Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Neki video player koji automatski prelazi na sledeci klip, po zavrsetku predhodnog?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Recimo VLC, udjes u folder i odaberes "play all". Verujem da skoro svaki to moze.
 
Swipe Pro počeo da zajebava. Ima li jos neka dobra zamena za FB aplikaciju? Po mogućnosti sa ima i messenger uključen?
 
I mene je zezao i prešao sam na simple pro,radi mnogo brže.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ima naravno a ima i sve ostalo tj personalizaciju :boje itd.
61ab07a4c15c15e7c1ac9be4af1a12af.jpg

154ad67d3e4f28ac39149b0fefaa9ee4.jpg

Imaš i besplatnu verziju,razlika je samo što u plaćenoj možeš ugasiti reklame.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako rade notifikacije na ovoj aplikaciji? Jako mi je bitno da push radi instant za određene stvari

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Meni najbolje radi friendly

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 
Moze li mala pomoc, kada god treba da nesto prebacim preko bluetooth-a sa telefona uvek imam problem, da bih prevbacio tog trenutka to sto hocu moram da ponistim prethodnu konekciju i ponovo da registrujem konekciju pa tek onda mogu da izvrsim transfer podataka tog puta. Narednog puta imam opet isti problem dok sa Nokia E72 nema nikakvih problema, njihova konekcija radi uvek kako treba. Kako da resim ovaj problem kojo me izludjuje, ona opcija vidljiv za obliznje uredjaje nema veze sa ovim, mislim uvek je aktivna.
 
Hvala za info.
Ja koristim inace STRAVA za bicikli i trcanje i zadovoljan sam skroz, al sad cu skinuti ovu kad je vec za dz pa da vidim kako radi.
 
Hvala za info.
Ja koristim inace STRAVA za bicikli i trcanje i zadovoljan sam skroz, al sad cu skinuti ovu kad je vec za dz pa da vidim kako radi.
Ja imam obe i paralelno ih koristim za trčanje i biciklizam.

Ono što ne volim kod Runtastica je što su od realno jedne aplikacije napravili 6, te za trčanje, te za drumski bajk, te za planinac...pa na sve to svaka ima pro verziju. Strava ima jednu verziju i ona sve pokriva. Da stvar bude smešnija, Runtastic ima u sebi sve tipove biciklizma, dok njihova ciklo app nema trčanje i ostale aktivnosti.
Runtastic mi je opet dobar jer sam preko neke stare Adidas app, koju su oni skoro kupili, dobio Lifetime premium pretplatu, pa sada nemam potrebu da ganjam neku drugu app za one intervalne treninge (pokušavam da pređem Couch25K program). Na strani Strave mi je čini mi se veća kompatibilnost sa nekim drugim sajtovima i sistemima.

Ciklokompjuter koji imam može direktno da exportuje log na stravu preko svoje app, tako da mi se ona čini malo upotrebljavijom sa te strane.

Runtastic je ranije recimo imao podršku za Samsung Gear sat, međutim, posustali su, pa za S2 i S3 Nije bilo podrške.

Ipak, hvala na dojavi :)
 
Poslednja izmena:
Koji plejer za muziku ima opciju da normalizuje tj ujednaci jacinu pesama? Neke mi se cuju jace a neke slabije i stalno moram da stelujem.
 
Koji plejer sada koristis?

Probaj Player Pro, settings/audio/skroluj do replay gain i aktiviraj tu opciju.
Onda tu imas jos podesavanja: normalization method (preserve album dynamics i all track sound equally loud), default gain, pre-amp, clipping prevention.

Za pocetak skini trial sa ovim DSP (cisto da bi imao vise podesavanja): PlayerPro DSP pack i proceni da li ti odgovara.
Skin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tbig.playerpro.skins.kk

Verovatno i ostali bolji plejere imaju slicnu opciju, npr. PowerAMP, nisam ga odavno koristio pa se ne secam svih podesavanja.
 
Poslednja izmena:
Runtastic mi je opet dobar jer sam preko neke stare Adidas app, koju su oni skoro kupili, dobio Lifetime premium pretplatu, pa sada nemam potrebu da ganjam neku drugu app za one intervalne treninge (pokušavam da pređem Couch25K program).

Da li si siguran da je lifetime? Ja sam isto presao sa adidas micoach, ali sam dobio samo godisnju pretplatu?
 
Hvala puno za info, ja sam bas gledao i vidim da istice 2018. godine, rekoh to je samo godisnja pretplata. Super onda!
 
Dajte nešto za Twitter, probao sam fenix al' mi se ne sviđa što mora da se uđe na post da bi ga lajkovao/uradio rt.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Falcon Pro, moja preporuka i ima to sto trazis.
 
Ja sam skoro baš tražio zamenu za Tweetcaster koji je sad pun bagova, i najbolje mi se pokazao Flamingo (plaćena verzija). Najfluidniji je i ima baš dosta podešavanja.

A probao sam baš svašta. Falcon, Fenix, Tweetings, Talon...
 
Taj Raid je povucen sa PS iz nekog razloga.
 
Unpublished je, nema nacina da se instalira preko PS. Verovatno postoji neki razlog zasto je to uradjeno. Ja sam sad malo eksperimentisao i najbolje mi deluje Twidere, od ovih besplatnih - sve moze da se podesava, i ima sve potrebne opcije, koliko primecujem.
 
Poslednja izmena:
Ja sam skoro baš tražio zamenu za Tweetcaster koji je sad pun bagova, i najbolje mi se pokazao Flamingo (plaćena verzija). Najfluidniji je i ima baš dosta podešavanja.

A probao sam baš svašta. Falcon, Fenix, Tweetings, Talon...
Evo npr ne može da prikaže broj followera normalno, nego samo npr 51.3K

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da li postoji neka aplikacija koja ce jednim klikom da ispise sve zeljene hashtagove za instagram, da ne kucam svaki put iznova? Tipa #belgradephoto #ig_belgrade itd

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Evo npr ne može da prikaže broj followera normalno, nego samo npr 51.3K

Svakoj aplikaciji uvek možeš da nađeš neku manu.

Meni smeta što kod retweeta prikazuje samo avatar autora tvita, a ne i onog ko je retvitovao. Tweetcaster je to mogao.
Ali nije mi to bio deal breaker. Kao ni to zaokruživanje brojeva kod hiljada i miliona.

Ja sam se više koncentrisao na fluidnost i funkcionalnost same aplikacije.

I dizajn je vrhunski.

Probaj ostale apps, možda će ti više leći.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno