Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Aha, ti misliš na ovaj drugi autoplay, kad se sam učitava video koji je trenutno u fokusu. Ne znam za to.
Ima jos jedna cudna stvar. Kad sam skinuo najnoviji YT Vanced menager, instalirao ga, usao u njega, ponudilo mi je samo da skinem i instaliram YT Vanced, ne i Micro G.
Ovo je definitivno čudno, jesi skidao sa vancedapp.com ili iz nekog drugog izvora?
 
Da, da, na taj autoplay mislim.. Znaci to se ne moze ugasiti u ovim novim Vancedom.. Mozda probam neku stariju verziju..
Skinuo sam menager sa ove zvanicne stranice..
 

Prilozi

  • Screenshot_20210929-211856_Opera.png
    Screenshot_20210929-211856_Opera.png
    347.8 KB · Pregleda: 102
  • Screenshot_20210929-211845_Opera.png
    Screenshot_20210929-211845_Opera.png
    219.8 KB · Pregleda: 18
Nije mi ponudio Micro samo YTV.. Ali mi cudno kako sam ulogovan ako se nisam uopste logovao, samo sam instalirao YTV i usao u njega, pogledam u gornjem desnom uglu, stoji ikina od slike acaunta.. Bitno da radi kao da sam se logovao preko MicroG, samo me nervira ovaj autoplay i reklame na Home zidu.
A reci mi jos ovo, da li pokrece sam od sebe video klip kad udjes u YT na Home zidu?
 

Prilozi

  • Screenshot_20210929-214207_Vanced_Manager.png
    Screenshot_20210929-214207_Vanced_Manager.png
    245.8 KB · Pregleda: 60
Mozda pomogne jos nekom ako ga nervira Autoplay na Home zidu, kad se udje u novu verziju YT Vanceda. Uspeo sam da nadjem resenje jer ima jos ljudi kojima je ovo smetalo.. Ispratite samo korake sa SS.
 

Prilozi

  • IMG_20210930_000832.jpg
    IMG_20210930_000832.jpg
    55.4 KB · Pregleda: 108
Takođe sam ranije instalirao tu neku verziju YV koja ide bez MicroG, i brzo sam odustao od nje. pojavljivale su se isto neke reklame na Home, djelovala je nekako usporeno u odnosu na ono kako sam navikao da radi. Vratio verziju koja ide sa MicroG i od tad sve OK
 
Nadam se da su popravili cc cast sa novom verzijom microg-a
 
To je zvanična poslednja verzija vanced managera, micro g ima ali iz nekog razloga kod njega ga ne nudi. Nego bolje da se sve ovo prebaci u ovu temu.
 
Izbrisao iz telefona Vanced menager i YT Vanced,restartovao telefon, ponovo skinuo sve to sa zvanicne stranice,ovog puta mi je ponudio menager instal Micro G. Moguce da se nesto pobrkalo prvi put. Vidim da nema reklamnih videa na Home zidu. Autoplay je prisutan ali sam ga ugasio pomocu koraka iz predhodnog mog posta. Kod mene je verzija za rootovan telefon, ne znam da li se razlikuje za non root, i koju vi imate.
 
Jel vam radi trenutno AdGuard VPN ?
 
Meni trokira ceo dan, izlazi mi "...has no Internet access", ali ne dns.adguard nego de.adhole.org

Dajte neku alternativu? ;)
 
Ne radi mi ni jedan
 
Do povratka adhole-a, probajte:

dot.nl.ahadns.net

dot.ny.ahadns.net

Citat: "I just checked and see that Adhole (and Ahadns) use the full OISD block list which is huge and blocks virtually everything"
 
Nisam ni pokusavao, ja telefon uvek drzim na engleskom. Šta tačno ti treba oko jezika? Što se implementacije Vibera tiče, pošalješ zahtev developeru da ga doda, pa ako stigne dovoljno zahteva oni će ubaciti.
 
Već par dana mi ovako izbacuje da je offline i to uglavnom pre podne…
 

Prilozi

  • 24672902-36C1-4ACE-9B46-7AA2AB1814FA.png
    24672902-36C1-4ACE-9B46-7AA2AB1814FA.png
    158.5 KB · Pregleda: 77
Pozdrav drustvo, jel postoji neka aplikacija koja bi automatski ukljucivala, iskljucivala drugu sim kartu na telefonu u nekom vremenskom periodu? Imam moto g100, i da nenosam stalno sa sobom dva telefona,stavio sam i firminu karticu, ali naravno necu da me smaraju posle radnog vremena...
 
Probaj Tasker, nisam ga baš dugo koristio, pretpostavljam da može tako nešto da se podesi...
 
Imam android 11, miui 12.5.1 global, Poco X3 nfc treba mi aplikacija ili slicno koja bi pozive sa odredjenog broja propustala da zvoni u odredjenom intervalu, a van intervala da bude blokiran? Probao sam tasker ali nisam uspeo da namestim da li ne moze ili ja ne umem da ga konfigurisem.
 
Da li ima neka wallpaper app koja bi pratila dnevnu i noćnu temu telefona? Valjda sam uspeo da objasnim 😁
 
Да ли се некако може играти игрица са другим налогом?
"Треба" да инсталирам игицу за клинца на мом телефону али да само она буде везана за други налог због наставка.

Како инсталирати Brown stars на комп, Memu неће да се инсталира, дође до 99%?
 
Poslednja izmena:
Probaj bluestacks, gameloop ili Ldplayer emulatore ako memu zeza.
 
znate li aplikaciju za nalazenje sa prijateljima koji nisu iz grada ili zemlje, da on tebe i ti njega imas na mapi?
 
Nazad
Vrh Dno