Šta je novo?

Benchmark GOTY 2011: Najbolji multiplayer

Najbolji multiplayer?

  • Battlefield 3

    Glasovi: 54 31.6%
  • Call of Duty: Modern Warfare 3

    Glasovi: 4 2.3%
  • Portal 2

    Glasovi: 7 4.1%
  • Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

    Glasovi: 7 4.1%
  • World of Tanks

    Glasovi: 99 57.9%

  • Ukupno glasača
    171
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
CCCCCC, vidi ove prdavce, sta je bilo morate Homera, modove i nekakve slicice da mesate sada? Ne mozete da pobedite sami? Ocete da zakljucate temu? Krivo vam? A? Ocete lizu da prodje sve lakse?

E, jel neko zna Ruski? Da ode na ruski forum i zamoli ih da dodju vamo da glasaju za WoT? Bwhahahahahaha :-devil-: Onda BF3 ima da predje u promile :-devil-:

Au al je tebi dobro...
 
A sta si ti mislio da je u stvari odigrao 20-30 partija?
Mislio sam da je odigrao minimum 1000 borbi.

Pa na osnovu toga ne bi bilo logično, ali generalno da tvrdiš gore napisano, bio bi 100% u pravu.
Pa ne mogu doneti objektivan zakljucak o necemo sto nisam probao, mogu doneti zakljucak koji se bazira na ili tudjim iskustvima ili sopstvenom iskustvu iz "slicnih" igara ali opet to nije to...

Ma idi bre, pa to si sve trebao da kazes ranije. Ti nisi kompetentan da komentarises WoT! HA! Sta ces sad? M? Da te procitam. Ajde ako smes. Kucni nesto. Ajde!
 
To o cemu ti pricas je "bolest" zvana freeMIUM.

kao i svaki f2p naslov.

Developeri se kupaju u parama od mikrotransakcija koje dobijaju uglavnom od kompleksaša sa lack of skill što navedeno nadomeštavaju rentom ili kupovinom virtuelne opreme za real money u cilju nadmoći u sunday afternoon sklepanoj igri.


Iskreno, imam sređen život, ne idem u kafane, ne pratim kladionicu, teletext, fudbal uopšte, jedini porok mi je igranje od 21h uveče do iza ponoći svaki dan. Imam hiljade i hiljade sati igranja raznih MP naslova, između ostalog i freemium igara i vrlo dobro poznajem problematiku jer sam se nagledao likova koji su mogli 3x na karibe da odu za pare koje su ostavili u nekoj od takvih igara.

edit:
zaboravih da dodam, najezdom kompleksaša koji su skill kupili novcem u freemium igrama, situacija natera i najosnovnijeg korisnika da kupi neki upgrade iz prostog razloga da ostane koliko toliko kompetentan.

Ala ti izvređa veliki deo Bench populacije na osnovu neke svoje frustracije.

Šta sad ja tebi da kažem: "Jadna tvoja žena kad ti svu pažnju od 21 h usmeravaš na igrice". Ne, neću to da ti kažem jer to nije moja stvar, kao što nije ni tvoja koliko ko i zbog čega troši svoj novac.
 
Probao sam WoT. Arkadna pucačina ko i svaka druga, sa puno grinda...

Ja samo hardcore preferiram. Drugi svetski je za babe, ja još dublje idem. Kada se naš narod nije branio već vladali eeej :p
wot nije za probati wot je igra koja igra ali trebas se uklopiti u zajednicu i igrati sa ljudima imati nekog svog kraj sebe i onda je to odlicna zanimacija ja sam igrao CS 1.6 i bio admin na jednom serveru dok prvi put nisam probao WOT, upoznao ljude i onda su sve ostale igre ostale po strani a posle nekog vremena i denistalirane iz racunara jer ih vise nisam igrao ... provodimo sate u platoonima a na pocetku formiranja klanova smo znali sedeti i po vise sati na TS-u i samo pricati, razmenjivati fotografije i ono cisto se upoznavati....
sad mozda je ovo nastrano, mozda samo trebas uci u igru , pretisnuti b 4-2, o1o2 uzeti noz u ruke i jurnuti do najblizeg steka odakle ces probati da skines nekog...eeeeeeeee...
 
Poslednja izmena:
pa, dobro to sto si naveo ipak znatno razlikuje wot od bilo koje druge MP online igre...

U svim ostalim MP igrama, ono uglavnom upalim komp, udjem genericki u igru, odigram partiju-dve i gasim igru kao da sam igrao nesto na konzoli.
 
Ja ne mogu da kazem da je wot bzvz. Bila je dobra zezancija sa ljudima na kanalu (Vladika, Mipko, Illidan, Dragon, Mile, Iznogood... itd) a i dobrog pucanja. Mene jednostavno popustilo i to je to.
 
Srecan je onaj koga wot popusti :D
 
wot nije za probati wot je igra koja igra ali trebas se uklopiti u zajednicu i igrati sa ljudima imati nekog svog kraj sebe i onda je to odlicna zanimacija ja sam igrao CS 1.6 i bio admin na jednom serveru dok prvi put nisam probao WOT, upoznao ljude i onda su sve ostale igre ostale po strani a posle nekog vremena i denistalirane iz racunara jer ih vise nisam igrao ... provodimo sate u platoonima a na pocetku formiranja klanova smo znali sedeti i po vise sati na TS-u i samo pricati, razmenjivati fotografije i ono cisto se upoznavati....
sad mozda je ovo nastrano, mozda samo trebas uci u igru , pretisnuti b 4-2, o1o2 uzeti noz u ruke i jurnuti do najblizeg steka odakle ces probati da skines nekog...eeeeeeeee...

To sto si ti naveo nema veze sa WOT-om kao igrom... Ne znam koliko si MP igara igrao u komunama inace ali je manje vise tako sa svim igrama.
 
Ali je cinjenica da smo mi pobedili. Tako da mos da kukas do mile volje.
 
Xixixixixixixixixixixixixixixixixi wajneri :p Mozemo papirnate maramice da im prodajemo one obicne za hardcore plejere i one mirisne za one malo fragilnije prirode :p
 
Poslednja izmena:
One Jovy > hundred users :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno