Šta je novo?

Burnout Paradise besplatno i legalno!

Vise nije free £2.49
Dobro je da sam se na vreme registrovao i dobi serial :D:D
 
Hvala za info za ovu ponudu!
A može li neko da potvrdi da je dovoljno da se unese unlock code prilikom instalacije "narodne" verzije i da ona postaje legalno prijavljena? Jel onda nema potrebe za krekovanjem i drugim nelegalnim radnjama?
Vidim da ste napisali da bi trebalo da to radi tako, ali nekad nisu iste verzije za DVD i za digital download, pa razmišljam da li bi možda bilo problema da se taj code primeni na instaliranu retail verziju. Da li je neko probao?
 
Onda noćas da padne okupljanje :)
Na onom linku ja našao i Defcon dzabe ;)
 
Multi je nevidjen shit
 
I posle neka neko kaze da ne postujemo autorska prava,vidi koliko naroda je kupilo igru:)
 
U vezi sa mojim ranijim postom - probao sam i uspelo je. Instalirao sam verziju koju sam imao ranije, iskoristio unlock code koji mi je poslat, patchovao na 1100 i ulogovao se sa svojim EA accountom. I igra radi, ne treba da se krekuje i sl.

ALI, problemi tu ne prestaju!!! Ulogujem se, ali ne mogu da idem online! Kad probam da idem online (na početku, ili kasnije iz igre) izađe mi samo potpuno beli ekran na kojem jedino u dnu piše "Back to game". Ako kliknem na to dugme, naravno vratim se u igru (singleplayer). Ako ga ne kliknem, ništa se ne dešava možda 20-ak sekundi, sve vreme stoji beli ekran, a onda me izbaci natrag u singleplayer. Hm... Imate li neke ideje? Šta se kod vas vidi na tom ekranu gde u dnu piše "Back to game"?

I nisam jedini kome se to danas dešava: http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/4553588.page
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam. Beli ekran jeste izlazio samo kad biram opciju Burnout network. Mislio sam da mora prvo tu da se uđe. Kad idem direktno na trku sve je OK. I mnogo je dobra vožnja u multiplejeru! Kupujte dok ima! :D
Ko hoće da me doda, nick je: stardusterx
 
Na koji fazon funkcionise online sistem? Update-ovao, ulogovao se, kada upadnem kod nekoga u sobi (unranked match), posle okvirno pola minuta dobijem kick i pise mi da nesto nije u redu sa konekcijom. Ima li neko slican problem?
 
Skida se BOP, hvala za link. :)
Da li je EA download manager potreban za instalaciju ove verzije BOP-a, ili mogu da sacuvam fajl koji EA DM bude skinuo i kasnije da ga instaliram nevezano za EA DM?
(prvi put koristim EA DM, verovatno glupo pitanje)

Da odgovorim sam sebi. :p
EA DM nakon skidanja ekstraktuje sadrzaj i na kraju ostane root ISO-a/diska, tako da bi trebalo da moze normalno da se inst. :)
 
Radi još uvek, upravo downloadujem EA manager ;) Požurite!
 
Btw, nije ovo prvi put da se desava da postoje ovakvi propusti na EA Store-u. Pre godinu i nesto dana secam se da je imao propust sa Medal of Honor Airborne-om koji sam za par sati omasio da takodje uzmem za dz.
 
Na koji fazon funkcionise online sistem? Update-ovao, ulogovao se, kada upadnem kod nekoga u sobi (unranked match), posle okvirno pola minuta dobijem kick i pise mi da nesto nije u redu sa konekcijom. Ima li neko slican problem?
Ne znam, ja nemam tih problema otkad sam provalio kako da se ubacim u multiplejer. Prvo sam odigrao nekoliko trka sa nekim neznancima, a onda još nekoliko sa ekipom sa SK-a. Nijednom nisam kikovan, niti je dolazilo do nekih prekida. Možda je bio problem sa tvojom konekcijom, ili sa njihovim serverom, s obzirom da je danas verovatno mnogo ljudi kupilo igru:)
 
Jel vam radi multiplayer? Ja vec par sati ne ni racun u igri da napravim, a kamo li da igram (multi). Uvek izbaci da je server nedostupan.
 
Evo proradio multi, mada cesto ne uspevam da se konektujem.

Bas iritira sto mapa nije obelezena, onaj ko prvi provali gde treba da ide je pobednik.
 
Da odgovorim sam sebi. :p
EA DM nakon skidanja ekstraktuje sadrzaj i na kraju ostane root ISO-a/diska, tako da bi trebalo da moze normalno da se inst. :)

Gde ga ekstrahuje? Ja ne mogu da nadjem. Nista nisam menjao, znaci df skida u C/Program files
 
I meni je tako bilo u početku. Našao sam rešenje na Steam forumu. Nemojte da pokušavate da kreirate EA account iz igre, uvek će vam pokazivati da je server nedostupan. Izađite iz igre, obrišite savegame (i ovo je pisalo na tom forumu, ne znam da li je bitno, ali ja jesam tako uradio), zatim kreirajte na EA sajtu vašu personu. Probajte sad da se ulogujete u igru. Nećete moći da se ulogujete sa svojom email adresom (kao što se logujete na EA sajt) nego kao username iskoristite naziv vaše sveže kreirane persone, a kao šifru onu istu šifru koju koristite za EA account. Ja sam tako uradio i proradilo je.
 
Gde ga ekstrahuje? Ja ne mogu da nadjem. Nista nisam menjao, znaci df skida u C/Program files

Ekstraktuje ga u isti folder gde ga je i skinuo (Cache folder), pogledaj u Settings za EA DM kako ti je lokacija Cache foldera podesena (ProgramData/... za Vista/W7).
 
Poslednja izmena:
Ceo folder ima 60ak MB a Cashe foldera nema. Tu nesto nije u redu!
 
Pogledaj u opcijama EA DM-a (podvuceno highlighterom na slici), tamo ti je navedena putanja do foldera koji sadrzi instalacije. Verovatno ces morati ukljuciti Show hidden files and folders (ili samo kopiraj datu putanju u Win explorer location bar).
EADM.PNG
Sadrzina foldera nakon ekstrakcije je:
Autorun
autorun.dat
AutoRun.exe
autorun.inf
Burnout.ico
BurnoutConfigTool.exe
BurnoutLauncher.exe
data.cab
data1.cab
data2.cab
DirectX
DMCmdPortalClient.dll
EASetup.exe
GDFBinary.dll
Setup.exe
Support
VEHICLES
version.txt
 
Poslednja izmena:
I meni je tako bilo u početku. Našao sam rešenje na Steam forumu. Nemojte da pokušavate da kreirate EA account iz igre, uvek će vam pokazivati da je server nedostupan. Izađite iz igre, obrišite savegame (i ovo je pisalo na tom forumu, ne znam da li je bitno, ali ja jesam tako uradio), zatim kreirajte na EA sajtu vašu personu. Probajte sad da se ulogujete u igru. Nećete moći da se ulogujete sa svojom email adresom (kao što se logujete na EA sajt) nego kao username iskoristite naziv vaše sveže kreirane persone, a kao šifru onu istu šifru koju koristite za EA account. Ja sam tako uradio i proradilo je.

Radi,nick mi je edagaje*em:p
Nikako nisam mogao da nadjem neki neiskoriscen nick,posle 30-tak pokusaja odlucio sam da idem na siguricu,pretpostavljao sam da sem mene niko nije toliko lud da ovo stavi kao nick.
 
Nocas sam skinuo, nadam se da jos uvek traje, hvala puno!
:wave:
 
Nazad
Vrh Dno