Šta je novo?

Benchmark GOTY 2011: Najbolji multiplayer

Najbolji multiplayer?

  • Battlefield 3

    Glasovi: 54 31.6%
  • Call of Duty: Modern Warfare 3

    Glasovi: 4 2.3%
  • Portal 2

    Glasovi: 7 4.1%
  • Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

    Glasovi: 7 4.1%
  • World of Tanks

    Glasovi: 99 57.9%

  • Ukupno glasača
    171
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odradjeno, sada da vidimo dal stranci dolaze da pomognu.

@lanmi86 Aj daj da se ne bakcem reci di je alarm da oma raspalim po njemu! E cek da pozovem i FrostaDX i on voli da cacka alarmi a i Illidan voli da se ubaci :d
 
Bitno je da je spam, trol, hejf flam i sta drugo kada Zulum i Sant u Bf3 temi pisu o tome sta ne valja u igri, a ovde 4 strane spama prolaze samo tako. Cak vam i Bf ismevaju :)

E moji moderatori....
Ustvari, sreca pa niste moji ;)
 
Poslednja izmena:
Bitno je da je spam, trol, hejf flam i sta drugo kada Zulum i Sant u Bf3 temi pisu o tome sta ne valja u igri, a ovde 4 strane spama prolaze samo tako.

E moji moderatori....
Ustvari, sreca pa niste moji ;)
 
? Ma bre bitno je da je veselo. Pa niko se ovde ne vredja samo se zafrkavamo :) A to mu dodje dobra enerdjija toga nikada nije dosta :D:D:D:D:D:D
 
Citat iz filma Munje: "Ma dosadno mi sine, ja tu treba neke ljude da zaustavjlam..." :)

Aj sad malo ozbiljnije. To koja je igra bolja u MP, realno, ni ne mogu se porediti WoT i BF3, kad su to babe i zabe. Obe su popularne, i nema boljih u tom zanru, a to sto ste dovukli kurtu i murtu da glasaju na forumu, niste postigli ama bas nista :)
 
Istina je da wot nije ispeglan kako treba,da ima bagova i slicno ali i pored toga neverovatno puno ljudi je igra.Jednostavno ova igra ima neku svoju draz.Daleko od toga da je BF3 los,ali prednost ipak dajem WoT-u.

@lanmi86 nismo morali nikog da dovlacimo sa strane,Benchmark ima dva klana(republika i anarhija),oba imaju po ~100 ljudi.
 
Poslednja izmena:
I justin beiber ima milione slušalaca. što naravno govori o kvalitetu njegove muzike?

ta "igrica" sa "tenkićima" ima toliki broj "igrača" iz prostog razloga što je free, kao što je free napraviti 10 accounta na benchu i spamovati neki poll i topic.
 
Pa bas da je free i nije.Veruj mi da je vecina igraca dala vise kinte nego sto bi pukli na BF3.Tako da razlog popularnosti ne treba traziti u tome.
@perce ti bese igrao wot u beti,vozio T44 cini mi se?Batalio?
 
Poslednja izmena:
To o cemu ti pricas je "bolest" zvana freeMIUM.

kao i svaki f2p naslov.

Developeri se kupaju u parama od mikrotransakcija koje dobijaju uglavnom od kompleksaša sa lack of skill što navedeno nadomeštavaju rentom ili kupovinom virtuelne opreme za real money u cilju nadmoći u sunday afternoon sklepanoj igri.


Iskreno, imam sređen život, ne idem u kafane, ne pratim kladionicu, teletext, fudbal uopšte, jedini porok mi je igranje od 21h uveče do iza ponoći svaki dan. Imam hiljade i hiljade sati igranja raznih MP naslova, između ostalog i freemium igara i vrlo dobro poznajem problematiku jer sam se nagledao likova koji su mogli 3x na karibe da odu za pare koje su ostavili u nekoj od takvih igara.

edit:
zaboravih da dodam, najezdom kompleksaša koji su skill kupili novcem u freemium igrama, situacija natera i najosnovnijeg korisnika da kupi neki upgrade iz prostog razloga da ostane koliko toliko kompetentan.
 
Poslednja izmena:
Bitno je da je spam, trol, hejf flam i sta drugo kada Zulum i Sant u Bf3 temi pisu o tome sta ne valja u igri, a ovde 4 strane spama prolaze samo tako.

E moji moderatori....
Ustvari, sreca pa niste moji ;)

Pa ta dvojica koje pomenu i ne igraju BF3? I niko im nije brisao postove u kojima se govori sta ne valja u igri, misljenje je misljenje ali flejmovanje je nesto drugo;)

Da li je moguce da ste zaista ozbiljni u ovim podbadanjima u ovoj temi? Tema je ionako privremena dok Jovy ne bude dobio rezultate koji mu za nesto trebaju i ne mogu da verujem da ste krenuli zaista u svadju? Jel treba da lupamo opomene i brisemo postove cak i u ovoj temi koja se bavi banalnim glasanjem?
Niste mi jasni, a pogotovo uplitanje moderatora u pricu i izmisljanje kojecega...
 
Poslednja izmena:
Ti po svemu sudeci nisi ni probao WoT.Elem najvise para su zgrnuli prodajom zlata koje ljudi trose za kupovinu premium naloga.Premium nalog donosi 50% vise para i exp i jos par sitnica.Na bojnom polju su potpuno jednaki igrac sa premium i igrac sa standarnim nalogom(ukoliko pretpostavimo da voze iste tenkove).Pobednika duela odlucuje cist skill,a ne dubina necijeg novcanika.
 
2SaiNt4U zaboravio si da spomeneš kompleksaše iz BF koji daju 20$ mesečno za cheat pa te sa druge strane mape granatom pogode u čelo.

Ne postoji igra u kojoj ima manje prevaranata od WoTa i ne postoji tim ljudi koji vise radi na tom pitanju.
Uz sve nedostatke ova cinjenica doprinosi mnogo lagodnijem igranju nego sto je to sa svim drugim MP igrama i to je za postovanje.

Da li je moguce da ste zaista ozbiljni u ovim podbadanjima u ovoj temi?

Ma naravno da nismo sem arcija on ima deonice war gaminga :D
 
Poslednja izmena:
Saint, eto vidis da nemas pojma o cemu pricas... ,)
 
Poslednja izmena:
E stvarno ljudi, bez potrebe se krenulo u neku ozbiljnu pricu i raspravu. Igre su igre, i samo za to sluze, znaci za igranje i opustanje, manite se corava posla, obe su dobre, s tim sto je, eto, WoT na ovom forumu popularniji i to je sve. A da su dobre obe, to naravno da jesu, ocigledno, cim ih igraju milioni ljudi...
 
Pa bas da je free i nije.Veruj mi da je vecina igraca dala vise kinte nego sto bi pukli na BF3.Tako da razlog popularnosti ne treba traziti u tome.
@perce ti bese igrao wot u beti,vozio T44 cini mi se?Batalio?

Jesam i batalio kada me smorilo konstantno nerfovanje tenkova. Vozio IS3, nerfovali ga. Vozio T44, nerfovali ga. Hvala dosta. Vratio se Bad Company-ju i opet letos kao pokusao malo sa Wot-om da razbijem monotoniju medjutim smorilo me u startu. Razbih se da doteram Kv do stepena yupotrbljivosti a sa druge strane, onaj ko ima para kupi Lowe(rescimo) i razbija me kako stigne... Hvala lepo. Ovako kupim igru pa smo svi egal a skill ce dalje pokazati.
 
eh tada je bilo bugova......
perce buffovali su i IS3 i T44 :D

razlika izmedju bf3 i wot je ogromna, uopste je nemoguce porediti te dve igre, tako da je glup da se prepucavamo :)
 
Poslednja izmena:
Sto i dalje ne menja cinjenicu da mi vodimo... :-devil-:
 
Tema je super zezanje ali moram da se složim sa Saintom oko nekih stvari. Igrao sam svakakve MMO, F2P, online pucačine, ovo ono i otprilike mi je poznat taj razvojni put prosečnog online gamera (jer sam i ja prošao kroz to). Te freemium igre su prvo popularne jer su za dž pa posle kada vidiš da drugi za "samo" 20 evra ima prednost odrešiš i ti kesu da bi imao što i on. I tako nekoliko puta... klasična navlakuša.

WoT je jednostavno prva online pucačina sa tenkovima koja se potrefila da bude solidna igra i još veoma zarazna. Ljudima se dopalo zbog teme, doveli prijatelje da igraju i eto igra postala popularna u Srbiji (kao i osteli fenomeni što su bili popularni u Srbiji, od onog oGamea, eRepublike i tako dalje).

Da je WoT kojim slučajem bio igra "prvo plati 50 evra pa se igraj" mnogi se ne bi ni upuštali u celu avanturu iako verovatno daju mnogo više para u game storu WoTa.

Ne branim ja BF3 niti ga igram, samo sam hteo da kažem nešto o F2P igrama jer sam spalio oko 2500 hiljade sati u igrima poput WoT, samo što je tema igre drugačija...

Sledeća takva igra sigurno neće napraviti isti uspeh.
 
Probao sam tu vašu igricu 03.08.2010, još u Klozet beti.
I dokle si dogurao?

Novcem u ovoj igri ne mozes da kupis skill, mozes samo da ubrzas neke stvari ali u nasumicnim bitkama 99% igraca je ravnopravna (u onih 1% spadaju oni koji kupuju premijum municiju). Jedina prednost koju ova igra pruza ljudima koji su spremni da potrose enormne kolicine novca je premijum municija koja ima vecu probojnu moc od obicne ali kao sto rekoh to skoro niko ne koristi u nasumicnim partijama.
 
Ušao u igru, pokrenuo, pomisio "bože, jel moguće da ovako nešto ugleda svetlost dana 2010 godine" te uradio shift-del.

Ih bre, pa ti imas bas bogato igracko iskustvo u WoT-u. Cekaj malo, pa ti donosis zakljucak o WoT-u na osnovu drugih igara koje pripadaju istom/slicnom zanru kao WoT bez da si igrao samu igru??? Pa bre, to je ko da ja kazem igrao sam Q1, Q2, Q3, UT i UT3 i odatle zakljucujem da mi je BF3 bezveze. Mis'im...
 
A sta si ti mislio da je u stvari odigrao 20-30 partija?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno