Šta je novo?

Banka Intesa

Meni nije radilo za domaći nalog na Netflix.
Ne radi za Yettel plaćanje računa karticom na jedan klik.

I ne sećam se šta sam treće imao. Ako sačuvam karticu, nema šanse da ponovi plaćanje.

Svuda prodje prvo plaćanje i kada je potrebno da se obnovi pretplata, kaže nije dobra kartica. A ako ukucam tu karticu opet, ručno, plaćanje prodje.
 
meni radi netflix nigerija, nis aplikacija za gorivo i imao sam jos neke pretplate ali sad ne mogu da se setim sta bese...
 
i ja koristim za youtube i netflix, za sad fercera.
Za turski Youtube Visa virtuelna, 2 ili 3 puta obnavljam tj dodajem novu (na 6 meseci).
Od prošlog meseca Master virtuelna za Youtube i Netflix Nigerija.
 
Nije da sam probao jednom i nije da sam probao jedan servis, ali ajde, pokušaću opet :)
 
Где се у апликацији виде резервисана средства, не мислим на укупан износ, него по трансакцијама? Кад кликнем на резервисана средства не показује ставке. Раније сам мога да видим, сада се втрим у апликацији и не могу да пронађем.
 
Odmah na osnovnom ekranu za racun, skroluj nadole, pise "nedospele obaveze" za svaki racun koji jos nije prosao obradu. Po kupovinama pojedinacno.
 
Пази кад нисам уопште обратио пажњу. А испред носа ми је.
Раније је било да кад кликнем на недоспеле обавезе излистати само то.
 
Може.
 
Ma u slucaju za ne daj Boze, da znam da imam tu opciju. Ako vratim iznos kad legne plata, mislim da nema nikakvih problema.
 
Ma nije nista strasno,mislim 3%.
 
Ako me sjećanje dobro služi, ako izmiriš dug do obračunakog perioda (a to je bilo do 10og narednog mjeseca) onda nema nikakve kamate…
 
Ako me sjećanje dobro služi, ako izmiriš dug do obračunakog perioda (a to je bilo do 10og narednog mjeseca) onda nema nikakve kamate…
Podizanje gotovine sa kreditne kartice ima naknadu od 3% na ukupan iznos ili minimalno 150 dinara, plus kamata ako se ne izmiri dug do 10-tog u narednom mesecu proporcionalno broju dana kašnjenja.
 
Ako me sjećanje dobro služi, ako izmiriš dug do obračunakog perioda (a to je bilo do 10og narednog mjeseca) onda nema nikakve kamate…
To se odnosi na potrošnju, a ne na podizanje keša na bankomatu. Podizanjem na bankomatu imaš jednokratnu proviziju, a eventualna kamata zavisi od toga da li izmiriš do 10og narednog meseca
 
I stand corrected. Ukinuli mi MC prije 2 godine, pa ne znam šta su mijenjali…
 
Nisu nista menjali,imas tu jednokratnu naknadu za podizanje i sve ostalo je 0 bodova ako izmiris do 10. narednog meseca. Sta se desava posle toga,ne znam. Nisam nikad to testirao😉
 
Ovo opet trela app imam ISE🤬

Sad radi ali im je app nestabilna
 
Poslednja izmena:
Cena avio karte na wizzair sajtu 39.360 rsd. Platim visa karticom inteze, dobijem poruku za 39.360 rsd. Danas vidim konacno skinuli 40.427. Kojom logikom ja ne znam.
 
Pogledaj račun koji ti je izdao WizzAir, na koju valutu glasi, i koji je iznos. Ako je u rsd, mora da se poklopi u paru.
 
Glasi na rsd i na manjj iznos, 39.360.
 
Pisano milion puta, to sto je cena u dinarima ne znaci da ce toliko da skinu jer je to samo informativno.
To je strani procesor i ako je registrovan u Madjarskoj, orginalna valuta je forinta koja se konvertuje u evre po srednjem kursu Vise pa ti onda banka kovertuje u dinare po njenom kursu. Pitaj wizz u u kojoj zemlji im je registrovan procesor za kupovinu karata i onda ce biti sve jasnije.

Popio si verovatno duplu konverziju staro pravilo o kojem je pisano ovde nasiroko za placanja u inostranstvu gde valuta nije evro se iskljucivo placa karticom koja je vezana za devizni racun.
 
Glasi na rsd i na manjj iznos, 39.360.
Potrošnja je obavljena u inostranstvu, bez obzira na naplatu u domaćoj valuti. Za banku to znači autokonverzija u evre po njenom kursu, a kartičarska kuća to u približnom iznosu prenosi iz evra u odredišnu valutu.
 
Ne mogu da verifikujem karticu na apple pay. Kad hoću da je verifikujem zove njihov call centar. Čini mi se da mi je sa prošlom samo od sebe verifikovalo posle nekog vremena. Nisam sigurna šta treba da radim.
 
Nazad
Vrh Dno