Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Netflix? [emoji23]
Torenti nisu zabranjeni u Nemačkoj, piraterija jeste.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel ima neko problema sa Twitter aplikacijom, nakon svakog update-a laguje sve više, a nekad bila pojam aplikacije. Pa smeće od Instagrama radi bolje od TW.
Ovo sad je horor.
Rekoh da vidim jel sam jedini sa tim problemom, ili je generalno problem.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kod mene radi normalno.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ne znam, ovo kod mene je baš užas, scroll laguje samo tako. Dešava se da trza, zabode, pa krene...
Probao clear cache/data, međutim ništa.
Ostale aplikacije normalno rade.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Znači definitivno nisam jedini, fora je što recimo feed trza, ali je podnošljivo, dok mi neki profili kad ih otvorim trzaju ozbiljno, maltene neupotrebljivo bude.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne znam, ali su opasno zeznuli.. A na mom fonu baš sve leti, jedino eto tw neobjašnjivo radi kao na 15fps

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pridruzujem se u vezi TW apk, primetno blago seckanje pri skrolovanju.. Verovatno su nesto zeznuli zadnjim updejtom.
 
Jedno pitanje za korisnike Fenix 2 aplikacije. Zašto ne mogu da vidim komentare ni na jednom tvitu kada ga otvorim? Kao da učitava komentare ali ništa se ne prikaže.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li je neko probao AOA aplikaciju. Ima dosta podešavanja. Na playstre ukucati " amoled".
a24446fb1da772b4d1bd5772312d8adc.jpg


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Ima ih vise...koja je "prava"?

Послато са SM-G770F уз помоћ Тапатока
 
Koja aplikacija za gledanje filmova,serija trenutno radi ?
 
Sve to ja odradim, ali ipak neće da zameni lockscreen...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Možda sam našao rešenje za tvoj problem.

Startuj Settings/Themes i nađi neku temu sa LWP. To je "Rhodium" na mom MIUI-u, ali mislim da će posao uraditi bilo koji LWP. Tako postavljeni LWP biće i na Lock i na Home Screen-u. Posle toga iz Nova Launcher-a postavi bilo koji LWP i imaćeš i njega na Lock i Home Screen-u. Bar tako je kod mene.
 
Rešio sam uz pomoć kolege s foruma. Treba postaviti bilo koji moji LW na home i lockscreen i posle može i bilo koji...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Jeste miui, tastatura me zeznula... [emoji38]

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Jel zna neko nesto o Typewise keyboard aplikaciji?
Dopada mi se, ali ne znam koliko je sigurna.
Na gBoard i Swift cesto gresim slova.
 
Šta koristite za blokiranje reklama u aplikacijama? Npr. čitam vesti u Sport klub aplikaciji i stalno mi na dnu ekrana iskaču reklame koje imaju X u gornjem desnom uglu. Kako da ih eliminišem?
 
Poslednja izmena:
Šta koristite za blokiranje reklama u aplikacijama? Npr. čitam vesti u Sport klub aplikaciji i stalno mi na dnu ekrana iskaču reklame koje imaju X u gornjem desnom uglu. Kako da ih eliminišem?
Ubaci dns.adguard.com u Private DNS opcije u podešavanjima telefona. To je najelegantnije rešenje.
 
Nazad
Vrh Dno