Šta je novo?

BMW M3 Challenge

srdjan011

Slavan
Učlanjen(a)
03.12.2005
Poruke
933
Poena
320
Moja oprema  
Miš & tastatura
Logi Mx Master 3 & Mx Keys for Mac
Ostale periferije
Tesla M3 Highland
Laptop
16” M1 Max, 64GB, 4TB
Mobilni telefon
iPhone 13 Pro 512GB
Pametni uređaji
Apple Watch 7 Series 41mm
Pristup internetu
  1. Optički internet

Prilozi

  • 265031_full.jpg
    265031_full.jpg
    241.7 KB · Pregleda: 245
Kao da su preslikawali GTR2 samo malo drugachije. :D Teshka je oko 350MB,pa probajte.Ima samo jednu stazu na raspolaganju,i dwa moda trkanja(waljda) Podrshka za forcefeedback wolan,bla bla,trucj trucj... Mozhe da se igra online,ali meni nije uspelo da se registrujem:S Grafika je okej. To je to za 15 minuta igranja.
 
Poslednja izmena:
Probalo dosta nas :D Lm, koga ne mrzi neka ode na: http://www.nacionalnaklasa.com/forum/showthread.php?t=3689, pa neka prochita. Koga mrzi.. pa eto u pitanju je besplatna simulacija, koju je pravio "Blimey!Games (gtr,gtr2,gtl) specijalno za BMW a sve za potrebe IAA International Motor Show-a u frankfurtu i BMW M3 simulatora koji tje tamo biti izlozzen i motji da se proba (valjda:D).
Kao shto samo ime kazze, trebalo bi verno da se iz simulira kako se ulichni BMW M3 ponasha na trkachkoj stazi.

Igra ima i multiplayer ,koji je malo mushichav, ali izuzetno zabavan. Da napomenem da je u igru sadrzan samo BMW M3 u jednoj jedinoj verziji(ali vishe boja:D), i staza Nirburgring GP i Short i nishta vishe. Ko zzeli (relativno)potpun dozzivljaj, neki volanchitj bi bio skroz podesan. A ko zzeli zaista potpun dozzivljaj, neka kupi pravi M3 :guitar:
 
Poslednja izmena:
ovo cu odma da skinem!!!
ps: imam i dobar volan ,) , a volim bmw :guitar:
 
Install and uninstall.
 
Zashto?
Gospodin je samo dao svoje mishljenje o igrici o kojoj je tema?
Kratko i jednostavno
BTW, isti sluchaj sa mnom, samo zbog technichkih problema :)
 
super je kad kazu da ju je kreirao studio koji je radio na GTR2, ali nije isti osecaj kao kod GTR2...meni fali ozbiljniji damage sistem i jos par sitnica...trenutno izgleda kao kod GTA-a :D (mislim na damage da neko pogresno ne protumaci)
al' dobro, ipak je stala na 350MB...
 
Poslednja izmena:
Ipak je ovo besplatna promotivna simulacija, koja kao takva moze da sije mnoge komercijalne naslove. Blimey! inace vredno radi na Ferrari simulaciji. :p
 
Zashto?
Gospodin je samo dao svoje mishljenje o igrici o kojoj je tema?
Kratko i jednostavno
BTW, isti sluchaj sa mnom, samo zbog technichkih problema :)

Pa shto je najgore nije ni dao svoje mishljenje niti ga obrlazozzio, nego je samo napisao shta je uradio. Lepo sam napisao da je u pitanju promo naslov i za shta sluzzi, a ne demo neke predstojetje igre ili neki full komercijalni naslov. Ipak ovom naslovu nije icljna grupa igrachka populacija, vetj neshto drugo, takodje napisano u prvom mom postu na ovu temu.

Nigde nisam napisao da ovo pretenduje da bude naslov godine, nego je to, vrlo jednostavno recheno, reklamni materijal radjen za potrebe BMW-a.
 
pa dobro, jel ti citas sve flajere koji su u opticaju ?! :D Ja ni bilborde te koje stampate ne gledam, a kamoli da skidam flajer od 300MB :D Covek je lepo reko "install/uninstall" da je citao sta je pisano verovatno ne bi ni skidao :D
 
Ako je to sve shto si imao da kazzesh, onda ni to nisi morao:trust:

Zato sto to nije to. Ovaj naslov je odlican, ako zelis samo da razgledas stazu i nista vise.
Zvuk, ocajan,
Grafika, nista narocito.
Fizika, bljak.

Ok?
 
Ei sad, fizika bljak. Sta joj konkretno fali?
 
Evo ja naleteo juce onako bezveze na nju a sad primetio da se ovde diskutuje o tome.
Pa sta reci srednja zalost i cista kopija legendarne GTR i GTR2.
 
probao sam, nije losa igra, ipak je to pljunuti gtr(2)
grafika je i vise nego dobra, zvuk slican pravom...
ocena na skali od 1 do 10 je 7,5 :-devil-:
 
Ljudi, hajde odlučite ili je igra loša ili je kopija gtr2, ne može i jedno i drugo.

Ja bi rado napisao neki mini review, ali imam radeon 7500 :D
 
Igra je radjena bas na GTR/GTR2 endzinu... :)
 
Igra je radjena bas na GTR/GTR2 endzinu... :)

dzabe sto je radjena na njemu kad fali dosta toga, nema stelovanja automobila pre izlaska na stazu, damage k'o i da nepostoji, samo dve staze, jednostavno - slicnost sa GTR2 je samo onaj logo sto se ucitava na pocetku :d nekako u voznji GTR2 izgleda dosta kompleksnije (neko moje subjektivno misljenje)...barem da su stavili jos par automobila, npr. starije verzije M3-jke pa da se vidi koliko je nova brza :D 'oce da reklamiraju auto, a da nam ne pokazu koliko je brzi od starijeg...:)
 
Poslednja izmena:
Sve to stoji, al ovo je ipak igra koja se deli za DZ. Ne treba tu ocekivati ne znam sta...
Cisto za ljubitelje M3. :)
 
dzabe sto je radjena na njemu kad fali dosta toga, nema stelovanja automobila pre izlaska na stazu, damage k'o i da nepostoji, samo dve staze, jednostavno - slicnost sa GTR2 je samo onaj logo sto se ucitava na pocetku :d nekako u voznji GTR2 izgleda dosta kompleksnije (neko moje subjektivno misljenje)...barem da su stavili jos par automobila, npr. starije verzije M3-jke pa da se vidi koliko je nova brza :D 'oce da reklamiraju auto, a da nam ne pokazu koliko je brzi od starijeg...:)

Aman ljudi ovo nije komercijalan naslov... Kakvo budzenje, kakvi bakrachi, reklama bato.
 
Poslednja izmena:
Igra je radjena bas na GTR/GTR2 endzinu... :)

GTL da budemo precizniji :D

@Northwood
Nema shtelovanja, zato shto je pravljena da prikazze kako se ponasha M3 "po defaultu". Nema starijih "MTrojki" zato shto nije bio cilj da se posetioci za*ebavaju i vrshe kojekakve komparacije. Imash konverziju ovog auta za GTR2,(kao i za rFactor) pa skini i shteluj do mile volje i na kojoj otjesh stazi. I na kraju, verujem da tjesh uz malo guglanja stitji do par sajtova sa karakteristikama starijeg i novog M3 pa mozzesh suve cifre da uporedish:D

Lm, Igra kao igra nije nishta posebno da so razumemo. Ali nama koji se vozamo online, izuzetno zabavna. Aj da krenem od grafike. Dakle nishta posebno ali chestito izgleda, sasvim. Na kraju kome je do grafike, nasvirane do ja*a, u simulaciji vozznje, neka sacheka GT5.Zvuk ko zvuk. Sve na nivou. Force Feedback podrshka je odradjena u stilu Simbinovih simulacija, i kao takva odlichno prenosi na volan shta se deshava na asfaltu. Po meni mnogo bolje odradjena nego u rFactoru. E sad dolazimo do ponashanja automobila. Vetj u prvoj krivini se primetjuje da se auto "ljulja vishe, nego trkachka verzija. Auto jako lako pada u "slajd" ali isto tako lako mozze odrzati u njemu ili iskontrolisati. Ovo je sa svim pomotjima iskljuchenim. Od opcija za podeshavanje automobila, postoji samo jedna i to za izbor izmedju "stock" i nekih drugih amorta. Od staza postoje samo dve tj jedna ali u dve varijante. Nirburgring GP i Short.
E da, izgleda da tje tu biti i nekih nagrada :D

The BMW M3 Challenge is a worldwide online-contest with up to 1.000 drivers, who have to pass multiple exciting shootout-races to finish as the "BMW M3 Challenge World Champion". While the fastest drivers will move on, the competition grows in every race.

Za vishe utisaka o igri, posetite www.nacionalnaklasa.com/forum

Uzzivajte
 
@ J Lo:

:) Ne moze "nije komercijala" i "reklama bato" u istoj recini :) Reklama = Commercial :)

izvinjavam se na off-u :p
 
Dashta je neg komercijala;) Samo ne u onom smilsu koji je nama poznat, tj koji mi platjamo. Ne verujem da su uzeli para koliko bi pokupili za neku "punokrvnu" simulaciju, ali mozzemo samop da nagadjamo koliko su para oteli BMW-u za ovo. Ustvari ne mozzemo ni da nagadjamo :D
 
Heh trt ;) To da su oteli pare sigurno, a mozda je pala neka kompenzacija :)
 
A koliko para su oteli Mercedesu da u promotivni materijal glavnog konkurenta uglave njihov logo? I to na ogromne billboard-e u prvoj krivini.
 
A koliko para su oteli Mercedesu da u promotivni materijal glavnog konkurenta uglave njihov logo? I to na ogromne billboard-e u prvoj krivini.
Sokole kralju. Nebi mi palo na pamet da to poledam:D. Dobro ako tjemo iskreno, tamo bi i treablo da stoji Mercedesova reklama, samo shto su mogli i da izbace :smash:
 
Nazad
Vrh Dno