Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Mađarska je, po meni, vodeća evropska zemlja po pitanju mapa i navigacija uopšte.

A te opcije, tipa prikazivanja sudara i radova na putu, mislim da kod nas nisu aktivirane.
 
Poslednja izmena:
Pa valjda je kako ko prijavi i iz kog smera se prijavi. Trenutno su Takovska i Bulevar Nikole Tesle zatvorene po Maps.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Mađarska je, po meni, vodeća evropska zemlja po pitanju mapa i navigacija uopšte.

A te opcije, tipa prikazivanja sudara i radova na putu, mislim da kod nas nisu aktivirane.
Mađarska i pravi Igo navigaciju koliko sam ja video, kod nas nema još ni imena ulica (u mapama) koje su se menjale još pre 20 godina ili kada su već menjali komunistička imena ulica...
Gde još i radove na putu da očekujete :)

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Jedan veliki minus za google maps, u Bg me tri puta vodi navigacija kroz Balkansku ulicu koja je zatvorena zbog radova, vrteo sam se pola sata da dodjem do garaze na zelenom vencu, na kraju morao da se spustim do autobuske u garazu..
Ne verujem ja njoj nikad. Uvek me je zeznula. Ili kasni, pa prođemo locirano mesto, ili vodi u pm, ili niz stepenice. Poslednji put, pre neki dan nije grešila ali nije imala označeno mesto, samo je služila kao mapa.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene suprotno, u metar bila tacna sad na odmoru prvo kroz Srbiju, pa Bugarsku, pa Grcku, u povratku kroz Makedoniju, Albaniju, Crnu Goru iz CG do Zlatibora i evo malopre sa Zlatibora do Beograda, dodjoh pre cuku vremena, a u Grckoj i CG obilazio svasta narocito u CG od Ulcinja do Herceg Novog.
Bez i jedne jedine greske.
Mozda je do telefona ili je los sam GPS uredjaj na istom.
Ja doduse nisam koristio na fonu, vec na fabrickoj multimediji za moj auto. Pa je tu mozda bolji GPS nego na telefonu pa je tacan u metar zbog toga, ne znam.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Koju app za lampu preporučujete, poželjno što jednostavnija i bez popup reklama.
 
Offline prevodilac ali da ima Srpski,jer ga google nema.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Offline prevodilac ali da ima Srpski,jer ga google nema.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
Microsoftov Translator, mislim da može da se preuzme jezik offline.

Da li neko ima preporuku za neku lock screen aplikaciju?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Ako si ispod Oreo-a najbolja lockscreen aplikacija je Floatify

from komsa's S8
 
Одједном су престале да ми излазе Вибер нотификације у статус бару, ни на иконици се више нема броја нових порука, чак шта више нити ми телефон звони кад стигне Вибер порука. То се дешава од када сам телефон вратио на фабричка подешавања и поново инсталира Вибер. Раније никад ништа нисам подешава, аутоматски су стизале нотификације и телефон се звучно оглашавао. Шта може да буде проблем?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Da li vam radi Terrarium TV? Kod mene nece od veceras ,lik se zahvaljuje na podrzci i saradnji i da mora da gasi aplikaciju?
 
Koja je dobra alternativa, da podržava Real Debrid i da mogu da se koriste eksterni plejeri (Mx)?
 
Aaa, ne. Koristio sam je baš dosta za stream na non-smart TV, preko AllCast-a.
Šteta.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne može da streamuje preko AllCast-a, i ekstremno je bagovit pored toga.
Terrarium mi je mnogo bolje radio na telefonu

Npr ne mogu da srede ovo 300 godina

3 telefona sam promenio, na svakom mi izbacivalo ovo. Mora ručno da se skine neka druga verzija.

Development je mrtav, koliko vidim na reddit-u

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
bdb433abdcbad6f602c5bb906ec11f59.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima problem sa poslednjom verzijom Chrome-a?

Naime problem je sledeći... Skinem apk, npr adaway (ili bilo koju), kliknem na notifikaciju, on mi otvori chrome downloads i kad kliknem na apk, on kaže can't open file...

Dozvoljen je pristup storage-u, dozvoljeno je instalaciji iz nepoznatih izvora baš Chrome-u, ali džabe.

Ako neko ima takav problem i rešio je, nek podeli sa mnom.

Hvala.
 
Kod mene radi OK.

Vratio se Rootless Pixel Launcher na Play na velika vrata. Ipak je Google uvazio ispravke.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Tražio sam rešenje, ali nema ga... Vidim da se i ostali žale.
 
Kod mene takomi sa pdf fajlovima, takođe. Jednostavno, otvaram ih iz file managera i to je to, nisam se udubljivao u problematiku

Sent from my x2 using Tapatalk
 
Mene je tako slično zezao solid explorer, obrisao kesh aplikacije, restartovao ga i sada radi normalno....

from komsa's S8
 
Којом апликацјом могу да проверим оптерећење процесора и телефона и да видим зашто и шта ми ужасно кочи телефон? Телефон с времена на време тако ужасно кочи/сецка у раду. Отварање апликација и прозора иде тако успорено, миц по миц, док сам куцао ову поруку за свако слово треба секунда, две да се појави. Одзив је добар али после иде успорено. После неколико сати се врати у нормалу, па после опет тако.
Треба ми апликација за неку дијагностику?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
3C toolbox npr, možeš da vidiš opterećenje procesora/memorije, kao u task manageru


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Imam apk HD movies preko koje sam dosta gledao serije i filmove sa prevodom dosta dugo(u pocetku bila i na google play ali su je brzo skinuli[emoji3])koja je odlicno radila ali izgleda da su je ugasili-prikazuje gresku u konekciji [emoji3][emoji3] Ima li ko da preporuci neku apk samo da nije popcorn
859b504da5b6589c930ea83576d42c8d.jpg


Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno