Šta je novo?

BENCH Kucni ljubimci ...... ;)

Divne slike ... podseti me ovaj spanijel na jednog mladog sto kad zapliva ne ume nikako da okrene nazad, pa sam letos morao za njim da plivam po Savi da ga okrecem i vracam na obalu ...
 
DAJ BRE RANU VAMO!!! 😂

IMG_20220914_231206_632.jpg
 
Divne slike ... podseti me ovaj spanijel na jednog mladog sto kad zapliva ne ume nikako da okrene nazad, pa sam letos morao za njim da plivam po Savi da ga okrecem i vracam na obalu ...
Hvala <3 Za više šejmles plag :D
Boga mi, zamalo prosle godine da skocim za njom, sa sve aparatom, nisam bio siguran hoce li se izboriti sa strujom (a daleko bilo da pusti trupac iz usta)... Ali mala se izborila, izasla, otresla i vratila se nazad :D
 
Upravo pronađuna kod mene na drvetu
1665152180807.jpeg
 
Vrati je nazad da dovede jos njih 16
 
Lol, neka hvala,jedna je dosta da cici pravi društvo. Čudno neko mače, napadno se umiljva i ako samo skinem prst sa nje mauče ko luda. Dok jede glasno nešto priča.
 
Ovo mače kao da je specijalno došlo samo zbog mene, instant bonding, prosto se zalepila za mene.
 
Pa naravno da ostaje, samo sada da se sprijatelji sa Cicom i kucovima. Još ni iz sobe nije izašla.
 
Proveli sedam sati kod frizerke, mislim da nam je to najduže do sad da smo bili odvojeni, bar od kad nam je i ovaj mali divljak tu.
Od slikanja frizure imamo ovo:

1C43A5BF-EE44-4335-BCCC-152A91C762CA.jpeg
BF406453-AE5F-4980-891D-98A8B8BBF6EC.jpeg
 
Poklanjam muško štene Zapadnoškotskog belog terijera - Westie terijera. Ima li zainteresovanih?

Oštenjen je: 20.08.2022.
Očišćen od parazita, hranjen kvalitetnom hranom + režim sa AD3 kapima
IMG_20221008_175259.jpgIMG_20220930_195525.jpg
IMG_20220928_151326.jpg
 
Imam kera i hrčka. I am 2x excused :D
 
Dva mačora u stanu, nema gde više.
 
Rado, ali...
Imamo žućkastog godišnjaka (bio je isti kao ta tri na slici :) ), pokušali da mu dodamo društvo izbio je cirkus.
Najpre smo probali sa drugim mačetom, pa vršnjakom, pa mačkicom, i ništa.
 
Ja bih se iskreno plašio da uzmem mačku, s' obzirom kako ovaj mali leti za njima po ulici... Odraslu, veliku, koja moze da se odbrani od njega (za pocetak dok ne nauci :D), mozda, ali mače.......
 
Ja sam u jednom trenutku imamo deset mačaka i dve kuce,jes da sam u kući i imam dvorište,ali što je mnogo,mnogo je :)
 
Mi smo sa 4 mačke (3 mačora & 1 mačka) i 2 psa (mužjak baset + džukelica ženka) spali na samo 2 mačke (ženke, fabrike mačića) i jednog psa (ženka) . I sa 10-12 patuljastih koza & jarčeva na jarac + koza + žensko jare.
Ali to se već množi kao skakavci, čim imaš muško + žensko u 2 godine imaćeš ih 10 😂😂😂 Neće smrde (jarčeva) niko ni za džabe a matori neće da ih pokolje.
 
Nisam smar'o odavno, taman da se pohvalimo novim aparatom:

Gospodjica u omiljenoj zabavi
5D1A9167-CR3_DxO_DeepPRIME.jpg

Majmun pozira:
_D1A1334-CR3_DxO_DeepPRIME.jpg
I jedna retka zajednička:
_D1A0778.jpg
 
Nestala Nala. 🙁

Starost godinu dana, plašljiva, ali umiljata. Lako se prepoznaje po tome što primetno zanosi guzom dok hoda (najverovatnije povreda karlice kad je bila beba). Tražimo je od juče (08.08.) od oko 11h. Lokacija Satelit, Futoški Put, u blizini vrtića "Bajka".

Pogledajte prilog 351910Pogledajte prilog 351911Pogledajte prilog 351912
Ummmm.... Neko se misteriozno pojavio povređenog stomaka kod venerinara...
Oporavila se i čekala usvajanje sa potpuno novim identitetom. Hteli veterinari da je sterilišu (nije mogao da se vidi ožiljak zbog povrede) i kad su krenuli ispalo da je već sterilisana... Devojka koja ju je našla me je odmah iscimala.
Tako da upoznajte (N)Ali. 🤣

Nismo bili 100% sigurni da je ona, ali kad smo je "usvojili" i doneli kući uopšte nije njuškala po stanu već odmah odjurila u spavaću sobu i izvrnula se na krevet. 10ak minuta kasnije se već igrala i jurila sa Ašom po stanu. E da, i jede hleb. Dalji dokazi ne trebaju. 🤣

20221121_172625.jpg
 
Nazad
Vrh Dno