Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ima :)
Sofascore, odlicna app, a ima i Flashscore :)

Huawei Mate 9
 
chompSMS
4c964d9863526be188d4780b64a25454.jpg
Super app mnogo bolja i od default-ne i ove sto sam imao do danas.
Skinuo PRO verziju(nema nikakve reklame) i izgleda mocno i radi super.
Jes' da nisam ja pitao za app ali sam je probao i ne vracam se na druge.
Hvala ti.
 
Jel ima neka sportska aplikacija koja bi me obavestila da neki od timova koje pratim igra, tipa "ta i ta utakmica pocinje za pola sata"? Milion puta propustim neku utakmicu jer zaboravim, ili ako je vanredno kolo, nisam ni znao da se igra.

Flashscore je mama. Imaš da odabereš fav timove, vozače, koješta, i iskaču notifikacije pre meča ili kako podesiš. Više ne propuštam kada igra O Saliven :)

Nego, jel može glupi Dolphine jedno jbno logovanje da zapamti? Na kp ne radi, ni na par drugih sajtova i foruma, užasno me smara da se logujem svaki put kad upalim browser.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ako ne može Dolphin, ima koji mogu :)
Meni na Samsungovom S Browseru radi odlično fingerprint logovanje na sajtove.
 
Imas AutoMate koji je besplatan, a slican je Tasker-u. A imas i npr. ovako nesto - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sharencareinfo.batterytemperaturealarm

Upravo ovo "https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sharencareinfo.batterytemperaturealarm" imjam na telefonu, i neće da mi se uključi alarm. Dao sve premisije i uključio sve da bi omogućio da radi bez ometanja u pozadini i ništa. Još ću malo da experimentišem, pa posle da vidim taj "AutoMate". Hvala.
 
Hvala. Probaću da instaliram još jedan ili dva. Ne bi da sve instaliram i probam sa google play-a, jer sam čitao negde da prilikom uninstaliranja ne brise se sve od aplikacije, i da ostaju neki fajlovi koji usporavaju telefon. Zato sam hteo da pitam ako neko ima to i dobro radi, da ne bi morao sve da probam.
 
Docs, Sheets i Slides

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
WPS office + PDF, a odnedavno su dodali opciju i skeniranja dokumenata
 
Šta ima od zanimljivih/korisnih aplikacija za android uređaj u automibilu?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Aplikacija besplatna za štampanje koja radi bez obzira na proizvođača štampača?

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Koje beše aplikacije za Facebook preporučujete?

Sećam se da se pominjao Swipe i Tinfoil ali ne znam koje još su bile i koje prednjače.
 
Koja je poslednja dobra verzija Messengera bez My Day?

Messenger lite i ostale zamenske mi ne igraju ulogu jer nemaju chat heads.
 
Koje beše aplikacije za Facebook preporučujete?

Sećam se da se pominjao Swipe i Tinfoil ali ne znam koje još su bile i koje prednjače.

Pominjao se jos i Friendly, meni su ova dva gore bolja (osim sto na Tinfoil ne radi messenger).

Inace, dobar je ovaj novi update Nova Launcher-a, donosi dinamicke ikone notifikacija - ali po defaultu nisu ukljucene, treba ih izabrati. Sad npr. na SMS ne daje broj poruka, vec slicicu kontakta (ukoliko je kontaktu dodeljena u imeniku, naravno).
 
Ја имам 5.1.1

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da podelima sa vama aplikacije koje sam skoro pronasao a odlicne su! Sve su besplatne i bez reklama.

1. ReadEra – free ebook reader Mislim da je ovo najbolja aplikacija za citanje koju sam ja video! Otvara sve moguce formate, ima lep interfejs, sve radi odlicno, ne treba nista dodatno da se placa.
2. eBoox book reader Jos jedna super aplikacija za citanje knjiga, jednostavnija je nego ova prva, radi takodje odlicno.
3. Smart File Manager Pro File Manager, lepo izgleda, material design, ima ugradjeni audio/video player, podrsku za smb i ftp, jedino sto srpski prevod nije bas najbolje odradjen, ali to moze da se popravi.
4. App Watcher: Сheck Update Aplikacija pomocu koje pratite da li je neka aplikacija azurirana, sta je novo itd.
5. Compass Ovo sam dobio preporuku u google play prodavnici,lepo izgleda koga interesuje i jedna od retkih koja nema reklame.
 
@alphablue597
Odličani predlozi, pogotovo ReadEra.
Hvala.
 
@ alphablue597

Jos jednom hvala na preporukama, Smart File Manager Pro za sada radi bas dobro, uz korektan UI, pravo osvezenje posle smarackog bloat File Commandera :)

Mada ko zna sta ce doneti apdejtovi, ne bi me cudilo da upropaste sve uskoro.
 
Poslednja izmena:
Neka preporuka za podsjetnik, a da nije stock kalendar.

Sent from my Redmi+Note+3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno