Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija

Сликано поподне у центру, преко пута градске управе тј некадашње општине. На другом крају улице су пандури који само овим путем могу да се довезу до своје ... фирме. Ево колико ланци добро чувају ...

Pogledajte prilog 182615

I ja videh danas, ali mi nekako nije delovalo kao da je neko "zlonameran" unešao prste.
 
Ja osecam da ga je vlasnik ostavio tako tamo, ne isplati mu se da ga nosi :)
 
Па што није понео ланац, то и може да искористи? Једино ако су му отказале гуме па скинуо точкове да однесе и оправи а ово оставио осигурано.
 
Pre skoro deset godina (eto koliko kasnimo za EU ;)) u Parizu sam video sličan prizor. Bicikl uvezan lancima, nema prednjeg točka. I pomislih to isto, kako mu je neko skinuo točak. "Mora da je iz čiste pakosti što nije mogao da ukrade bicikl". U tom razmišljanju, nekoliko metara dalje, primetim i prednji točak vezan lancem za istu ogradu. :) Kako ga ne mrzi da ga stalno rasklapa i sklapa, stvarno mi nije jasno, ali očigledno je vlasnik računao da prosečan lopov nije vičan stavljanju točkova.
 
Ovaj bajs stoji tu desetak dana, zadnji put kad sam prošao imao je jedan točak, ne znam da li prednji ili zadnji, sada je i bez njega ostao. očigledno.
 
Мислим да га јуче нисам видео, проверићу касније. Иначе заштите углавном не помажу много, другару су скоро скинули седло а још му је бицикла била у дворишту. Ја избегавам да остављам ван видокруга а ако то и урадим, пазим да буде негде где има доста људи и где то не може да прође непримећено. Ако ништа друго, онај ко хоће да скида нешто ће да избегава таква места.
 
Kako kažu i komentatori, nije jasno da li ovaj dizajn ima ikakve prednosti u odnosu na stadardni oblik/dizajn bicikala, ni da li uopšte radi. Ali da dobro izgleda...
INgSOC bike
 
Pa to je samo jedan besmisleni bicikl sa besmislenim delovima a dizajner ocigledno slabo vozi bicikl i ne poznaje fiziku kada je ovako nesto nacrtao.
 
Bitno da ima mesto za smartfon :p
 
Bakara, bre, pa i helikopter je prvo postojao samo na Leonardovom crtežu... ;)
 
Prvo jace kocenje i ima samo da cakne na pola :d, i eto ga zadnji tocak kod prednjeg... sve je uradio naopako, konstrukcijski pogresno i teze za penjanje na njega.... sto se tice izostavljanja lanca to pozdravljam!
 
Rece mi drugar danas da su ofarbali traku u Sumaricama u crveno. Samo da ne proklizamo ako bude malo mokra :)
 
^^
Ovde ludaka na biciklu ima koliko hoces, stvarno je neverovatno kakve gluposti mogu da prave biciklisti.

 
^^^
Россия
 
Ima tu svacega...Meni su neverovatna ona skretanja na levo po putu/motoputu:zgran:
 
Zanimljiv mi je lik koji izlazi iz crnog toyota terenca i krece da bije coveka, dal zato sto mu je ogrebao vrata koja je otvorio ispred nosa biciklisti ili...? Haos.
 
Чини ми се да је прво био неки разговор када је овај изашао а онда је кренуо да удара. Можда му је и овај нешто рекао. На снимку је 90% бициклиста без мозга или апсолутно не познају саобраћајне прописе.
 
Kamikaze. Najjaci je ovaj na 1:30 kada je krenuo levo, dzip ga je izbegao ali auto ne.
 
Koliko su komplikovane za održavnje integrisane ručice menjača i kočnice?
Tj, kad crkne jedno mora da se menja i drugo, je li tako?
 
Otprilike, ako taj potencijalni kvar ne može da se popravi.

Što se održavanja tiče, namontiraš i ne misliš, isto kao i da su i odvojeno.
 
Ja danas pazario pedale :)
22019355b08adec9af65078e8d487e93.jpg
e53ab2bfb3263043deb93316331c6f09.jpg
 
Lepe i skupe pedale, ali ne kapiram kupovinu ovakvih pedala, zar ti nije bolje da si kupio SPD?
 
Verovatno decko vozi bajs po gradu pa mu SPD nisu potrebne
 
Videh letos da su moji majstori nabavili te pedale I svidele su mi se, ali cena mi se nije svidela :D
 
Neverovatno je da ovako izlecu biciklom na pesackom kada apsolutno nikakvu prednost nemaju. Samo ako guras bicikl tretiras se kao pesak.
 
Vrh Dno