Šta je novo?

Bus Plus tehnologija

Šta znam, bio sam u još nekim zemljama, tamo na displejima koriste boje koje se dobro vide na njima. Npr. žutu. Ili zelenu. A nije na zastavi.
 
Crna na crvenom se dobro vidi, ne bi me iznenadila ta kombinacija.
 
1697742404331.pngOvako izgleda papirna karta iz onog validatora ako nekoga zanima.
 
Interesantno je da ovako odštampana dnevna karta važi do kraja dana a kad sam na telefonu platio dnevnu važila mi je 24 sata.
 
Ne znam kada si kupovao dnevnu, ali kada sam poslednji put uplatio (08.09.) putem SMS-a važila je do ponoći.
 
Pa izgleda da su promenili početkom septembra. (kod mene se 08.09. odnosi na 8. septembar)
 
Pa izgleda da su promenili početkom septembra. (kod mene se 08.09. odnosi na 8. septembar)
Promenili su da.Sad sam proverio.U avgustu dnevna je isto tako vazila kao kod tebe sad vazi do 00
 
Opet update.
Ovo što mora dvaput da se pokrene app, da li je razlog provera da li postoji novija verzija?
Retko koja app to radi.
 
Ovo što mora dvaput da se pokrene app
to je neki problem do tvog telefona. na mom se to ne dešava.
no, deluje mi da "butovanje" duže traje ali je posle sve učitano. ne kao pre, da posle "butovanja" ide učitavanje stajališta
(Android aplikacija)
 
Možda kada je u memoriji, diže iz prvog, kad nije mora dvaput.
 
Juče mi se desilo da pri pokretanju prijavi update i neće dalje dok se ne učita i restartuje.
Pretpostavljam da zbog mogućih izmena u tarifiranju mora uvek da se ažurira pre upotrebe. 🤔
 
Ne znam jel prijavljeno ranije, ali ponovo radi USSD servis za proveru udaljenosti vozila *011*kod_stajalista#

Novina je da sada može da se proveri i putem običnog SMS-a, slanjem koda stajališta na 11011.
 
Ne znam jel prijavljeno ranije, ali ponovo radi USSD servis za proveru udaljenosti vozila *011*kod_stajalista#

Novina je da sada može da se proveri i putem običnog SMS-a, slanjem koda stajališta na 11011.
Naplaćuje se 2,76 dinara kada se poziva broj, i isti podatak daje kao i na aplikaciji.
 
Proradio Tranzit na Google mapama! :)
 
Proradio Tranzit na Google mapama! :)
Opet daje prenaduvana vremena putovanja i malo nelogične rute (pogotovo kad treba da se preseda) kao i prošlog puta na početku implementacije. Ali će se to srediti kroz par nedelja. Opet nema Lastinih linija (znači nema rute za obrenovac i sve udaljene prigradske opštine)
 
Evo kako radi plaćanje karticom!



Ne znam zašto neće normalan YT video da prikaže, slobodno kliknite. ✌️☺️
 
@owim

Bar da je probala malo pre ukljucenja da provuce, ovako izgleda kao da u zivotu nije koristila karticu za placanje, nema pojma na koji deo aparata se prislanja.
 
Ali najjače je što je prilog tako završen bez ponovnog uključenja reporterke🤣
 
Ali,"kartu cuvajte dok vozite"
Pa ne voze putnici autobus,majku mu poljubim. :D
 
Ne znam cemu sluze one decimalne nule, sve bi bilo preglednije bez njih
Takodje su mogli da stave podrazumevanu opciju 50 dinara tako sto se samo prisloni kartica/telefon/sat.
To bi dosta ubrzalo postupak za 80-90% putnika.
 
Opet moraš da izabereš način plaćanja (IPS Skeniraj ili kartica)
 
Koje ludilo, stavlja karticu na ekran, a u komentarima na klipu joj pricaju kako nije proslo jer "ZLATNI CHIP NIJE OKRENULA PREMA EKRANU".... I opet nista na engleskom za turiste.
 
Nazad
Vrh Dno