Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ali mi onda ne radi fb. Koristim samo Adaway. Da bar mogu da odradim port forwarding za fb.
E sad bih ti rekao za taj goV%&vi FB sta mislim o toj "socijalnoj mrezi" al prekrsicu pravila foruma, pa cu se suzdrzati.
Em je zatupljivanje coveka, em jede hebenu bateriju em te jos u ovom slucaju zeza.
Ako si bas toliko navucen, sto ne ides na FB preko browsera majku mu.
Ali opet ne shvatam ni poentu ni ljude koji koriste to zlo, pa jos i u 2018, ajd kad je tek pocela ta manija.
Al dobro da ne ideo van pitanja i teme.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Nisam HardCore korisnik, daleko od toga, već neki ljudi ne znaju za drugo. Da se pitam, Telegram, Allo/Duo, (eventualno WA) i ćao-zdravo.

Slažem se.
 
Како да у Виберу видим моју слику у часкањима?
Приметио сам и да код Тапатока више нема црвене тачкице код непрочитаних постова, јел то сад нешто ново?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Како да у Виберу видим моју слику у часкањима?
Приметио сам и да код Тапатока више нема црвене тачкице код непрочитаних постова, јел то сад нешто ново?

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
Bio update vibera pre par dana pa je sad tako, bez slike.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ја сам радио фабрички ресет па сам поново инсталирао, тако да сам сад приметио.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Imas u podesavanjima da li zelis da sakrijes sliku ili ne

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Imas u podesavanjima da li zelis da sakrijes sliku ili ne

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Da sakrijes od drugih koji nemaju tvoj broj, ali u chatu vise nema slike kad ti nekom posaljes poruku, bar je kod mene sad tako i nema opcije da se prikaze moja slika.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nema vise slike sa novim apdejtom, tako je kako je dok ne izadje nova verzija.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Приказивање слике особе које немаш у именику је мени користи да кад ме неко цимне могу да видим ко је то, или ако наиђем на неки број видим ко је, наравно ако има Вибер.

Послато са MI 5 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
To je samo za tebe opcija da te ne vide, ne za njih. Znaci ako je njima isključeno, nećeš videti sliku ko je, makar tebi bilo uključeno.
 
- Viber, ceka da se skine paket sa ovim slicicama sa emocijama...
Problem je sto se ovaj paket placa (a ja necu da ga platim) i sto ne umem (ne znam ni da li moze) da se ukloni pre skidanja (i placanja).
Znam kako se mogu ukloniti paketi emotikona kad su skinuti, ali ne znam kako ga ukloniti ovde dole, gde stoji ispred svih emotikona koje upotrebljavam, jednostavno smeta.

2.jpg 3.jpg

- Drugo pitanje, da li je ovaj Hi paket standardan ili moze da se ukloni i kako?
Nema ga u "onoj" listi gde mogu uklanjati pakete emotikona?

1.jpg

- Trece pitanjce, da li moze da se bira koji besplatan paket dobijam kao nagradu ako se javim nekome...?
 
Kako da na S9+ iskljucim pojavljivanje ovog obavestenja (signalizacija) da je detektovana textra kada posaljem ili primim sms?
Treba da mi dodje i postoji obavestenje da je stigao sms i treba u AOD da postoji ispod sata obavestenje o prispeloj poruci ali ne i ovo polje gore da je detektovana textra koja koristi sms, to mnogo smara.

Probaj ovo da ugasiš

Screenshot_20180906-004622_Settings.jpeg
 
Imao sam package disabler pro na S7e ranije, a sad mi na S9+ ne radi. Kad odem u playstoreumi izbacuje kako moram da kupim ponovo? Jel imao neko sličan problem.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Skype notifikacije se ne čuju. Ima li neko taj problem? Eventualno, rešenje?

Verzija 8 mi se nije oglašavala, vratio se na verziju 7. Ažurirao telefon i sada ne radi ni 7, ni 8.
 
Probaj Skype Lite...meni radi odlično

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Meni Skype Preview već par meseci funkcioniše tako što svaki put, kada ga pokrenem, traži da ukucam user i pass tako da o notifikavijama i ne mislim.
 
Zdravo ljudi, pomocu koje aplikacije mogu da oznacim trenutnu lokaciju na mapi. Treba mi iz razloga sto idem na neku turu automobilom u inostranstvo, pa planiram uvek da obelezim na kom sam parkingu parkirao ili nesto zanimljivo sto vidim, pa ako ne mogu tad da obidjem, onda u povratku.

Imam na telefonu Here, da li je moguce preko nje to uraditi ili preko Google maps? Ako ne, slobodno predlozite neku trecu.

Hvala unapred

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pa imas na google maps kada te pronadje, kliknes na plavi kruzic na mapi (tvoja lokacija) i otvori ti se menu gde imas da izaberes "save your parking"

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
U Google Maps markiraš lokaciju tako što zadržiš prst dugo na mapi, app ispusti crveni pin, zatim tapneš na pin i odabereš [emoji294] Save.

Mislim da je sličan princip i u Here mapama, ali ih nemam već dugo na telefonu, pa se ne sećam tačno.

Ono što ja lično preferiram su Mapas.me, koje nude više opcija za pinovanje, pa čak i eksport pojedinačnih pinova na OpenStreetMaps (kada recimo dodaješ objekat ili lokaciju koja ne postoji na karti).

Screenshot_20180908-190951_MAPSME.jpeg
 
Hvala vam puno, here ima opciju ali ne znam da li ostaje. Cimam se da mi ne nestane I posle da se nerviram :D

Dakle, probacu prvo Google maps jer ih vec imam, ako ne, onda ostaje Voyagerova opcija

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ima to i Sygic i njegova besplatna verzija Offline Maps & Navigation.
Kasnije možeš taj fajl i ručno da izvadi iz telefona pa da prebaciš u drugi telefon ako ti treba, radi provereno jer sam probao

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Sto se samog parkiranja tice, imas na desetine takvih aplikacija, trazi na store-u "where's my car" ili "find my car".
 
Poslednja izmena:
Jedan veliki minus za google maps, u Bg me tri puta vodi navigacija kroz Balkansku ulicu koja je zatvorena zbog radova, vrteo sam se pola sata da dodjem do garaze na zelenom vencu, na kraju morao da se spustim do autobuske u garazu..
 
Nisam fan google maps, ali svaka bi te navigacija vodila kroz Balkansku, ko to jos moze da isprati napredne neandertalce i logiku njihovih "radova".
 
GMaps je mama.
Zadnje 4 godine samo nju koristim. iGO samo na nekoj 30$ raspaloj (ali odradila je ko da je od 130) kineskoj navigaciji i to samo zato što mi se sada ne daje 70ak $ (+carina) za Android verziju.
 
U mađarskoj se radovi i ažuriranje zatvorenih ulica radi na dnevnoj bazi. Ulica je bila zatvorena dva dana tako je google maps i prikazao. Ne zanam odakle google maps uzima te podatke, moguće da u srbiji to baš i nije tako.
 
Nazad
Vrh Dno