaci nazad.
Bas pre sat vremena sam pomerio super nodove iz configa da vidim sta ce dalje da se desava.
 
evo ga peti na jaguaru danas :D

@north... tu nesto nije u redu coini su od juce zaglavljeni ne valja
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da mi objasni sta predstavlja ovo:wallet.jpg

Od kako sam sam poceo sa kopanjem juce, svi su immature (i sta predstavljaju ove adrese?)
 
Evo malo akcije na Bittrex-u... :) 120k
 
Pazi ovako, ako ja dobro kontam kako funkcionise ovo solo kopanje, onda bi ova metoda trebala da "pali"...po meni ako za dva sata ne otvori blok, odradis ovo i ocekuj uskoro novcic sem ako nisi teeeezak maler, ali sa ovim diffom sumnjam da neces otvoriti blok uskoro...:)

skoro da i ne pomaze ta metoda jedva da baci jedan do dva dnevno kako je kod vas
 
Koji cpu?
 

2x Intel Pentium E6500 @ 2.93GHz Wolfdale 45nm Technology
1x Intel Celeron E3300 @ 2.50GHz Wolfdale 45nm Technology
2x AMD Athlon II X2 270 3.40GHz Regor 45nm Technology
1x AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.7GHz Brisbane 65nm Technology
 
Sve je to slabo, diff je ipak otisao previsoko za te procesore...Sta da ti kazem kada fx 8350 izbunari 10-ak komada dnevno...ne ocekuj vise od toga sto dobijas...Mozda uz malo srece mozes koji vise, ali sve u svemu za koji dan jos manje...Ovo ko je kopao od starta mogao je i sa slabijim procesorima lepo da nakopa, sada nema sanse...
 
Sve je to slabo, diff je ipak otisao previsoko za te procesore...Sta da ti kazem kada fx 8350 izbunari 10-ak komada dnevno...ne ocekuj vise od toga sto dobijas...Mozda uz malo srece mozes koji vise, ali sve u svemu za koji dan jos manje...Ovo ko je kopao od starta mogao je i sa slabijim procesorima lepo da nakopa, sada nema sanse...

desetak dnenvo do prekjuce a sad nista po jedan dva dnevno bolje da se vratim na magi dok i on jos nesto daje
 
Cuces razna misljenja ovde, ali po meni gubljenje vremena je sa tim procesorima...Ako znas kako se blokovi otvaraju, tj. kako funkcionise solo "kopanje" uvideces i sam da je ako gledas realno ovo sada gubljenje vremena, a ako se uzdas vise u srecu... onda zaboravo na ovo sto sam napisao...
 
Cuces razna misljenja ovde, ali po meni gubljenje vremena je sa tim procesorima...Ako znas kako se blokovi otvaraju, tj. kako funkcionise solo "kopanje" uvideces i sam da je ako gledas realno ovo sada gubljenje vremena, a ako se uzdas vise u srecu... onda zaboravo na ovo sto sam napisao...

ma sve je to ok i razumem ali i konekcija zeza jedva da se zakaci na jedan a redje na dva tri tako i sto bi nesto iskopao vise zezanje koliko hoces
 
9 kom za pola dana sa 2500K na 4 GHz. Sasvim solidno.
 
Dovoljna je i jedna konekcija da kopas i da budes u toku, ali problem je sto diff skace i slabi procesori nemaju sta da traze...
 
Situacija u proteklih 36 sati na raznim masinama:

i7 3770 - iskopao 9 blokova
i5 3470 - iskopao 49 blokova
i5 3470 - iskopao 58 blokova

ma ludilo.... svasta se desava. Garant su masine na nekom levom forku.
 
A ja sam mislio da meni fino ide, na trenutak ste me ukanalili sa ovom slikom gde svaki minut pada po novcic i ArrowSat koji kopa po sto novcica dnevno :(
Ja kopam za cuku vremena otprilike po jedan novcic sa 4790k
 
A ja sam mislio da meni fino ide, na trenutak ste me ukanalili sa ovom slikom gde svaki minut pada po novcic i ArrowSat koji kopa po sto novcica dnevno :(
Ja kopam za cuku vremena otprilike po jedan novcic sa 4790k

dve msine od 16.11 u ponoc do sada, ovog trenutka, sa i5 3470 procesorom, su iskopale: jedna 7 jedna 10 koina sveukupno !

Dakle, garant ima neke veze sa nodovima, jer te 2 masine su poslednje pustene da rade i dugo im je trebalo da se sinhronizuju.
BTW, upravo istresam 400 BYC-ova na bittrexu, sell wall je malo, oko 0,51 BTC, po meni je ovo nerealno skroz zaradjivati 0,5BTC dnevno, pa ja cu za 2 meseca da otplatim sve masine i kupim novih 50. Da li stvarno mislite da ovako moze u nedogled? Ja bih stvarno voleo da moze, but... get real...
 
Nazad
Vrh Dno