Šta je novo?

ByteCent (BYC)

addnode=supernode1.bytecent.com
addnode=supernode2.bytecent.com
addnode=supernode3.bytecent.com
addnode=108.35.91.44
addnode=146.90.9.18
addnode=162.17.175.153
addnode=197.34.161.123
addnode=209.173.116.103
addnode=41.249.176.228
addnode=46.53.178.68
addnode=50.79.240.50
addnode=73.40.135.193
addnode=76.188.72.8
addnode=86.175.129.235
addnode=90.224.47.219
addnode=94.22.188.166
addnode=96.254.182.127
addnode=98.221.178.51
addnode=104.236.51.234
addnode=128.199.189.112
addnode=128.6.56.151
addnode=137.135.57.82
addnode=178.62.93.243

ovo mi radi ali pokrecem wallet iz program files-a
 
Ma nece ni da namirise coin a kamoli da iskopa, najahali ljudi tesko ce ovo ici.
 
jaguar je danas uhvatio 3 komada 8 konekcija, izgleda da je vise sreca u pitanju kad ni fx nema nista. Mislim da ce biti problem ovo prodati po 5 puta vecoj ceni od pocetne da ce biti moguce ali samo u piku pa ko stigne na vreme taj ce se opariti.
 
Poslednja izmena:
ljudi ja visim skoro 24h na 2 konekcije i ova moja igracka od 3470 nakopa ukuno za ovaj vremenski period 25byc....
 
Hmmm imao preko 10 uhvacenih, restartovao masinu i sad nema nijedan?
 
Ok, proradilo. Imam trenutno 27 konekcija i sad sam iskopao komad na 5800K sa 3 thread-a.
 
na koliko si ga zavalio, ja imam 10 komada verovatno se ne isplati jos da prodajem, bar da imam 20-30 komada pa aj da prodam

Prodao sam na 0.00119942 mislim da ce uskoro ponovo da skoci. Sacekacu jos malo sa prodajom ovog sto mi je ostalo jer diff je skocio i slabo se kopa tako da nece biti dumpera.
 
jel kopa neko sa xeon 5410???
jel pravi nesto???
 
Poslednja izmena:
Citam za ovaj Phi Intelov, prvo sam mislio da radi samo pod Linuxom, pa zatim sam skapirao da ima svoj OS koji je Linux, pa na kraju ispade i jedno i drugo, em ima svoj OS za plocu koji je linux, em radi samo pod linuxom. Ja mislim da od ovoga nema vajde ako niste hardcore coder.

EDIT: Vidim da odredjene Asus i Intel ploce imaju kao stavku navedenu da su INTEL PHI kompatibilne. Sta to moze da znaci, da nisu sve ploce pogodne za montazu?
 
Poslednja izmena:
ma mige je poznati mracitelj jos iz vremena btc-a :d

salu na stranu ako ne mogu da jasu ovaj BYC onda ih nema potreba ni uzimati ..... mada ...
\
@ arrow

ja sam bio svojevremeno HC Punker, HC codera u to veme nije bilo :d
 
Poslednja izmena:
U onoj CPU temi sam procitao da dodavanjem gen=1 u conf fajl i pokretanjem wallet.exe moze da se zaobidje unos captcha, ali meni to nesto nece da radi. Pokrene se wallet, ali ne kopa dok ne kliknem na mine i unesem captcha.
 
Samo prvi put unes captcha i posle toga nece vise da ti trazi...A usput da bi to radilo, moras da imas makar jedan novcic potvrdjen u novcaniku...
 
U onoj CPU temi sam procitao da dodavanjem gen=1 u conf fajl i pokretanjem wallet.exe moze da se zaobidje unos captcha, ali meni to nesto nece da radi. Pokrene se wallet, ali ne kopa dok ne kliknem na mine i unesem captcha.
Pa moze ako imas instalaciju pretkodne verzije wallet-a :)
Ne treba ni capcha.
 
U onoj CPU temi sam procitao da dodavanjem gen=1 u conf fajl i pokretanjem wallet.exe moze da se zaobidje unos captcha, ali meni to nesto nece da radi. Pokrene se wallet, ali ne kopa dok ne kliknem na mine i unesem captcha.
Pa moze ako imas instalaciju prethodne verzije wallet-a :)
Ne treba ni capcha.
 
Sto vise informacija u prvom postu, to manje naknadnih pitanja. :)
 
Ja ga nisam instalirao, samo sam raspakovao *.msi iz Temp-a, koji se dobije prilikom pokretanja instalacije, odnosno njenog raspakovanja. Sad probam ovo sa gen=1 i wallet.exe.
 
Pa ja vece djubre od ovog walleta dugo nisam video. Ulazim u drugi sad besumucnog kliktanja i izlaska iz walleta nebi li pokrenuo sinhronizaciju. Kopao sam danas bio oko sat vremena i nasao jedan komad, medjutim ugasio sam wallet i sada opet pokusavam da upalim ali oce rac

EDIT: Uspeo i otisao sam da spavam. Jel ok temperatura 65% za 4790k? Dal da diram nesto ili da ostavim ovako?
 
Poslednja izmena:
Ako je 65% od 100C onda je sasvim ok ali ako je od 200 onda je vec kasno... :)
 
Hehehe 65 stepeni, medjutim bio sam pospan i nisam ni provalio sta sam napisao :)
Evo za noc iskopano 6 komada, sada me jos zanima gde menjate ovo za btc i kakve su vase prognoze za ovaj novcic (da li sve prodajete ili cuvate)
 
sve je ok, ali ovde izgleda da je faktor srece presudan, naime za nekih 10 sati AMD 960t je iskopao 7 komada, amd 240 od 1-3 komada, cel 530 3 komada, celeroni 550 od 2-6 komada, g1610 od 1-3 komada, Amd x4 3 komada, i5 1-3 komada tako da snaga procesora ne igra neku ulogu
 
Hehehe 65 stepeni, medjutim bio sam pospan i nisam ni provalio sta sam napisao :)
Evo za noc iskopano 6 komada, sada me jos zanima gde menjate ovo za btc i kakve su vase prognoze za ovaj novcic (da li sve prodajete ili cuvate)

Na bitterx-u radi sve provjereno brz stigne tamo mozes kupovat/prodavat ;)
 
Koliko vremena treba da novcici predju iz immature u confirmed? Prvi sam iskopao jos pre 5 sati, ali i dalje stoji immature. Ili su mozda immature neki orphani?
A tek ovaj wallet sto je kriminalan, lomi se od 0-2 konekcije i prekida sto puta kopanje.
 
Meni je svaki iz immature presao u obican, doduse uz neko duze cekanje ali sta je tu je :) Da li iko cuva ovaj bytecent?
 
Nazad
Vrh Dno