Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

"Pišem glasom", definitivno za potpis [emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
To što Google zna svu tvoju konverzaciju ne znači da i tvoja okolina treba/želi da zna sve.
Pozdrav
 
Moze preporuka za aplikaciju za sredjivanje slika, osim snapseed-a? [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Moze preporuka za aplikaciju za sredjivanje slika, osim snapseed-a? [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
Zašto ne Snapseed? Pitam, jer ako to je on komplikovan i tražiš samo nešto samo sa filterima, onda ti ni drugi slični programi neće poslužiti.
 
Vec imam snapseed, pa da probam nesto drugo. [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Iz koje dimenzije dolazis, mora da si jedan od drevnih vremenskih putnika? [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Kakvi su to zastareli metodi komunikacije? Pisati, kuckati po tastaturi !? Ko još danas to radi?

Davno već nisam sebi sekretarica. Sve što pišem (viber, sms, notes ...) pišem glasom. Treba samo podesiti telefon.
Evo ja npr, kad sam na poslu pa od buke ni ne čujem svoje misli a kamoli telefon da prepozna. Pa kad sam pored žene a dopisujem se sa švalerkom......... Msm, glupo je da je budim.....

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Full stop i comma, mora na engleskom da se kaze.

Izgleda da ne moze ovako, upravo sam probao, stvarno kako stavljas tačku i zarez na srpskom?
 
Poslednja izmena:
To što Google zna svu tvoju konverzaciju ne znači da i tvoja okolina treba/želi da zna sve.
Pozdrav

Ja sam tu dosta staromodan. Kada sam u društvu, izbegavam da se oko nečega sa nekim dopisujem. Nikada nisam mogao da razumem ovo: sedi četvoro-petoro za stolom i svi bulje u telefone i kuckaju nešto - dopisuju se ili internetišu. Što bi Ciki rekao "O tempora, o mores"!
 
Full stop i comma, mora na engleskom da se kaze.

Aplikaciju Write SMS by voice Pro možeš da naučiš da napiše tačku kada kažeš "tačka".

Ili, kada kažeš (na primer) "počni" da aplikacija napiše (na primer) "Dobar dan - kako si? Gledam te pre neki dan u gradu i jako mi se sviđaš."
 
Sad mi je sve jasno koliko imas godina i na koji nacin funkcionises, nije cudno sto filozofiras ovde o nekom "Pisem glasom".. [emoji6]
 
Full stop i comma, mora na engleskom da se kaze.

Izgleda da ne moze ovako, upravo sam probao, stvarno kako stavljas tačku i zarez na srpskom?

Ja kada nije SMS (radim recimo u Viberu) sam kucam tačke i zareze. Lakše je, valjda to, nego kucati ceo tekst.

To radim tako da izdiktiram jednu rečenicu i otkucam tačke i zareze. Zatim drugu rečenicu itd.
 
Ili, kada kažeš (na primer) "počni" da aplikacija napiše (na primer) "Dobar dan - kako si? Gledam te pre neki dan u gradu i jako mi se sviđaš."

Ово као да је написао онај ћелави лик инструктор завођења.
 
Wild guess 54? :)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ode tema u mjau mjau [emoji6][emoji1787]
 
Postoji li neka app koja bi mi nadomestila kilometar sat i predjenu kilometrazu autom.... znaci imam golfa starog koga vozim kad idem u selo, i nema nacina da popravim ono za kilometrazu osim da stavljam drugu tablu.... dok to ne odradim, treba mi app koja ce da mi meri predjene kilometre zbog potrosnje, od momenta ulaska u auto, da je npr ukljucim i kad stanem pauziram..... sta bi moglo da mi bude od koristi ako je neko razumeo sta hocu....

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Ulysse Speedometer.

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
Neka apk, za filmove da radi [emoji3]

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno