Šta je novo?

BMW M3 Challenge

Zato sto to nije to. Ovaj naslov je odlican, ako zelis samo da razgledas stazu i nista vise.
Zvuk, ocajan,
Grafika, nista narocito.
Fizika, bljak.

Ok?

Hmm nisam uocio da su ti i ostali postovi ovako ironicni, ili je mozda za tebe NFS olicenje realnosti :D
 
Ma ovo jeste dobra simulacija ali bez volana je sra... tako da za ljude koji mogu da voze preko misa nije lose ali to je malo zajebano ja sam vozio preko volana kod ortaka i kuci na misu i sta mislite gde je bolje.
 
Hmm nisam uocio da su ti i ostali postovi ovako ironicni, ili je mozda za tebe NFS olicenje realnosti :D

Dobro si uocio.

Koje su za mene simulacije realne:
rFactor
GTR2
Wtcc
Upravo tim redosledom.

Za reli:
RBR.

Ovo su igre na kojima sam proveo podoosta vremena, dok nisam nastelovao, odvozao i bio drugi u sampionatima.
Naravno, ja sam cisti amater i pisem s tog stanovista.Voleo bih da sam ucestvovao u pravim trkama, na pravim stazama, sa pravim automobilima, pa da ta saznanja primenim na ovim svim simulacijama. Mislim, manje bih vremena utosio na set-upove.
Jos da kao takav, sa takvim iskustvom, ucestvujem na nocnim trkama po Beogradu i Novom Sadu.
Ma milina.
 
Sokole kralju. Nebi mi palo na pamet da to poledam:D. Dobro ako tjemo iskreno, tamo bi i treablo da stoji Mercedesova reklama, samo shto su mogli i da izbace :smash:

To nema veze sa BMWom, vetj sa stazom
Mercedes Kurve
Mislim da oni ne bi ni smeli da menjaju stazu?
 
Kako da povežem PS2 kontroler na PC, te, da li bi ta kombinacija radila
za ovu igru?
 
Dobro si uocio.

Koje su za mene simulacije realne:
rFactor
GTR2
Wtcc
Upravo tim redosledom.

Za reli:
RBR.

Ovo su igre na kojima sam proveo podoosta vremena, dok nisam nastelovao, odvozao i bio drugi u sampionatima.
Naravno, ja sam cisti amater i pisem s tog stanovista.Voleo bih da sam ucestvovao u pravim trkama, na pravim stazama, sa pravim automobilima, pa da ta saznanja primenim na ovim svim simulacijama. Mislim, manje bih vremena utosio na set-upove.
Jos da kao takav, sa takvim iskustvom, ucestvujem na nocnim trkama po Beogradu i Novom Sadu.
Ma milina.


Fabricki M3 bi ti se gotovo isto ponasao u GTR2 kao i u ovoj igri tako da ne kapiram tvoju poentu :)
 
Malo se kasno ukljucujem u temu, skinuo sam igru i pokusao da igram ali kad kod stisnem na race ide ono ucitavanje mape i pred kraj mi izbaci gresku dont send, da li neko zna u cemu je problem
 
Prljavi ti K&N filteri pa se gusi komp.Sala mala i ja sam snimio bas pre neki dan Bmw m3 challenge nesto sam poceo da se lozim na tu m3 pa reko da isprobam malo pre nego sto je kupim(haha)sljaka igrica besprekorno.Pa sta moze da bude drajveri windows itd.
 
Nazad
Vrh Dno