Šta je novo?

Bench rostilj :)

Kakvu Benchmark majicu želite?


  • Ukupno glasača
    135
Имам ја вољу али немам паре за превоз, предалеко ми је. :( Ако некад буде организовано у овом крају, ето мене.
 
Bem ti kapitalizam! Kad osoba tvojih kvalifikacija i kvaliteta ostane bez uhlebljenja a dobije ga neki "dusmanin" da seiri po forumu svojim velikim primanjima i onolikim bezobrazlukom.
Ono sto ja znam calexx jeste to da ce sledece okupljanje na kome cu ja prisutvovati biti iskljucivo u Nisu. Ako tako ne bude ni ja se necu odazivati. A sa svoje strane za sebe i jos cetvoro nas nudim pokrivene troskove dolaska na to okupljanje koje treba da se desi do kraja leta. Bas zelim da te upoznam. :)
 
Ljudi, računajte na mene 25%.

Ne smem kotlić, ne smem pivo. Popiću možda par rakija i to ako ne budem vozio ja nego žena.
 
:) bas se radujem! Povedi zenu, nece biti jedina. Kad bolje razmislim ako ed hunter povede dve taman ce svako imati jednu :D
 
Hehe, dobro vi pazite, jesam ja komunjara al kad su zene u pitanju tu nema ravnopravne raspodele [emoji14]
 
marko je veliki dzek, ne mogu a da ne prokomentarisem njegov post u vezi nisa. isto tako ne mogu da ga ne podrzim... svaka cast.

voleo bih da joca dodje, posto prosli put nije bio, taman bi mogao da ga smaram za monitor :p ponecu i sise rakije :)
 
Prva slika samo zato da pojedinim komunistima dokažem da se neki kablovi uvode i subotom!:D
 

Prilozi

  • IMG_20150711_100446.jpg
    IMG_20150711_100446.jpg
    492.1 KB · Pregleda: 276
  • IMG_20150711_182935.jpg
    IMG_20150711_182935.jpg
    796.6 KB · Pregleda: 299
  • IMG_20150711_182942.jpg
    IMG_20150711_182942.jpg
    785.9 KB · Pregleda: 287
  • IMG_20150711_182950.jpg
    IMG_20150711_182950.jpg
    702.4 KB · Pregleda: 282
  • IMG_20150711_182955.jpg
    IMG_20150711_182955.jpg
    840.2 KB · Pregleda: 274
...
 

Prilozi

  • IMG_20150711_183005.jpg
    IMG_20150711_183005.jpg
    664.8 KB · Pregleda: 254
  • IMG_20150711_183022.jpg
    IMG_20150711_183022.jpg
    720.9 KB · Pregleda: 253
  • IMG_20150711_183026.jpg
    IMG_20150711_183026.jpg
    727.1 KB · Pregleda: 251
  • IMG_20150711_183028.jpg
    IMG_20150711_183028.jpg
    725.1 KB · Pregleda: 255
  • IMG_20150711_192557.jpg
    IMG_20150711_192557.jpg
    709 KB · Pregleda: 253
Poslednja izmena:
Drugari, bilo je mnogo lepo, ekipa je legendarna :) Sve pohvale za gulaš i od mene i od Jece, prste da poližeš, poslednji put ovako spremljen u kotliću jeo pre pet godina. Odraše nas malo u Pevčevom dvorištu, no dobro, ipak je bilo 11 ljudi, možda nas i nisu puno zavrnuli :) Ed i kovač navališe na ono Hoegarden belo pšenično pivo, meni ima neki bledunjav ukus, možda nisam navikao na drugačije pivo, a kako Smith kaže ima ukus kao voda koja ostane posle kuvanja kukuruza - nije baš tako, al meni blago :) Ed-u za rođendan celo bure da uzmemo, pa posle neka ga "flašira u flaše", izginosmo od smeha, najviše zbog toga kako se Tijana zarazno smeje :d

Kovače, moramo da nastavimo razvitak one aplikacije za najnižu cenu plazme, da li je to u Idei ili drugim marketima, samo moramo marxistu da ubedimo da je naše rešenje bolje od korišćenja gugla :D Što se mene tiče, ovo naredno okupljanje je već manje-više dogovoreno, pravimo u Nišu da malo i jug prisustvuje. Dogovorićemo se za datum još.

edit:

Umalo da zaboravim šišmiša i kuku, Ed daj molim te link da pročitamo taj naučni fenomen, priroda je ipak to :)
 
Poslednja izmena:
Dobro jutro, ja do sad spavo :D
Kao po obicaju, vrhunski je bilo...pluca me jos bole od smeha ...setim se Nokije 1020 i samo mi svrdla vijugama - da li je ed_hunter posluso onu ribu? Dal se mozda vratio nazad? :D

...mozda zanimljivo za one koji nisu bili s nama - malo nam je bilo druzenja na kotlicu pa smo posle svega svratili u kafic koji treba da bude uskoro rusen ...e u tom kaficu, ljudi kojima je zao sudbine kafica, po zidovima hodnika i klozeta ispisuju "epitafe" ...svako malo smo isli tamo ne zbog neceg drugog nego kako bismo sto kvalitetnije izvrsili izbor najboljeg i skoro jednoglasno je pobedio: "Kod kuce me svi vole - tako me i zovu" ...mada, meni su se jako svideli i oni tipa: "dok nismo usli ovde pitala sam se dal da mu ....... il da mu ...., nema veze sad je vec svrseno" :D

Zahvalio bih se vec potvrdjeno sjajnim domacinima, Djurdji i Milanu i izvinio bih se sto mi dodjosi nismo aktivnije ucestvovali u pripremama ...ali videli ste i sami kako "drvoseci" pucaju bermude cineci ga ranjivim otpozadi ...kad ti tako krene vise se ni za kasiku ne vatas bez straha - bre, sve vreme se tu moto onaj smith :(

Joco veruje tebi tvoj drug, samo sam se pravio kako bi razgovor bio zivlji i veseliji ;)

Calexx svi su ljudi sjajni i postigli smo nacelni dogovor da se sledeci put vidimo u Nisu, verovatno u drugoj polovini avgusta i ja se tome radujem :)
 
Надам се да ће да буде нешто од тога, до сада су слични договори често пропадали због трошкова доласка. Једино су успевала окупљања око Нишвила мада се и то помало осипа.

Како год, добродошли, ја могу да будем добар домаћин али не и организатор али сам сигуран да овде има још колега из ових крајева па можемо све да средимо и припремимо.

Немам искуства са организацијом котлића па ми тренутно само једно место пада на памет, јелашничка клисура је једно од ретких места на којима сам виђао тако нешто. Ако неко има бољи предлог, нека одмах крене.

Камо среће да је неко прошло време па да вас све позовем и угостим.
 
Ovo okupljanje ce uspeti!
Svi su za, a radi se o ljudima kojima se moze verovati. U ovom trenutku ne znamo samo termin i znamo da ce doci najmanje jedno puno vozilo ...a znatno je veca verovatnoca da ce ih biti 2.
Meni, a verujem i svima ostalima je svejedeno koja ce tacna lokacija biti za okupljanje pa bi tu mogao ti da presudis ...takodje verujem da je svima svejedno da li ce biti rostilj ili kotlic pa i to ti mozes da odlucis.
Organizacijom nema potrebe posebno se baviti - postupicemo kao juce, okupimo se i onda jedna ekipa ide po pice a druga po namirnice ...cak i da imamo samo jedno vozilo, vozac odvede ekipu s picem i priborom i ostavi ih i oni tamo prave pripreme dok se on vrati po one sa namirnicama. Vozaci piju do rucka a onda se strejtuju, uvece overavanje kafica po mogucstvu u okolini tvrdjave i na kraju GLUPI rastanak.
...mozemo odmah da pocnemo sa licitiranjem datuma, ja predlazem subotu 15.08. ...neki termin priblizno 10h ...na mestu koje ima parking, lako ga je naci i u blizini ima potrebne prodavnice - tacno mesto nalazenja takodje ti odlucujes.

Uveren sam da ce nam se pridruziti Corvus Corax i drugi iz okoline ...a sada predlazite datum ako vam ne odgovara 15. ...tolko toga je ostalo nedorecenog i oko Betmenove kukice i oko toga ko je poliginican a ko poliandrican... da ja nisam ziv da to vec jednom saznam :D
 
Poslednja izmena:
ja se slazem za 15.08, posle 17. ne mogu -.- tacnije mogu, ali onda postoji verovatnoca da mi se poklopi sa jos jednim vaznim dogadjajem koji ce da bude posle 17. a ne znam tacno kad. 15. mi je super, i sve pre toga.

i necu vise nista da vam pricam o prirodnim mehanizmima, samo pravite sprdnju od toga -.-
 
...mozemo odmah da pocnemo sa licitiranjem datuma, ja predlazem subotu 15.08. ...neki termin priblizno 10h ...na mestu koje ima parking, lako ga je naci i u blizini ima potrebne prodavnice - tacno mesto nalazenja takodje ti odlucujes.

Uveren sam da ce nam se pridruziti Corvus Corax i drugi iz okoline ...a sada predlazite datum ako vam ne odgovara 15. ...t

Ja sam, svakako, za. :) Na osnovu trenutnih obaveza, i meni odgovara 15.08. Valjda će doći i Jovyland.
 
Место којег сам се сетио је ван града, чак и ван села поред кога је. То не спречава "организаторе" да се успут снабдеју потребним. У том правцу су Дис, Интерекс, Рода ... сви су на тој страни града и успут. Једини проблем који ми пада на памет је што нисам сигуран да тамо има воде, мада ту протиче речица, поток, шта год да је. Мислим и да роштиљање није проблем, иако је то званично природни резерват или тако некако. Паркинга има па је то најмањи проблем. Распитаћу се о детаљима ако неко не предложи боље.

Мали проблем је датум, овде се од 13. до 16. одржава Нишвил али то не значи да морам да будем на свакој свирци. Нарочито зато што често буде само једна вредна целе вечери а и она сигурно није прва. ;) А и не би ми био први пут да одем до клисуре са неким ко је дошао на Нишвил па да после наставимо. Е да, ако дође неко од њих, сигурно ће да се придружи.

Да нисам последњих година имао лоше искуство, обавезно бих препоручио говеђе репове али сада бих да то прескочим. Пар година су лоши и нису за препоруку. Што се кафића тиче, не волим те око Тврђаве јер се скупљају деца а и често чујем звезде гранда. :( Можемо да свратимо у један мирнији код Чаира. А и јавиће се ваљда још неко.
 
^

jedva cekam! ;)
 
Dobro jutro, ja do sad spavo :D
Kao po obicaju, vrhunski je bilo...pluca me jos bole od smeha ...setim se Nokije 1020 i samo mi svrdla vijugama - da li je ed_hunter posluso onu ribu? Dal se mozda vratio nazad? :D

...mozda zanimljivo za one koji nisu bili s nama - malo nam je bilo druzenja na kotlicu pa smo posle svega svratili u kafic koji treba da bude uskoro rusen ...e u tom kaficu, ljudi kojima je zao sudbine kafica, po zidovima hodnika i klozeta ispisuju "epitafe" ...svako malo smo isli tamo ne zbog neceg drugog nego kako bismo sto kvalitetnije izvrsili izbor najboljeg i skoro jednoglasno je pobedio: "Kod kuce me svi vole - tako me i zovu" ...mada, meni su se jako svideli i oni tipa: "dok nismo usli ovde pitala sam se dal da mu ....... il da mu ...., nema veze sad je vec svrseno" :D

Zahvalio bih se vec potvrdjeno sjajnim domacinima, Djurdji i Milanu i izvinio bih se sto mi dodjosi nismo aktivnije ucestvovali u pripremama ...ali videli ste i sami kako "drvoseci" pucaju bermude cineci ga ranjivim otpozadi ...kad ti tako krene vise se ni za kasiku ne vatas bez straha - bre, sve vreme se tu moto onaj smith :(

Joco veruje tebi tvoj drug, samo sam se pravio kako bi razgovor bio zivlji i veseliji ;)

Calexx svi su ljudi sjajni i postigli smo nacelni dogovor da se sledeci put vidimo u Nisu, verovatno u drugoj polovini avgusta i ja se tome radujem :)
Pevac u Staroj Pazovi?
Pecka me ribica u WC-u :D
 
Ма није толико битан датум, ако све заврши пре ~21ч онда никакав проблем а и ако потраје ... Нишвил је сваке године а ово мало ређе. ;) Све у свему, препорука је да се месо набавља у касапницама (које иначе могу и да га изроштиљају по потреби) а пиво у гајбама ;) па ко шта воли. А за оне треће ће већ да се нађе неко поврће.

Иначе је овде котлић мало ређа појава, скоро да немамо реку па је и рибарење редак спорт, осим за оне који воле да оду негде у околину због тога.

Дал' сам бре скоро једини одавде који би да се дружи?? :(
 
Moze. Sve.

:D

Onda cemo napraviti kotlic. Moramo samo poneti zorana i zenske pomagacice :D
 
Evo da se i ja javim kao Nislija :) Ukljucio bih se u akciju, veroverovatno bih doveo i jos par ljudi sa bencha koji pitanje i da li su videli ovu temu :)
Imam jedan predlog za mesto rostiljanja mada nije bas u gradu. Naime iznad Knez sela ima jedno prelepo izletiste, sa sve barakicom gde moze da se klopa i delom za raspaljivanje rostilja. Jedino nema vode.
Jelasnicka klisura je takodje super izbor, a moze i sicevacka, moze Bubanj, moze Kamenicki vis... Sve su to lepa mesta za rostiljanje pa samo treba da se opredelimo za jedno... ;)
 
vodu cemo lako poneti u balonima, ni mi je sad nismo imali kod mene u vinogradu.
 
Ако има неки поток, биће довољно ... или неко мисли да пије воду. ;)

Ја немам искуства са таквим излетима па и не знам где постоје добра места а и где све може и сме да се распали. Ако неко дође са далеког севера, неће да му буде проблем ни тих неколико километара до било ког од поменутих.
 
Ако има неки поток, биће довољно ... или неко мисли да пије воду. ;)
:D
mozda ako neko hoce da pije spricer ;)

Ја немам искуства са таквим излетима па и не знам где постоје добра места а и где све може и сме да се распали. Ако неко дође са далеког севера, неће да му буде проблем ни тих неколико километара до било ког од поменутих.
upravo.

Vi odlucite gde,
datum imamo,
animirajte drustvo iz okoline da dodje
i vidimo se :wave:
 
Datum onda vise necemo dovoditi u pitanje, ostaje 15.08. ...ciljano vreme okupljanja je oko 10h ali je rastezljivo prema kasnije. Takodje znamo da je u pitanju kotlic.

Nislije treba da odluce tacnu tacku na kojoj se nalazimo i tacno mesto na kome posle raspaljujemo vatricu.

Za dogovor, a to moze da bude naknadni dogovor na licu mesta, ostaje odluka da li cemo posle kotlica svracati do nekog kafica ili upravo na Nisvil. Cisto da spomenem ja nekako ipak preferiram ovo drugo. Takodje, ako calexx i drugi domacini imaju unapred isplaniran ritual u vezi Nisvila, mi dodjosi mozemo i sami otici?
 
Договорено, још само да се јаве и остали, можда имају проверено место. За налажење ће да буде лако, то ћемо да договоримо пред полазак. Ако је потребно да се паркира, ја ћу да пустим СМС за паркинге колико год буде аутомобила. Суботом после 14ч је фрај било где у граду.

Ма какав ритуал, ако се договорим са неким, онда се нађемо и одемо, ако не онда се тамо налазимо. Тврђава је тих дана тј вечери препуна, има неколико отворених бина са свирком плус оне са главним програмом а хиљаде људи шета около. Не знам како је тада са кафићима мада ... последњих година се тог викенда на Летњој позорници одржава сајам вина (успут обично и сајам сира) па ту може да буде занимљиво. Ја обично користим прилику да купим пироЦки качкаваљ јер је јефтинији него што се овде налази. ;) И пробам шта се пробати може. :)

Могу и ја да наватам неке одавде, већина је спремна за оваква дружења па ће да учествују у целој причи а таман бих могао ових дана да попричам и са њима, можда предложе неко место.
 
Super.

Inace, razmisljam o ovim nasim okupljanjima i nesto mi nedostaje, promislim i shvatim da mi uz vatricu godi gitara ...e sad, totalni sam nesluhista al mi pade na um da mozda neko od vas svira ...pa reko mozda ne bi bilo lose?

[youtube]1I9IUVt1CFg[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno