Šta je novo?

Bitcoin [BTC] (SHA-256)

bar imaju isto novca koliko su i sakrili

zamisli sakriješ kripto, ako ti ga nekad i otkriju biće ti svejedno, ionako će biti bezvredan :D
 
bar imaju isto novca koliko su i sakrili

zamisli sakriješ kripto, ako ti ga nekad i otkriju biće ti svejedno, ionako će biti bezvredan :D

Vazno je da se slomio mit da banke cuvaju iciju privatnost .... a ti o verdnosti bitcoin-a ne brini, vecini se ne zuri

Neko ce da kaze zlato, pa zlato nemozes da teglis preko grane itd... po svim parametrima crypto je idealan, samo da se sklope kocke o HW wallet-ima i da obicna raja skonta da je 100% sigurno cuvat isti i krece revolucija
 
Poslednja izmena:
Kojoj većini, carevi sa foruma i reddita koji čekaju da ih 20 btc pretvori u sultana od bruneja jer će vredeti 100 miliona maraka :D
 
*****ima koji jos veruju u banke i sakrivaju kes po svajcarskim itd... nadam se da ce uskoro postati jasno da im je jedina i najbolja alternativa crypto valute... pogoto sto je iz najvece banke sto se tice sakrivanja , racuni ljudi su izasli u javnost

http://money.cnn.com/2015/02/08/news/hsbc-swiss-bank-accounts/index.html

na desetine miliona iz srbije, itd ukupno 100 biliona...
Pu koja smo mi beda od drzave!!! Tek smo na 121-om mestu sa 46.6 miliona dolara. Pa Makedonci nas siju za 98M lagano. Bar su Hrvati gori od nas :p
 
Kojoj većini, carevi sa foruma i reddita koji čekaju da ih 20 btc pretvori u sultana od bruneja jer će vredeti 100 miliona maraka :D

aha...... ja ne pricam o srbistanu... bas me briga kad ovde nema ni cvonjka... ljudi sa mozgom prate BTC odavno, treba jos kockice da se sloze... mesec/dva godina/dve svejedno

@[SAJ]ber Kurajber gledaj samo postene grke koji kukumecu pa oni su u odnosu na broj stanovnistva njagori neznatno vise od nas a 40x vise kesa, ali ne zaboravi to je SAMO jedna banka
14. Greece 2,148

Sad vidimo sto su nam braca :)
 
Poslednja izmena:
Jel postoji neki nacin da se brze sinhronizuje BTC wallet, pravim novi, pa treba da cekema minimum 48h da se sinhronizuje...
 
Bogme ja ga drzim vec 36h i jos nije zavrsio . Imas varijantu da skines blockchain sa torrenta pa tako da odradis ...
 
Jel Multibit wallet funkcionise isto kao i ostali walleti? Samo zamenim wallet.dat file i sinhronizujem ga?

Mozes i da skines skoro ceo blockchain sa torrenta . Pa samo dovrsi ono zadnje sto je bilo. Ja recimo koristim blockchain.info vec godinu dana i nikad nisam imao problem.

Imas razne opcije sigurnosti, 2fA sa sms kodom imas da ti stize i email sa ip adresom od svakog pokusaja logina pa moras da odobris itd.

A za ove coine sto manje pokrecem i cuvam na bezbednom stampam papirni wallet offline , to je najbezbednija moguca opcija.
 
Electrum je lightweight client i veoma lako se pravi backup. Koristim njega + blockchain.info za manje iznose...
 
malo li je :D


fbxfxfc.jpg
 
Sry izgleda da sam ga pomjesao sa nekim drugim walletom. Probacu ovaj wallet jer je postao smor skidati blockchain.
 
Danas odlazim u fiat 100%...
 
dakle,nakon ovog skoka,ocekujemo pad?
Dokle mislite da ce da se pumpa btc?
 
mozda i nece nesto vise pasti, jer sta je 50k coina to je 10 min na kineskim berzama ;)
 
svasta ima da se procita :D

Bitcoin Builder will buy your GOXBTC!
Builder's Back
Get .11 BTC per GOXBTC.

Heya!

I know it's been a long time since you've heard anything from Bitcoin Builder, but I promise... a lot has been going on behind the scenes!

We've re-launched as a "Bitcoin Exchange Aggregator" that pulls in the best prices from multiple exchanges and allows you to trade without fee.

But more importantly, from now through February 24th, 2015, we are offering the option to sell the GOXBTC you have "locked" in Mt. Gox to us at the rate of .11 BTC per GOXBTC.

Just based on public information, we of course expect the value of a GOXBTC to be higher than this when the claims process is complete. We also expect distributions perhaps by September or even earlier.

However, if you would like to get some liquidity now and remove some potential risk, simply visit https://bitcoinbuilder.com/sellgox to take us up on our offer.

You will be able to trade or withdraw your BTC immediately after being verified and agreeing to the Assignment of Claim.

If you'd rather not sell, do nothing, and whenever any Mt. Gox bankruptcy funds are distributed to Bitcoin Builder, your account will automatically be credited with whatever your portion turned out to be worth at that time.

To check it all out, just visit Bitcoin Builder:
https://bitcoinbuilder.com

Thanks,
Josh Jones
Founder, Bitcoin Builder, Inc.
Copyright © 2015 Bitcoin Builder, Inc.
All rights reserved.

Our mailing address is:
604 Arizona Ave, Santa Monica CA 90401
 
Pa nista strasno otkupljuju Gox-ve za 11%... ja iskreno ocekujem 25-40% nazad jer ce masa ljudi biti odbacena zbog kriminalnih radnji, muljanja (takodje ce biti odbaceni depoziti Mark K. i njegovih saradnika a verujem i bivsih vlasnika) itd... osim ako nas jos jednom od zeznu sto nije nemoguce :)
 
Za koliko si ti kupovao na goxu u ono vreme? 100$ dok je bilo 500$? Ako ucaris 25% nazad na konju si ;)
 
70%?! Pa ti si lud :d
Ako ti ikada bude trebala potvrda ja ti lupam pecac odmah :d Ja sam mislio da si ti to mnogo povoljnije pazario. Ali cuti, samo da iscupas bilo sta.
 
Koji je kralj zakljucao temu BTC/LTC cena, menjacnice itd? Nadam se da je to bilo greskom, ili sam propustio nesto? Taman sam hteo da pitam koliko vas jos uvek veruje u povrat cena sa kraja 2013. godine u narednih 300 dana...Ja sam izgubio nadu i ne cuvam vise nista, odnosno kockam se sa celim stekom, i sto zaradim radicu kes out.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno