Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Dugo vremena nisam koristio MX Player kad ono upropastili ga, interfejs pretrpan i konfuzan, prevod ne može da nađe, a x265 video secka sa uključenim hardverskim dekodiranjem.
Pomislio da je nešto do konkretnog snimka, ista stvar i sa drugim, a BS Player i VLC ih puštaju normalno.
 
Jel može na Androidu 8 da se podesi posebna melodija za sms i za ostala obavštenja. Koristim Textru i kao može, ali ne radi, ili ima neka druga SMS aplikacija kod koje može?
 
To sa sekund-dve je kod Huawei sasvim ok, pa nema veze :)
 
Kažem za nas sa jeftinijim ulaznicama ;)
 
I ja ga koristim, ali imam neki lag kod odgovaranja na poziv, ne cujem sagovornika odmah nego bukvalno moram da sacekam sekund-dva, sto bas iritira.
Uuu, jbt. Ja dve godine mislim da mi je taj lag zbog galaxy watcha, pa druže ovo je super. Lag iritira, mnogo. Imam oneplus 7 pro.
 
Uuu, jbt. Ja dve godine mislim da mi je taj lag zbog galaxy watcha, pa druže ovo je super. Lag iritira, mnogo. Imam oneplus 7 pro.
Sad kad si pomenuo, sasvim je moguce da je do sata problem, imam osecaj da je i meni krenuo lag otkako sam uzeo sat, doduse ja imam MagicWatch2, a nikako da testiram bez sata iako je to 5min posla :)
 
Sad sam proverio. Ipak je do sata, nemam lag kad sat nije povezan. Vratio True Phone.
 
Има ли нека апликација као антивирус, поуздана, по могућности без плаћања, макар и трајал?
 
Igra li neko šah online i koju aplikaciju da skinem?
Igram neki protiv virtuelnog protivnika pa mi nije bas interesantno, ne mozes ga preveslati zna sve cake :D
 
Help...

Ako na Viber posaljem poruku i bude samo jedna ✔, a zatim izbrisem poruku sa onom opcijom Delete for Everyone, da li ce osoba imati notifikaciju o nečemu izbrisanom ili neće ništa. Pošto jedna ✔ znači valjda da poruka nije došla do nje isprva.
 
Једна квачица значи да је порука стигла на одредиште, а друга да је примаоц видео поруку.
 
Zar nije

✔ - Poslato
✔✔ - Primljeno
Ljubičaste ✔✔ - Pročitano

Dakle ako ja imam samo ✔ to znači da je poruka na Viber serveru, ali odatle nije isporučena do drugog... A ako ja izbrišem poruku pitanje je samo da li će Viber isporučiti notifikaciju da je stiglo nešto obrisano, što je glupo...
Ajde kapiram da će stajati da je obrisana poruka da budu ✔✔...
 
Могуће је и то, нисам ни приметио ту љубичасту боју. Танке су квачице, јбг.
 
Od juče sve suva teorija, niko da proveri u praksi :ROFLMAO:

Isključio sam se sa mreže, drugar mi je poslao tri poruke, sa jednom kvačicom, dakle otišle su od njega, ali nisu stigle do mene.

Zatim ih je obrisao i za mene i za njega.

Kada sam se povezao na mrežu, dobio sam obaveštenje da je obrisao tri poruke.

Naravoučenije: posle j... nema k... ;)
 
Jutros se odradio update nova launchera i skroz mi poremetila ikonice. Iako sam u podesavanja samog launchera postavio te koje hocu, ne desava se nista...

IMG_20210909_103043.jpg
 
Biće da nova verzija Nove ne igra lepo sa MIUI (ništa novo). Koji je MIUI u pitanju?
Probajte da obrišete cache na Novoj eventualno reinstall.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno