Šta je novo?

Asus vw192s nestala nativna rezolucija

Ako sam dobro skapirao, trebam kabal od monitora da otkacim pa zakacim. Ako je samo to, onda ne radi.
 
Da probas da bocnes monitor na drugi izlaz (ako ima) i da li si probao da promeniš kabl?
 
Nemam drugi kabal. Sad sam probao na drugi ulaz/izlaz sta li je vec i nema promena sto se rezolucije tice(ne nudi 1440x900) i sad mi opet pise Generic Non PnP Monitor.
 
Probao sam sad da instaliram starije drajvere iz novembra 331.82 i nista se ne menja. Rezoluciju sam spustio na 1280x1024 i sve mi je pomalo razvuceno ali su barem slova ostrija.
 
Ma jok, probao sam sve ovo sto ste predlagali i nema sanse. Sad sam ostavio 1280x960 i ta mi je najprijatnija za oko a nemam vise ideja sta da probam. Inace nema sanse da mi ponudi 1440x900.
 
Heheheh verovatno da je zasluzio al' stvarno nemam vremena, jedva da stizem i da ga koristim a ne da ga reinstaliram i posle sve sto ide uz to. Mozda ce se popraviti sam kao sto se i pokvario. :)
 
Dali si uspio nesto da napravis??
Jer najvjerovatnije da ti je EDID neispravan, pa probaj sa ovim programom Custom resolution utility, otvori program stisni Add zatim izaberi automatic LCD standard, ukucaj svoju rezoluciju i refresh rate stisni ok restartuj i trebalo bi da bude ok.
 
Nisam uspeo do trenutka kada sam video ovaj tvoj post. Uspeo sam sad sa ovim programcicem. Hvala puno, napokon sam progledao... :)
 
Vrh Dno