Šta je novo?

Battlefield: Bad Company 2 (PC)

Znači dvojezgarni procesori idu na kajsiju, barem što se igara tiče...:S:
 
Pishe u readmeu da treba quad za ugodno igranje. Po svemu sudeci kod mene BC2 ide na kajsiju, jer ja na bilo kojim podeshavanjima nisam uspeo da izvuchem vishe od 40fps (gledanje u nebo). U 99% igara E6600 je radio dobar posao ukljuchujuci i ubogi GTA IV. Morao je da me proda u BC2. :(
 
PC Beta Patch is coming very soon addressing Server Browser crash and other issues. Stay tuned!
 
Pishe u readmeu da treba quad za ugodno igranje. Po svemu sudeci kod mene BC2 ide na kajsiju, jer ja na bilo kojim podeshavanjima nisam uspeo da izvuchem vishe od 40fps (gledanje u nebo). U 99% igara E6600 je radio dobar posao ukljuchujuci i ubogi GTA IV. Morao je da me proda u BC2. :(

I sta sad raditi...kupovati quad ili x4 zbog BC2 :wall: (dobro tu su gta 4 i kriza).
Koliko su me prijatno iznenadili cod mw2 i me2 toliko sam sad u bedaku ...
Ipak da sacekam full igru mozda se situacija popravi ,)
 
I sta sad raditi...kupovati quad ili x4 zbog BC2 :wall: (dobro tu su gta 4 i kriza).
Koliko su me prijatno iznenadili cod mw2 i me2 toliko sam sad u bedaku ...
Ipak da sacekam full igru mozda se situacija popravi ,)

Znaci neki quad i neka 5850 za pristojno igranje u svim detaljima:)
Vreme je za upgrade jos dosta dobrih igara ove godine izlazi, neke bolje optimizovane neke losije, no videcemo...
 
Ne mora Quad,moze i neki jaci X3 Phenom.Maltene sve nove igre vole vise od dva jezgra.:)
 
...jer ja na bilo kojim podeshavanjima nisam uspeo da izvuchem vishe od 40fps...

Lazhem bogami, sad dodah komandu +fullproc na .exe i videh celih 50 fps-a (sve na max) na odredjenim mestima. \o/ :D

Edit: Citam da igra bolje radi na modernim OS-ima, tj. DX10. Ja sam i dalje na XP SP2. :/
 
Poslednja izmena:
Lazhem bogami, sad dodah komandu +fullproc na .exe i videh celih 50 fps-a (sve na max) na odredjenim mestima. \o/ :D

Edit: Citam da igra bolje radi na modernim OS-ima, tj. DX10. Ja sam i dalje na XP SP2. :/

"D:\Igre\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2 - BETA\BFBC2BetaUpdater.exe"+fullproc jel tako dodam na exe da probam i ja bas da vidim ja imam xp sp 3:D
 
A new BFBC2 PC Beta client is on its way.
Don't worry it is a new painless process and will not be a massive 1.4Gb download again.
Watch this space for information on fixes and how to go about getting the RC2 Client.

The RC2 contains the following fixes:

Front end:
Fixes server browser crashes. Server browser more resilient against corrupt online service data, and better support for large number of servers.
Several server browser ping issues resolved.

Windows XP stability:
Fixed crash on windows XP at end of round, exit game and display mode changes and.
Proper window style / mouse confinement when starting game maximized on XP .

Options dialog:
Mouse sensitivity setting gives more effect.
Mouse sensitivity loaded on game startup.

The update to RC2 will be 8.4Mb
 
A new BFBC2 PC Beta client is on its way.
Don't worry it is a new painless process and will not be a massive 1.4Gb download again.
Watch this space for information on fixes and how to go about getting the RC2 Client.

The RC2 contains the following fixes:

Front end:
Fixes server browser crashes. Server browser more resilient against corrupt online service data, and better support for large number of servers.
Several server browser ping issues resolved.

Windows XP stability:
Fixed crash on windows XP at end of round, exit game and display mode changes and.
Proper window style / mouse confinement when starting game maximized on XP .

Options dialog:
Mouse sensitivity setting gives more effect.
Mouse sensitivity loaded on game startup.

The update to RC2 will be 8.4Mb

da da bas malopre se upddejtovala igra kod mene:D:D:D
 
Danas sam malo popravio utisak, pocelo je da lici na gamplay iz BF2, znaci SQuad SL i spawn na njega sa zajednickom akcijom, likovi u armoru daju suport.
Zvuk je fenomenalan, kao i grafika a akcija ce biti bolja iz dana u dan, kada se naviknemo na mape i na oruzja.

Definitvno lose je sto se menjanje oruzja i opreme vrsi jako sporo, mislim da je jedan paketic municije i medkita malo za onakvu akciju.
 
Izašao patch, instalira se automatski kad pokrenete igru, više ne puca na server browseru :)
 
Dzaba vam pozivanje prijatelja kad ne shljaka.

Edit: Josh malo da smorim sa performansama:

wow ! I loaded up my old Windows7 installation (the RC client) just to try it and man what a difference ! 1680 rez with 4AA all max it runs 40 - 60 fps (v sync on) with occasional 35s during fights. Maybe its my time to upgrade from XP finally

Lik ima C2D, 2Gb rama... uglavnom slichno kao kod mene. Samo da nateram sebe da se install Win7. :trust:
 
Poslednja izmena:
^Ma bre kuje se neka teska zavera. Dosta igara bolje radi na win7, neka neko proveri ovo ko ima xp i win7 pa nek javi.
 
MPC preporucena, kod nas naravno, BFBC2 3499 rsd i BFBC2 Limited Edition 3999 rsd.
 
Dokle vazi ova beta?
 
Ima li neko viska 'kljuca' da mi posalje na PM. Beta je skinuta ali kljuc nigde ne uspevam da nadjem
 
I kod mene....
 
Ima li neko viska 'kljuca' da mi posalje na PM. Beta je skinuta ali kljuc nigde ne uspevam da nadjem


Na gornjem liku pishe kada i u koliko sati tje se deliti kljuchevi. Konkretno, sutra u 15h. Malo cheshtji refresh kada vidite da su pushteni kljuchevi, na dnu strane ima da se popuni kontakt forma i to je to. Mislim da dele 50 klucheva, ako je kao shto je danas bilo. Nikakva drama ;)
 
Dzaba vam pozivanje prijatelja kad ne shljaka.

Edit: Josh malo da smorim sa performansama:



Lik ima C2D, 2Gb rama... uglavnom slichno kao kod mene. Samo da nateram sebe da se install Win7. :trust:

Ja imam win 7 ali igra ne radi nikako,tako da te prica da bolje radi na win7 pod dx10 bas ne piju vodu..
 
Ja igram igru u 1400/900 prozoru, sve na max, noAA, iskljucen Bloom preko INIja, radi ko zmaj. [edit - inace imam Win7, ukljucio sam "fullproc" string, neznam jel dx9 ili 10]

Also, resio sam se najzad Kalasha, ova nova assault puska razbija. 14000 poena potrebno za red dot, cista prevara. A svi jaci gadgeti traze 100 miliona :D :D :D To je namerno stavljeno da niko nemoze da dostigne.
 
Poslednja izmena:
Snajper je preteran,odnosno ova mapa.Samo ih skidam iz gnezda sa onog brda.:D Ponasanje oruzija je odlicno uradjeno,treba malo vezbe.
 
Nazad
Vrh Dno