Šta je novo?

BTC-E kriza 25.7.2017.

Kasni yahoo par sati taman da istekne link za reset. Da li jos neko ima sa istim problemom?
 
Meni iz prvog puta nije stigao mail, odmah probao jos jednom reset i stigo
 
Da li je pametno i koliko nama sa yahoo da u ovoj fazi menjamo na gmail zbog vece sigurnosti? Da li je neko to odradio sad na ovoj verziji sajta i da li mu sve i radi posle te operacije? Da li mi je neophodan API key da kreiram, da li postoje sanse da snosim neke sankcije ako nemam isti npr da mi nestanu novcici ili slicno? Pitam jer bas dugo nisam cackao btce a steta naravno da propadnu novcici pogotovo po ovom kursu za BTC i LTC.
 
55% će dobiti u koinima btc/ltc/eth, obračunaće se po kursu na dan kada odrade to, dakle daleko višem nego pre.
Obracunace nam po ceni preseka na taj dan a dok prodje verifikacija ima da padne cena 30 pa ima da dobijemo realno mozda 30-40% realne vrednksti u dolarkima.
 
Obracunace nam po ceni preseka na taj dan a dok prodje verifikacija ima da padne cena 30 pa ima da dobijemo realno mozda 30-40% realne vrednksti u dolarkima.

Ovo je bio i moj zakljucak, i cak mi se i ne cini da moze da ispadne drugacije.
 
Meni je tamo sve u koinima pa iz tog ugla posmatram. Da zanemarimo koliko trenutno vredi i da li ćemo propustiti peak.

Ono što smo svi shvatili je da im kripto nije diran, blokirani su računi u bankama.
Hteo sam da kažem, ako je minus dolarski kada su to računali bio 45%, koji treba da se nadoknadi iz raspoloživog ktipta, ne vidim kako i dalje može biti 45% kada su dolarski dugovi isti, a kripto vredi mnogo više.
Bilo bi realno da nam skinu manje od 45% samo ako se drže toga što sami pišu. A šta je istina...
 
koliki god fiat da im je zarobljen, ako je tada iznosio 45% ukupnih sredstava, sada verovatno nije ni 30%... ali dobro, nek vrate i 55% crypto pa ćemo videti za dalje

Sent from my E6683 using Tapatalk
 
The pool is asking for the private key to transfer ETH funds.
We can send you your private key if you create a ticket.

Ja imam nesto na Ethermine.org, i pisao sam njihovom suportu jos kad se desilo sve ovo i trazili su me taj privat key....E sad kome da saljem tiket za privat key?? Na ovom sajtu support im ne radi, znaci treba cekati da otvore taj novi sajt ili? Zna li neko? Hvala.

You should submit a ticket if you encounter the following difficulties; Ticket system will be available from the next week.
Balance is displayed incorrectly
Funds from MT4 and PAMM were not deposited
The password is incorrect, you need to reset the 2fa, turn off white IPs list.
You did not receive funds that you requested for the withdrawal to the payment systems.
Your account has been blocked.

Izgleda od sledece sedmice .
 
Poslednja izmena:
koliki god fiat da im je zarobljen, ako je tada iznosio 45% ukupnih sredstava, sada verovatno nije ni 30%... ali dobro, nek vrate i 55% crypto pa ćemo videti za dalje
Upravo tako, jedina ispravna stvar je da prodaju sada na kvarno na drugim berzama novcice da nadomeste minus u dolarima i onda razrezu svima manjak.
Verovatno bi dobili nazad preko 90%.

Ovako je bolje da nam svima omoguce povlacenje 55% i ne muce se sa otvaranjem nove berze jer ne vidim zasto bi neko nastavio raditi sa lopovima.
 
Ja se uspesno ulogovao i vidim imao sam samo fiat i sve je tu do pare.

Sta sad? Tek treba da mi maznu deo ili...

Kako kupiti novcice, pobeci sa menjacnice? :)
 
Imaš u njihovom faq, ima i ovde, neka stranica ispred.

Ovo služi samo da promeniš pass i 2fa, ništa se neće dešavati na btc-e nz, treba sve da se prebaci na novu berzu i domen gde će se nešto dešavati u vezi toga.

Inače da primetim da im sajt radi besprekorno kao što smo i navikli. Mada se sada ništa ne radi osim chatovanja, ali eto :]
 
Upravo tako, jedina ispravna stvar je da prodaju sada na kvarno na drugim berzama novcice da nadomeste minus u dolarima i onda razrezu svima manjak.
Verovatno bi dobili nazad preko 90%.

Ovako je bolje da nam svima omoguce povlacenje 55% i ne muce se sa otvaranjem nove berze jer ne vidim zasto bi neko nastavio raditi sa lopovima.

Ako relativno brzo ispostuju ostatak i KYC ne bude komplikovan, ostace ljudi. Ni ovi drugi nisu ni trunke sigurniji ... Pamet u glavu i koine u novcanik
 
Sto bi rekli "ne me interesira" ;)

Znas kako kad god sam koristio btc-e nikada nije bilo problema sa mailom, a svaki put trazi kad saljes coine ili btc-e kod da kliknes potvrdu koju dobijes na mail, medjutim ovo sada ne prolazi. Sprasice mi za jedno 10 sata 5-6 emailova i svi ce biti expired.
 
Poslednja izmena:
zadnji email koji si requestovao je samo validan, zato ne trazite xx puta jer svako sledeci email inavliduje prethodni
 
Svakako, samo kad stignu onda svi stigu u isti minut, ali se to dogodi 10 sati kasnije
 
Kad su ih ubacili svi po kljucnim recima i domenima u spam rbl xbl i abuse filtere dobro da dolaze uopste mailovi. To je razlog delaya.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Predjite na protonmail ako vec menjate email :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Idemo dalje.

Update from 01.09.2017

01.09.17 21:17 from admin
According to the announced plan, old personal accounts were opened to check the balance and make modifications to the security settings.

The launch date of the new site , which will operate in the legal field of AML, KYC , the necessary licenses with biddings (web, api) and the possibility of input and output (Fiat, Coins, Codes), is planned by September 15, 2017.

Tomorrow, on September 2, 2017, it will be possible to withdraw 55% of the funds from the account in koins on the condition that our debt obligations are abandoned to the remaining 45% of funds in the form of tokens.

More details about the conditions, the principle of calculation and the form of output will be available tomorrow.

What will happen to the funds ramaining in the accounts of those users, who decide to stay and wait for the the new site launch?

1. Your profile will be automatically transfered with all the security settings (password, 2fa, IP white list)
2. All your funds will be transferred to a new site.
3. On the day the site is launched, the balance will be recalculated at the market rate and will be credited to accounts with a higher ratio than 55/45.
4. Tokens will be credited to your account balance, which you can use for bidding and releasing codes.
 
hah, neka se nose u k** :)

Sada kao ako se kockamo još i čekamo, možda bude bolje od 55/45. Bliže sam opciji da ostavim i čekam novi sajt pa šta bude..
 
Idemo dalje.

Update from 01.09.2017

01.09.17 21:17 from admin
According to the announced plan, old personal accounts were opened to check the balance and make modifications to the security settings.

The launch date of the new site , which will operate in the legal field of AML, KYC , the necessary licenses with biddings (web, api) and the possibility of input and output (Fiat, Coins, Codes), is planned by September 15, 2017.

Tomorrow, on September 2, 2017, it will be possible to withdraw 55% of the funds from the account in koins on the condition that our debt obligations are abandoned to the remaining 45% of funds in the form of tokens.

More details about the conditions, the principle of calculation and the form of output will be available tomorrow.

What will happen to the funds ramaining in the accounts of those users, who decide to stay and wait for the the new site launch?

1. Your profile will be automatically transfered with all the security settings (password, 2fa, IP white list)
2. All your funds will be transferred to a new site.
3. On the day the site is launched, the balance will be recalculated at the market rate and will be credited to accounts with a higher ratio than 55/45.
4. Tokens will be credited to your account balance, which you can use for bidding and releasing codes.

Dobra fora :)
 
Ne znam da li ste dobro razumeli, ako sutra povučete 55% odričete se cele priče sa tokenima
 
Nazad
Vrh Dno