Šta je novo?

Benchmark GOTY 2011: Najbolji multiplayer

Najbolji multiplayer?

  • Battlefield 3

    Glasovi: 54 31.6%
  • Call of Duty: Modern Warfare 3

    Glasovi: 4 2.3%
  • Portal 2

    Glasovi: 7 4.1%
  • Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

    Glasovi: 7 4.1%
  • World of Tanks

    Glasovi: 99 57.9%

  • Ukupno glasača
    171
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MUAHAHAHAHAAHAHAHAHAH:-devil-: Lepo nam je bilo u nasoj temi, rasbaskarili smo se tamo i onda su dosli ti vanzemaljci pa nas WoTic odneli na neko glasacko mesto pa ga stavili tamo pa ga drugi gledali pa su nam se rugali i bockali s tupi stapovi... A sad vam djavo kriv a? PA STO STE NAS CACKALI!!!!!!!:mad:
 
Poslednja izmena:
MUAHAHAHAHAAHAHAHAHAH:-devil-: Lepo nam je bilo u nasoj temi, rasbaskarili smo se tamo i onda su dosli ti vanzemaljci pa nas WoTic odneli na neko glasacko mesto pa ga stavili tamo pa ga drugi gledali pa su nam se rugali i bockali s tupi stapovi... A sad vam djavo kriv a? PA STO STE NAS CACKALI!!!!!!!:mad:

Hahahaha ma dosta je i 55 :D
 
MUAHAHAHAHAAHAHAHAHAH:-devil-: Lepo nam je bilo u nasoj temi, rasbaskarili smo se tamo i onda su dosli ti vanzemaljci pa nas WoTic odneli na neko glasacko mesto pa ga stavili tamo pa ga drugi gledali pa su nam se rugali i bockali s tupi stapovi... A sad vam djavo kriv a? PA STO STE NAS CACKALI!!!!!!!:mad:


Mobilizacija uspela, sad ce i braca rusi sa sve svabama :)
 
Poslednja izmena:
World of Tanks ...mada je pocela uzasno da me nervira :D

Pozdrav Bench-ovcima od IIBII Fendera ...
 
poz druze

 
___________________________WOT vs BF3___________________________
challenge.jpg

_________________________CHALLENGE ACCEPATED_________________________
 
Neću ni da glasam, niste stavili Hello Kitty Online :mad:
 
Zar postoji nesto osim WoT-a? Jel' ima gold municije u tom BF?
 
Opa, a gde su ovi sto su prozivali wot na strani broj 1? Ej bre ja sam platio za SWTOR i opet igram WoT, petnaes' dana mi propade! A ti sto su glasali za BF nisu igrali wot, izuzev gospodina da mu sad ime ne pominjem al to ce arcibalde da regulise na nasoj temi kao i izvesnog malose***... :)

Ajde arci dovodi ove disidente u red da ne palim ja pacova... :whip:
 
Poslednja izmena:
WOT naravno! Vidite sta je posvecenost kad glasaju i penzionisani tenkisti :)
 
@ppredrag

Nije da pretim al ja se tako ne bi za*ebavao... :)

A da, mozete slobodno da smatrate da vam je tema okupirana i da je pod kontrolom WoT teme...
 
saint ne spamuj :p
 
Moderator zakljucavaj ovo. Pobedili su regruti sa Fejsbuka
 
Koji mod ima muda da zaključa WoT temu i izbriše svaku sledeću? :eyebrows:

Pa nije valjda bench došao do stadijuma da zavisi od WoT nacije.

Weak...
 
WOT JE WOT
i ko pocne wot da igra za njega su svi ostali naslovi dosadni i piglu>>>:d

Probao sam WoT. Arkadna pucačina ko i svaka druga, sa puno grinda...

Ja samo hardcore preferiram. Drugi svetski je za babe, ja još dublje idem. Kada se naš narod nije branio već vladali eeej :p
 
CCCCCC, vidi ove prdavce, sta je bilo morate Homera, modove i nekakve slicice da mesate sada? Ne mozete da pobedite sami? Ocete da zakljucate temu? Krivo vam? A? Ocete lizu da prodje sve lakse?

E, jel neko zna Ruski? Da ode na ruski forum i zamoli ih da dodju vamo da glasaju za WoT? Bwhahahahahaha :-devil-: Onda BF3 ima da predje u promile :-devil-:
 
Poslednja izmena:
WoT igra ova boranija sa krs kompovima, i pljuju bf3 jer ne mogu da ga igraju , a mi sa dobrim kompovima uzivamo u pravom multiplejeru :p Moram malo da trolujem, ne cackajte mecku, aktiviracete alarm :d
 
Probaj WoT pa ćeš da vidiš šta je zahtevnost :D
Meni BF3 radi super, a WoT ume da secka :p
 
Pa kad nije ispeglana igra ko BF3 :p :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno