Šta je novo?

Burnout Paradise besplatno i legalno!

Ja upravo skidam :)

Hvala RazbojNick
 
Pri registraciji ne mora Srbija (nema je na listi, svejedno), ja sam stavio prvo BiH, posle promenio na UK, ali ako pratite gorni link, nema veze koja je zemlja.

Takodje, ko već poseduje kopiju BO: P, može da iskoristi kod za otključavanje koji piše prilikom potvrde narudžbine.
 
Poslednja izmena:
Downloading :) Hvala puno :wave:
 
Ja sam registrovao na Sloveniju, sve ide kako treba....

2010-12-25-11-25-46.png
 
Gde se tu registrovati?
 
Meni ne da da ukucam verifikacioni mail, tj ne da da ukucam @
 
Gde ce sacuvati ovu igru na hardu, poceo sam da skidam, i gde je serial?
 
Serial je unlock code, dobiješ ga pri potvrdi narudžbine i na mejl koji si upisao pri reg.
 
Recimo da sam to već napisao u trećoj poruci u temi.
 
Pravi si Razbojnik. Muchas gracias!
 
Skida se BOP, hvala za link. :)
Da li je EA download manager potreban za instalaciju ove verzije BOP-a, ili mogu da sacuvam fajl koji EA DM bude skinuo i kasnije da ga instaliram nevezano za EA DM?
(prvi put koristim EA DM, verovatno glupo pitanje)
 
Moze li se igra igrati online? Ima li EA servere za to? Mislim, koja je poenta skidati original bez nekih pogodnosti u odnosu na obicnu kopiju.
 
Skinuo sam i radi sve bez problema

Samo nisam bas vest u ovoj igri.... :)
 
downloading :)
 
Moze li se igra igrati online? Ima li EA servere za to? Mislim, koja je poenta skidati original bez nekih pogodnosti u odnosu na obicnu kopiju.

Daj stvarno nek neko javi ima li online. Sta mi vredi bez njega, samo da se kaze da imam 'digital download original' igru pff:d
 
pa ako imas original igru zasto ne bi mogao igrati online, ko onda igra online?
 
Hvala, skida se. :)
 
Daj stvarno nek neko javi ima li online. Sta mi vredi bez njega, samo da se kaze da imam 'digital download original' igru pff:d

Naravno da radi pobogu.

BTW, cim sam posle dugo vremena startovao igru na win7 + kombinacija ovog gtx 400 shita i njegovih krs drajvera, gpu usage mi je oko 30-40 ponovo. :wall: Nvidija ****m ti majku! :crash: Jbte da covek ne poveruje da sam na 9800 imao zaucanih 60 frejmova a ovde gulim na 40-50 do kako kad 60. :wall:
 
Još samo da nađem način da product key pretvorim u Steam activation key i sreći nema kraja :)

Htedoh da uzmem BO Paradise na Steamu za 3.5 evra pre neki dan ali mi sada drago što nisam.

Online bi trebalo normalno da radi, pod uslovom da ovo nije greška i da nam naknadno ne ugase ključeve. Igra je zanimljiva i u singlu a mislim da je u multiju dosta bolja a sada će nas biti brdo sa foruma sa originalom :D
 
Poslednja izmena:
Mogli bismo da se skupimo veceras...
 
Poslednja izmena:
Imao sam vec instaliranu igru, samo sam promenio CD KEY i radi. Online radi bez problema :)
 
Skontao za patch, 1.100 od 106mb skidam pa krece przenje :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno