Šta je novo?

BBS - Better Battery Stats **OBAVEZNO pročitati prvi post**

Jel ima nešto sumnjivo u ovom logu?

Nešto se tripujem da mi nešto sisa bateriju na G3 ali ne mogu da provalim šta...
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2015-06-27_062345423.txt
    32 KB · Pregleda: 1,655
Upravo. Ne da praznis telefon. Nego napunis, skineš sa punjača, odeš da spavaš, ustaneš, napraviš log.

Znači izmedju ustajanja i pravljenja loga nema cackanja telefona. Ja ne znam kako da objasnim drugačije više :D
Hvala na objasnjenju, sad je doprlo do mozga :)
Samo se plasim da mi na taj nacin log nece nista pokazati tj usled cega dolazi novonastala razlika od 20+ posto u trajanju upaljenog ekrana.
 
Poslednja izmena:
Jel ima nešto sumnjivo u ovom logu?

Nešto se tripujem da mi nešto sisa bateriju na G3 ali ne mogu da provalim šta...
Lol, jesi ti to okacio log dok ti se fon punio? [emoji14]
Ne moze to tako, skini fon sa punjaca pre nego sto legnes da spavas i ujutru kad ustanes izvuci log, tako je najbolje..
 
Lol, jesi ti to okacio log dok ti se fon punio? [emoji14]
Ne moze to tako, skini fon sa punjaca pre nego sto legnes da spavas i ujutru kad ustanes izvuci log, tako je najbolje..
Ne nego sam kao sto upustvo kaze napunio,skinuo sa punjaca i ostavio preko noci.
Log sam uradio ujutru kada sam ustao
 
Poslednja izmena:
Ne baš. Si probao neku drugu (noviju) verziju?
 
Jel moze pomoc kako da poboljsam stanje na LG L9 II. Za 7h mi sinoc skinulo 9%, dok sam odradio dump ukupno 10%. Dok na drugom nekom budjavom sluzbenom tel Huawei skine 1%.
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2015-07-03_065947885.txt
    21.6 KB · Pregleda: 206
Pa ovaj system update te pojeo... Da nisi možda čačkao sa Disable Service? Ili možda imaš neki CM?
 
Nije update. Pre par meseci sam ga root i prebacio na CM11. Ne znam tacno koji je Rom, zaboravio sam. Evo i slika.
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-07-03-08-39-51.png
    Screenshot_2015-07-03-08-39-51.png
    156.2 KB · Pregleda: 108
Skini onda Disable Service i uključi system update service pod Google servisima... Mada to je rešenje do sledećeg restarta. Trajno bi bilo da u App ops (privacy guard) isključiš keep awake za Google servise.
 
A i to je cm za nešto drugo koje nije Nexus ili One plus... Ko zna kako je sklepano. Tako da i to treba uključiti u razmišljanje...
 
Skini onda Disable Service i uključi system update service pod Google servisima... Mada to je rešenje do sledećeg restarta. Trajno bi bilo da u App ops (privacy guard) isključiš keep awake za Google servise.

Sta znaci konkretno ovo? Da nemam nikakvih servisa rucno disable-ovanih i da ga update? Ili sad vidim da ima i program Disable Service na Play Store. Njega da instaliram?
 
Da njega instaliraj.
 
Da, sad sam u medjuvremenu probao. Poukljucivao servise ali kad resetujem telefon treba ponovo. Videcu kako se nocas ponasa. Hvala.
 
Skini onda Disable Service i uključi system update service pod Google servisima... Mada to je rešenje do sledećeg restarta. Trajno bi bilo da u App ops (privacy guard) isključiš keep awake za Google servise.

Disable Service resio problem, sad je sve ok. Za celu noc i dalje pokazuje 100% baterije, eventualno smanji za 1%. Od 7h koliko je neaktivan telefon u deep sleep bude 6:45h. Privacy guard mi nije resio ili ja ne znam da ga podesim. Hvala u svakom slucaju!
 
Vazno da si resio :)
 
Da li je ovo normalno...u zadnje vreme me ubi ovaj google!!
uploadfromtaptalk1437511551407.jpg

edit: dodajem i log fajl napravljen po propisima.
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2015-07-19_062235023.txt
    29.6 KB · Pregleda: 826
Poslednja izmena:
@Danilo Pantelić daj link za poslednji za 4.4.4 android pls.
 
Zavisi tu od više stvari ...
Najlakše je da pogledaš te koji su trenutno instalirani pa prema njima skini novu verziju ...
Dakle zadnja 3 broja su bitna , tebi počinje sa 0 pošto si na KK
 
@Danilo Pantelić znaci da ako mi je 7.5.74 (1997312-036) trenutno, mogu da instaliram 7.5.74 (1997312-846) kao noviji?!

edit...izgleda treba da trazim nojiji koji se zavrsava na 036!?! Mada me opet buni 6 na kraju posto je to za rezoluciju 320 koliko vidim!
 
Poslednja izmena:
Ne ne, ako ti je 7.5.74 (1997312-036) trenutno, možeš da instaliraš 7.8.92 (2098262-036)

http://www.apkmirror.com/apk/google...ices-7-8-92-2098262-036-android-apk-download/

Gleda se verzija androida, tip procesora i DPI - zato je tebi 036

* X defines Android version:

0 for Android <5.0
4 and 7 for Android >=5.0
8 for Android TV
* Y defines CPU architecture:

1 for armeabi
3 for armeabi-v7a
4 for arm64-v8a
7 for x86
* Z defines DPI:

0 for universal
2 for 160
4 for 240
6 for 320
8 for 480


Kada instaliraš pogasi Google Fit, Google location i istoriju - videćeš već i sam šta sve imaju :)
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da mi u z3c nije armeabi-v7a?!

Btw mislim da bi trebali temu otvoriti o google servisima!

Btw hvala na pomoci, upravo skidam!
 
Poslednja izmena:
Skini slobodno ovaj noviji i ne brini :)
Zato ti kažem da pogledaš zadnja 3 broja trenutno instaliranih servisa ...


Tema može - realno servisi imaju mnogo opcija koje su skrivene i za koje ljudi nemaju pojma :)

https://myaccount.google.com/ - dosije :)
 
Poslednja izmena:
Jel bio skoro neki apdejt google servisa? Od nocas mi poludeo nlpwakelock, oko 50 min mi telefon bio budan za nekin 6-7 sati.

I gde da nadjem nlpwaklock, pod Google play services nemam bas nista sto pocinje na nlp?
 
Meni je armeibi-v7a i zafrko sam google play usluge i sada ne znam koju verziju da koristim na s4 LP 5.0.1
Baca mi gore gresku u notifikacije
 
Nazad
Vrh Dno