Šta je novo?

Battlefield 4

BTW jedine dobre stvari u vezi sa BF4 su ukidanje random bullet deviation u supressionu, i defuse mode... ovo ostalo je užas... to je moj prvi utisak...
 
Poslednja izmena:
brate, nema 800x600
naravno da bih igrao na 800x600, zbog 120hz, kao u bf3, ali nisu stavili tu rezoluciju... a ako namestiš u cfg fajlu na 800x600, onda mi radi na default 85 hz i opet ne valja
 
oružja nemaju gotovo nikakav recoil...

Ovo je apsolutno netacno, mislim da je cak veci recoil. Izaci ce neko poredjenje verovatno, ja bi testirao ali sam morao da obrisem BF3 zbog prostora..
I kojih 120 fps. opet pretvarate BF u CS..
 
šta kojih 120 fps? BF3 sam igrao na 120 hz i razlika je nebo i zemlja... i ne, nije veći recoil, makar za nekoliko AR koje sam probao... istina je da nisam merodavan, jer sam igrao pola sata, ali igra deluje užasno lako... 2kd i 19 acc na nepoznatoj mapi, u novoj igri... da, očito je prilično lagano :(
 
koldfejs brate... njesra je igra, priznaj? (ja sam Fi011) :D
pa i u bf3 je netcode bio loš, a ako je ovde gori, pitam se da li sam bacio 40e... ali zato imamo defuse mode :)
 
While DICE has promised they’re working on a patch to fix the crashes, we’ve heard nothing regarding the netcode, which governs all of Battlefield 4 multiplayer.

DICE has previously said that “you can never have perfect netcode“. Maybe not, but at least we expect it to be somewhat playable.

We stand by our initial report: the game is unplayable and not worth $60. It hurts us to say this, but DICE has shipped what is quite possibly the worst release in Battlefield’s history.
 
e a kome si prodao svoj acc? da nije neki rus? pojavio se neki rus, dodao me kao frenda, i ima 8 kd i igra kanale... jel to tvoj acc?
P. S. kad se setim da si prodao onakav acc da bi čekao i kupio bf4
i mesecima nisi igao... nisi normalan -.-
btw, likovi koji su za nedelju dana stigli do 100 lvl... igra je smešna... ako za nedelju dana stigneš do 100 lvl, šta reći više
 
Poslednja izmena:
Ovo je apsolutno netacno, mislim da je cak veci recoil. Izaci ce neko poredjenje verovatno, ja bi testirao ali sam morao da obrisem BF3 zbog prostora..
I kojih 120 fps. opet pretvarate BF u CS..

Ne izmisljaj.U beti je bila katastrofa sa recoil-om.Prvi video na koji sam naleteo,video sam ih barem 10 sa istim(nepostojecim) trzajem.

http://www.youtube.com/watch?v=lxxKgXWf0q0

Molim te,reci iskreno,da li ovde ima trzaja sa teskim automatom?
 
e a kome si prodao svoj acc? da nije neki rus? pojavio se neki rus, dodao me kao frenda, i ima 8 kd i igra kanale... jel to tvoj acc?
P. S. kad se setim da si prodao onakav acc da bi čekao i kupio bf4
i mesecima nisi igao... nisi normalan -.-
btw, likovi koji su za nedelju dana stigli do 100 lvl... igra je smešna... ako za nedelju dana stigneš do 100 lvl, šta reći više

Nisam rusu prodao, ali sto bi tip kome sam prodao igrao samo mape koje sam ja igrao? lol
 
uh, ako me neko nervira to su support spammeri koji leže sa bipodom sa 4 acc i drže miša 45 minuta...
 
misliš samo MAPU koju si igrao? ebali te kanali... daj link ka profilu, zanima me kakav mu je kd sada )
 
Meni radi vrh sa 2500k i HD7950. Sve na low, 1028x768, 100 hz osvežavanje... Od 90 to 150 fpsa. Kako i treba da bude
Ultra je za sisice :)

daj reci mi da se zajebavas da sa takvom konfom igras u toj rezoluciji i na low...
prvo ne shvatam sta ti treba veci fps od 60, a drugo ne verujem da u 2013toj godini igras na low i toj sitnoj rezoluciji, ja to ne bi mogao, pa da me ****s, a imam dosta slabiju masinu od tebe...
 

Prvo nema potrebe za ovakvim tvrdnjama, drugo, i ja kad sam gledao klipove pre nego sto je izasla igra bio sam ubedjen da ce se ovaj deo zaobici, izgledalo mi je bukvalno gore od COD-a sto se tice recoila. Veze s vezom nema ono sto ja igram i klipovi koje gledam, i sa onom AK12 i sa SCAR-om sve osim pojedinacnog pucanja mi ode tamo gde ne zelim, pogledaj onaj klip sto sam kacio, skoro stalno mi izlazi po jedan ili dva metka jer drugacije nema sanse ikog da pogodim. Probao sam te dve puske i onu default za inzenjera, tvrdim sa 90% da je isto ili vece trzanje nego u BF3. Do nekog poredjenja nema potrebe da lupas da izmisljam.
 
O beti sam vec pisao da recoil skoro da ne postoji.10 sekundi mi je trebalo da nadjem klip koji sam postovao,gledao sam i gore.Inace klip je postovan pre 3 dana.Odgovori mi,da li na pomenutom klipu sa M249 SAW postoji recoil?Nisam hteo da vredjam ali ocigledno je ocigledno.Takodje,ocigledno je da veoma branis investiciju.
 
Poslednja izmena:
Cekaj, jesi ti igrao betu uopste? Za ovu pusku sa klipa ne mogu da sudim jer je nemam, da, na klipu izgleda kao da ne postoji recoil. Jesi ti procitao uopste sta sam napisao?

edit: evo snimio sam s'car-om rafal..

 
Poslednja izmena:
A da bacis pogled malo na YT? (od 39-e sekunde), ni ja nisam dugo pratio kakvo je stanje sa pravim puskama.. A sad malo manje neproverenog hejta i bas ce biti super ova tema..

 
Poslednja izmena:
Ja tebe pitam isto pitanje.. sta ti sad nije jasno? Hoces gif da napravim? I ne blamiraj se vise s tim 'opravdavanjem kupovine'..
 
Poslednja izmena:
u bf4 su bolji pokreti, brzi gameplay,
brate, na čemu si ti?
a ti vlasterx, šta lupaš? po čemu je to bf4 bolji od bf3? daj neke argumente umesto što prosipaš jeftine mudrosti...
igra je sporija, gameplay je totalno sluggish, oružja nemaju gotovo nikakav recoil... igrao sam pola sata, dok mi nije pukla ploča, za pola sata sam imao skoro 19 acc... dakle sa malo vežbe 24+ acc bez problema... revive mehaniku su uništili, više neće biti one mešalice za meso kao u metrou 32, sa ludačkim oživljavanjima, i preživljavanjima, nema više onog adrenalina...
i sad si se ti našao pametan da kažeš da je po svemu bolja igra... lol

Ovo moze da bude samo + za BF4.
 
Ja tebe pitam isto pitanje.. sta ti sad nije jasno? Hoces gif da napravim? I ne blamiraj se vise s tim 'opravdavanjem kupovine'..

Ja se ne blamiram,ti potenciras stalno BF1942,RO2,BC2,CS.Ti valjda znas zasto.Kapiram da si dao kintu i da je branis do bezumlja.Vidim bezumlje i u zadnjem klipu,tebi valjda objasnjava nesto.Igraj igru i nemoj da ti pada tesko kad te neko pita"Koju gangliju si dao pare za novi DLC za BF3?"Ne vidim razlog za konstantno branjenje politike EA.
 
lol. Stvarno bi bilo mnogo sve lakse ovde da se zna godiste ljudi, ovako pojma nemam dal pricam sa osnovcem ili sta. Ja ti pokazem klip gde lik od 65 kila ne pusta prst sa obaraca i puska se skoro pa i ne pomera.. Ili osnovac ili zesci nivo bezobrazluka da ni kad mu dokazes on nece da prizna da je pogresio. Jako losa osobina..
 
Da,u drugom delu klipa(FPS)je pogodio 10 meta sa 100 metaka.To sigurno nisi video.Ti meni hoces da objasnis da se lakse gadja sa teskim automatom nego sa automatom.Je l' tako?Znaci da ne crtam,lakse se pogadja sa sarcem nego sa kalasnjikovim(ma koliko napredni bili)?Reci mi,jesi li u pravu?Inace,imam 38 godina.
 
Poslednja izmena:
Brate ovo ono mislim, ko je pustio ova dva derista, Biosoka i ovog drugog, da pazare racunar :(.
 
Nazad
Vrh Dno