Šta je novo?

Battlefield: Bad Company 2 (PC)

Na gornjem liku pishe kada i u koliko sati tje se deliti kljuchevi. Konkretno, sutra u 15h. Malo cheshtji refresh kada vidite da su pushteni kljuchevi, na dnu strane ima da se popuni kontakt forma i to je to. Mislim da dele 50 klucheva, ako je kao shto je danas bilo. Nikakva drama ;)

Prijatelju gde na dnu strane ??? Izgleda to kod mene nema ili sam corav pomagaj sa nekom slikom ili detaljnijim opisom lokacije na toj stranici ......Jako mi sed igra :)
 
Ova igra će definitivno da otkida. Odličnu atmosferu ima. Još kad uđeš u squad koji zna da igra... veselju nema kraja
 
Kako dobar osećaj u igri, baš mi legla onako fino, odučevljen sam, samo kada bi još bilo barem 2 mape da vrte ...
 
Prijatelju gde na dnu strane ??? Izgleda to kod mene nema ili sam corav pomagaj sa nekom slikom ili detaljnijim opisom lokacije na toj stranici ......Jako mi sed igra :)

Da, moja greshka shto nisam napomenuo. Onog trenutka kada bude u onom kvadratu ispisano "We currently have xy keys left" tada tje se i formular prikazati. Samo skrolujte ispod toga. Do tada, formular netjete videti.
 
Znaci li to da key stize na e-mail. Ja sam se vec prijavio!!!!
 
Kao dugogodisnjem BF2 igracu (a pre toga BF1942), najdraze mi je da sto je zadrzala prepoznatljiv smek. Grafika je OK (tj. ocekivao sam malo vise) ali je zato zvuk neprevazidjen i pomaze u stvaranju odlicne atmosfere. Kad se na to jos doda destructible environment koji pored kontinuirane promene izgleda mape stvara osecaj da nema sigurnog mesta, mislim da ce BC2 biti vise nego dostojan nastavak BF serijala na PC-u. Drago mi je sto prilikom igre imam osecaj da ucestvujem u pravoj bitci a ne u nekom napucavanju u malim i klaustrofobicnim prostorima. S obzirom da je beta u pitanju ocekujem da ce se i grafika u finalnoj verziji malo popratiti kao i neverovatna zahtevnost. Sa e8400 i ati4870 (+3Gb RAM), u 1280*1024 podesavanja na high sa shadows low i AA i AF x1, dobijam u sred bitke oko 30-35 fps sa povremenim padovima na oko 25. Iako je sasvim igrivo i ne smeta mnogo, ocekivao sam da cu ipak moci da teram oko 60fps na ovoj rezoluciji. Nisam imao prilike da nesto duze probam jer je pre patch-a bila generalno neigriva, ali mi se cini da je solidno izbalansirana. Ako jos covek ima srecu da uleti u dobar squad, pravo je uzivanje. Sve u svemu sasvim pozitivni prvi utisci.
 
Da, moja greshka shto nisam napomenuo. Onog trenutka kada bude u onom kvadratu ispisano "We currently have xy keys left" tada tje se i formular prikazati. Samo skrolujte ispod toga. Do tada, formular netjete videti.
Ja ga ne vidim ni ovako ni onako :D
može kakav screenshot?
 
Jedna od smetnji jeste i previse " okolnih " zvukova, odnosno onih koje nemaju veze sa samom akcijom. Poenta jeste da mozes da se orijentises prema akciji odnosno tamo gde se puca i da na osnovu toga odredis plan, ovako tutnji svuda i ne mozes da se koncentrises na pravu opasnost ili bliskog neprijatelja, tipa dzip koji dolazi, armor koji je u blizini i slicno.

To takodje sa rusenjem zgrada ce se na kraju pretvoriti u pocetak tipa " daj 2 tenka nek poruse sve zivo a onda upadamo " ili slicno ...

Eh da moze li se " uvatiti SS u igri " i kako ??
 
Kako su jako uradili dranje vojnika,najace kad te neko zakolje samo se cuje payback's a bitch :D
 
To takodje sa rusenjem zgrada ce se na kraju pretvoriti u pocetak tipa " daj 2 tenka nek poruse sve zivo a onda upadamo " ili slicno ...
Pa mislis li da prava vojska drugacije funkcionise? Samo u filmovima:)
 
Nije nista specijalno, ali posle 2 dana od izlaska bete ipak je za pohvalu. Bice ovoga josh kad se pojavi full. :)
 
Nemojte posle da se isčuđavate kad počne u zvaničnoj verziji da vas tambura punkbuster.
 
jbt taman sam docekao 15h kada dele usrane kljuceve i sad ne mozes da se konektujes.......BAD REQUEST ( Invalid Hostname ).......tugaaaaa :(
 
Jao sad pise 0 keys, sledeca podela u 17h
 
The number of keys is limited!
We currently have 0 keys left.

Thousands of more keys will be available
Saturday 17:00 CET


Toliko o tome :(
 
****s ti ovo.....ne secam se da sam ikada ovoliko vremena potrosio trazeci nesto sto izgleda ne zeli da bude pronadjeno.......
 
Evo sta kaze tip sa i3d foruma:
As i refreshed at 15:05 there were 296 keys left!
I filled in the form and it then the site loaded 5 min and the message that no keys are left appeared

Btw, sledeca tura je danas u 17h ili sledece subote? :)
 
Vrh Dno