Šta je novo?

Atomic Heart

Ko kaze da smo sve pokupili. Sotku sam nabudzio dokraja, onda onaj mac ili ti macetu ili sta je vec sam isto budzio i pistolj drugo nisam nista budzio ni pravio. Imao sam onaj veliki buzdovan sa dve ostrice na vrhu ali nisam ga koristio ni budzio pa tako da je bio sakat samo sa jednom ostricom.

Iskreno da ti kazem nisam se ni trudio da sve skupim. Pokusavam od te bolesti da se odviknem da zavirim u svaku kutiju i svaki cosak, dok nekome za neku igru treba tipa 10 sati meni treba 20 jer idem u svako cose.
 
A i kad se otarasiš oružja igra ti vrati sve resurse koje si potrošio na craftovanje/upgrade. Kad sam napravio drugu sekiru, koju sam inače koristio do kraja igre (pashtet), prvu sam rastavio i dobio sve natrag.
Takođe uvek možeš da resetuješ skillove i eksperimentišeš, igra ti vraća sve poene (recimo u borbama sa gomilom protivnika, upgradovani mass telekinesis je čudo, podigneš ih 2-3 puta i zvekneš o zemlju i pobiješ sve a da i ne ugledaš protivnike).
Od velikih oružja sam jedino kraftovao Fat Boy i to čudo kad je nadograđeno je zakon za bossove i te crvene čupavce (ali nikako ne unapređivati u homing projectile smeru, nego u klasičnom).
 
Izlazi na leto. Samo teaser.

 
 
Ja sam batalio igru (nakon 15h igranja) , ali cu odigrati rado DLC
 
Nazad
Vrh Dno