Šta je novo?

Assetto Corsa , by Kunos Simulazioni

Na stranu pohvale za lepu vpžnju i grafiku... ali...
Po sred jake kiše na nebu balon jbt!?

To sto uopste postoji kisa je magija, nije je bilo 'fabricki' u igri, to su modovi i ne mozes da ocekujes od tog lika sto je uradio kisu za sve staze, da nekako i izbaci sve objekte sa svih staza koji nisu realisticni po kisi..
 
Razmazeno , sve bi' ja to u vojsku!
Da vucaraju haubicu preko brda po najvecem blatu. 😆
Isto ko onaj sto kuka za elden ring sto nece imati podrsku za ultrawide rezoluciju i 60+ fps...
 
Razmazen sto za 80 dolara trazi stvari koje bi trebalo da se podrazumevaju u 2022. godini :)

Btw nisam ja taj sto trazi ultra wide, samo postaje smesno koliko cene svoje igre a koliko nece da se potrude oko njih ni mrvicu vise od onog sto se apsolutno mora.
 
Razmazeno , sve bi' ja to u vojsku!
Da vucaraju haubicu preko brda po najvecem blatu. 😆
Isto ko onaj sto kuka za elden ring sto nece imati podrsku za ultrawide rezoluciju i 60+ fps...
E hvala... ali ne bih ponovo.
Bio ja tamo davne 1995-96 kada je pala Krajina... pa ponovo posle 1999... Možda da ti probaš malo momak a... U mojim godinama svakako ne ide da se toliko cimam uzbrdo i nizbrdo.
Usput - kritika je bila konstruktivna što se tiče balona.
 
Aa ocu i ja, a nisam upucen za te modove za AC, ako moze neko nek baci neki dobar tutorijal
Mislim da je ovo super video:



A onda dalje za staze, automobile itd najbolji je RaceDepartment, mada nema svih staza tu, za ovu Shutoko revival project mislim da je dobro uputstvo ovde:

 
Top staze imate ovde, uglavnom su direktno ubacene iz ACC, neke su od nule, najbolja Le Mans verzija (konverzija iz Forze 7), probao sam skoro sve i sve su vrhunske..


Sad sam malo vozio ako neko hoce da proba kombo, Toyota GT86 na Suzuki (sa ovog linka), Street gume, default setup, vreme: 2.45.339 za sad, moze dosta bolje al nek bude za pocetak.
 
Probao 02.42.192, Street gume, default setup
Challenge accepted :), 2:40.647, optimum je stanje staze btw, pretpostavljam da je i tebi.
Koliko sam zardjao sa snimanjem i custom kamerama, skroz sam sve zaboravio..

Mnogo je dobar GT86, postao mi mozda omiljeni auto..

 
Jeste odradili LUT? Po meni je to pod obavezno, dobijaju se najoptimalnije sile za volan.
Imate ovde uputstvo
 
Ima li neko dobre postavke za T300RS za AC i ACC ? Da izbjegnem clipping i to a da izvucem max.
 
Vredi li uzeti Assetto Corsu umesto NFS Heata
 
Ne moze da se porede te dve igre, AC je simulacija gde ti je za pravo uzivanje potreban neki fin volan, dok NFS Heat je cista arkada. Sve zavisi sta te vise zanima
 
Konacno dosao do odogovarajuce opreme za corsu, po meni najbolja igra svih vremena, a svasta sam igrao... Nego nisam dosao ovde da pokrecem diskusiju, ima li zainteresovanih za organizovan cruise party? Mogu da iznajmim server ako je potrebno, mada mislim da je to lako naci, i idemo tipa Lake Louise ili tako nesto
 
Konacno dosao do odogovarajuce opreme za corsu, po meni najbolja igra svih vremena, a svasta sam igrao... Nego nisam dosao ovde da pokrecem diskusiju, ima li zainteresovanih za organizovan cruise party? Mogu da iznajmim server ako je potrebno, mada mislim da je to lako naci, i idemo tipa Lake Louise ili tako nesto
E ja bih možda nekad, keep me in the loop. Imam Quest 2 VR + t300rs i šteta bi bilo da se ne odradi neki cruise na većoj stazi.
Konacno dosao do odogovarajuce opreme za corsu, po meni najbolja igra svih vremena, a svasta sam igrao... Nego nisam dosao ovde da pokrecem diskusiju, ima li zainteresovanih za organizovan cruise party? Mogu da iznajmim server ako je potrebno, mada mislim da je to lako naci, i idemo tipa Lake Louise ili tako nesto
E ja bih možda nekad, keep me in the loop. Imam Quest 2 VR + t300rs i šteta bi bilo da se ne odradi neki cruise na većoj stazi.
 
Jel neko ganjao njegovo vreme? Ja za 6:10 na G29, ne mogu da nabijem 340kmh u zivotu, manuelni menjac, traction controll na 50, ff iskljucen
 
Da li neko driftuje u AC-u? Meni je to omiljena zabava. Ako ima zainteresovanih da probamo neki tandem... Evo jedna moja vožnjica

 
Jesu to novi efekti dima u CSP-u? Koliko dobro sad izgleda :) Nisam nikad bio zainterosavan za drift toliko, da imam mozda neki bas profi volan sa direct drive-om onda bih se verovatno primio..
 
Jesu to novi efekti dima u CSP-u? Koliko dobro sad izgleda :) Nisam nikad bio zainterosavan za drift toliko, da imam mozda neki bas profi volan sa direct drive-om onda bih se verovatno primio..
Da, u CSP-u može da se podešava količina/gustina dima. Nije neophodan DD volan za drift, do skoro sam koristio thrustmaster T500rs...
 
Uhh, probao sam VR u AC-u. Dobar je osećaj, msm da ću preći na oculus pogotovo što i nije tako skup
 
Da li neko driftuje u AC-u? Meni je to omiljena zabava. Ako ima zainteresovanih da probamo neki tandem... Evo jedna moja vožnjica


Ja jedino zato i imam gaming laptop+quest 2. Doduse imam samo t300rs i uspevam par sati mesecno da igram, ali sam zainteresovan. Mislio sam da skoro niko to u Srbiji ne igra. Od svih vozaca na SDCu niko nije bio zainteresovan da proba i simulaciju.
 
Nazad
Vrh Dno