Šta je novo?

Battlefield 1

On generalno jeste dovoljan, ali svakako ces da imas daleko vise fps-a ako imas i7...
 
Jadi mu ga znali ja se sad klao 2 sata na Amien, i FPS je sarao od 90 do 125. Trenutni sistem je 4670K na 4,4Ghz i Poseidon 980Ti na fabrickim podesavanjima. Windows je 8.1. Nisu cak ni poslednji driveri vec samo oni dovoljni za igru 373. nesto. Upalio sam i grafikone za sva cetitri jezgra u HWInfo kao i za upotrebu grafike, i CPU je skoro uvek na 90-100%, dok je grafa sarala od 80-100%.
 
Jadi mu ga znali ja se sad klao 2 sata na Amien, i FPS je sarao od 90 do 125. Trenutni sistem je 4670K na 4,4Ghz i Poseidon 980Ti na fabrickim podesavanjima. Windows je 8.1. Nisu cak ni poslednji driveri vec samo oni dovoljni za igru 373. nesto. Upalio sam i grafikone za sva cetitri jezgra u HWInfo kao i za upotrebu grafike, i CPU je skoro uvek na 90-100%, dok je grafa sarala od 80-100%.

Generalno igra vuce vise nego sto je potrebno, ali najavljeno je da se radi na tome.
 
Zanimljivo :D U svakom slucaju, igra leti ( bilo bi cudo da ne leti na 980Ti ) i ja prezadovoljan, e sad je li 100 ili 120FPS, nesto ne obracam paznju na brojac u tom trenutku dok god ne stuca :d
 
Zanimljivo :D U svakom slucaju, igra leti ( bilo bi cudo da ne leti na 980Ti ) i ja prezadovoljan, e sad je li 100 ili 120FPS, nesto ne obracam paznju na brojac u tom trenutku dok god ne stuca :d

Upravo to, mada ovde za razliku od nekih prethodnih BF naslova, dal je 60 ili 120 meni apsolutno isto. Razlog je jasno, reskin Battlefronta.
 
Zašto na redditu oko "narodnog statusa" samo za bf1 stoji BATTLEFIELD 1 <-- Absolutely NO chance ATM, forget about it!
Da li je ovde neka posebno dobra zaštita urađena ili u čemu je stvar? Vidim da su mnoge AAA igre slomljene a ovde se tako eksplicitno ograđuju da nema šanse za bf1 da ga urade.

Našao sam na facebooku da se prodaje bf1 za 1500 dinara. Da li je to prevara? Ukloniću link ako je bilo kakav problem ali postavljm čisto ako je neko imao iskustva jer isti oglas je i na kp i na fejsu.
Link do 1500 din za bf1 oglasa
 
Poslednja izmena:
Zašto na redditu oko "narodnog statusa" samo za bf1 stoji BATTLEFIELD 1 <-- Absolutely NO chance ATM, forget about it!
Da li je ovde neka posebno dobra zaštita urađena ili u čemu je stvar? Vidim da su mnoge AAA igre slomljene a ovde se tako eksplicitno ograđuju da nema šanse za bf1 da ga urade.

Našao sam na facebooku da se prodaje bf1 za 1500 dinara. Da li je to prevara? Ukloniću link ako je bilo kakav problem ali postavljm čisto ako je neko imao iskustva jer isti oglas je i na kp i na fejsu.
Link do 1500 din za bf1 oglasa

Ozbiljna stranica, ako se tako moze reci, znam da su neki ljudi(cak mislim i sa ovog foruma)tu uzimali, ali 1500 dinara?! Ili je greska ili su u pitanju neki kradeni kljucevi.
 
^ to ti je ona varijanta preko steam family share-a valjda. u prevodu, igra ti se rentira na neki vremenski period ako se dobro secam.
 
Ozbiljna stranica, ako se tako moze reci, znam da su neki ljudi(cak mislim i sa ovog foruma)tu uzimali, ali 1500 dinara?! Ili je greska ili su u pitanju neki kradeni kljucevi.

to je sve redovno nije laz ali mozes samo single player da igras...uzimao sam kod tog coveka na taj nacin doom 4 itd...
 
Da tako je kao što borat kaže, malo pre sam uspeo da stupim u kontakt. To je varijanta da igraš offline da obrneš kampanju za 1500 din.
 
Jedini problem za sad imam na mapi Amiens sa onim bagom sto na sredini mape kao da bljesti neko sunce i to je to. Ostale mape su stvarno full.

Nego citam danas na nekom sajtu malo da odem u off al generalno se tice Origina. Banovali su svim vlasnicima Origin Naloge iz neke Mijanmar zemlje ( valjda je takav naziv ) jer su Ameri uveli sankcije toj zemlji. Sad se ja pitam generalno posto smo tako nesto vec jednom doziveli da i nama jednom prcn* tako nesto i cao zdravo nema logovanja :D Da se ja na vreme odreknem Srbije po tom pitanju :D
 
Poslednja izmena:
Zašto na redditu oko "narodnog statusa" samo za bf1 stoji BATTLEFIELD 1 <-- Absolutely NO chance ATM, forget about it!
Da li je ovde neka posebno dobra zaštita urađena ili u čemu je stvar? Vidim da su mnoge AAA igre slomljene a ovde se tako eksplicitno ograđuju da nema šanse za bf1 da ga urade.

atm (at the moment) ...bice sigurno, samo je pitanje vremena :D
 
auuu pa ovo je druga igrica na 165hz... boze kako je zarazno huehuehue
 
Koji monitor? :)
 
Mada je možda ipak bolje da ga vratiš na 144hz, prilikom oc-a na 165hz dolazi do minimalnog ghosting-a. Ipak je to prenategnuto za taj panel.

Zato ga nisu fabrički ni izbacili na toj vrednosti, već mu ostavili opciju za oc.

I da slažem se, posle 144/165 nema vraćanja na staro :)
 
ma cist cheat, nisam primetio pravo da ti kazem drzim na 165hz iako ne ide fps na toliko ipak nije dovoljna 1080 ;(
 
Mada je možda ipak bolje da ga vratiš na 144hz, prilikom oc-a na 165hz dolazi do minimalnog ghosting-a. Ipak je to prenategnuto za taj panel.

Zato ga nisu fabrički ni izbacili na toj vrednosti, već mu ostavili opciju za oc.

I da slažem se, posle 144/165 nema vraćanja na staro :)

U competetive aspektu slazem se, ovako relativno i diskutabilno. Imam 144hz displej ali ga koristim tj koristio samo za CSGO i malo OW. Probao sam i BF1, naravno razlika je tu nema sta, ali mi je bolje na 32" tv-u sa otkljucanim fps-om gde u igrama kao sto su csgo,ow pa sada i bf1 nema stutteringa cak i bez vsynca.
 
Ne vidim ni jednu jedinu prednost 32" TV-a u odnosu na 27" 144/165Hz gsync monitor za gaming potrebe.

Inače ja planiram u skorijoj budućnosti neki 4k 55/60" HDR TV koji bi između ostalog ponekad poslužio i za slow paced gamepad friendly naslove.
 
Poslednja izmena:
Mnogo jeftiniji.

Izmedju ostalog. Mada ja sam platio ovaj Samsung 32k. Kapiram ja sve to, monitor je monitor samo moze se i nazad :) A i tih 5" nisu malo u dijagonali, bar je meni prijatnije sta znam. Necu da ulazim u dublju raspravu, slazem se sa tobom samo sam izneo cinjenicu da se moze i bez toga, pa i nazad :D
 
Kakva igretina, kakva grafika ja se jos divim strasno :D
 
Naravno, volan je u sustini veliki joypad :p
 
Najavljena ruska armija za DLC.
 
Nazad
Vrh Dno